Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Olewanie graczy przez support

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra

    Olewanie graczy przez support

    To jest największy problem tej gry. Może ja mam jakies wygórowne oczekiwania ale żeby przez tydzień nic nie zrobić, nawet nie napisać że mój problem zostanie rozwiązany. Czy jakis MOD moze mi powiedzieć czy support pracuje i dlaczego tyle czekam na odpowiedź??? Są wakacje może support wyjechał na urlop???

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Udało się przez facebook, BB_Teromort mi pomógł, niestety mój problem jest złożony i czasochłonny do naprawy. Ciekawe skąd się wziął. Mam czekać. Tylko konserwa pozwoli mi grać, aż się nie zawiesi. To nie zmienia faktu że support mi nie udzielił odpowiedzi. Szkoda zaoszczędziłbym dużo nerwów.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Ok support się odezwał- dzięki BB Teromort-naprawdę wielkie dzięki.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    dzięki BB Teromort-naprawdę wielkie dzięki.
    a mógł zabić

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    To jest największy problem tej gry. Może ja mam jakies wygórowne oczekiwania ale żeby przez tydzień nic nie zrobić, nawet nie napisać że mój problem zostanie rozwiązany. Czy jakis MOD moze mi powiedzieć czy support pracuje i dlaczego tyle czekam na odpowiedź??? Są wakacje może support wyjechał na urlop???

    Ty czekasz tydzień na odpowiedź a ja od 24 czerwca i nic w mojej sprawie nie zrobiono ;/

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    To jest największy problem tej gry. Może ja mam jakies wygórowne oczekiwania ale żeby przez tydzień nic nie zrobić, nawet nie napisać że mój problem zostanie rozwiązany. Czy jakis MOD moze mi powiedzieć czy support pracuje i dlaczego tyle czekam na odpowiedź??? Są wakacje może support wyjechał na urlop???
    Największym problemem tej darmowej gry są gracze, którzy twierdzą, że im się należy. Cokolwiek by to było. Dostałeś zapewne zwrotkę, że przyjęto zgłoszenie, ale jeśli oczekujesz, że jeszcze ktoś z supportu będzie potwierdzał zwrotkę osobiście, tak tak, przeczytaliśmy, załatwimy/naprawimy, to sorry, ale masz wygórowane oczekiwania i wyobrażenia

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Ja zgłaszałem wiszące zadanie z użyciem apteczki do uzdrowienia generała na wyspie, aby je zaliczyli albo całkiem mi usunęli i pewnie mi nie uwierzycie ale... zadanie nadal siedzi w księdze i nadal nie ma jak go wywalić/zaliczyć. Prawie ROK od zgłoszenia.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    Support. Community Manager. Modne lub chwytliwe tematy. Było takie info w serwerze polskim zanim 19 sierpnia na kilka godzin czat przestał działać? Proszę zerknąć do zrzutu ekranu.

    Insert image dziwnie tutaj działa. Toteż podam link (ocenzurowany wedle kryteriów serwera polskiego): screenshooter.net/100101521/hmxsuno
    Ostatnio edytowane przez ARW_PL ; 20.08.2014 o 03:36

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Dobre sobie-darmowa ona jest tylko z nazwy-kupuje coś mam prawo oczekiwać-Typowe podejście Polaków-bo za darmo. Tak ciężko zrozumieć że nie wszyscy grają za darmo??? Za coś pieniądze biorą więc mogę oczekiwać że ktoś coś zrobi. Mi gra nie działa wcale. Może właśnie gdyby gra nie była darmowa nie byłoby problemów. A tak siedzą tacy i jeszcze mają pretensje że ktoś coś wymaga.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.