Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kilka pytań noba.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Kilka pytań noba.

    Witam All.
    Czy w tej grze jest dużo mikropłatności? Można kupować materiały, broń itd za kasę.Zaczynam grać i zastanawiam się czy jest sens poswiecac czas. Jak sprawa wyglada z atakowaniem mnie przez innych graczy moga wpasc rozwalić wszytko i po mojej grze?. Będe wdzieczny za wszelkie podstawowe info dot. gry .Jak zaczynać itd.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma tutaj pvp, nikt Cie nie napadnie, więc możesz spokojnie spać;p
    Można dokupować różne budynki, lepszych generałów itp, ale większość można też zdobyć bez wydawania kasy, kwestia jak bardzo Ci sie śpieszy do automatyzacji wyspy i wbicia 50lvl.
    Co do rozwoju to rób wszystko wg samouczka, a jak coś to masz w grze zakladke "pomoc".

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hmmm dzieki za odpowiedź skoro nie ma pvp to gra polega tylko na rozbudowie miasta zbieraniu , sianiu itd.?? To po co mi wojsko i generałowie o ktorych pisałes? Czyli suatwiam drwala tartak , lesnika zostawiam gre na nocke i mam cały magazyn drewna?? tak to działa w uproszczeniu?

  4. #4
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wojsko używasz do pokonywania wrogich obozów które są na wyspie, a potem w przygodach robisz to samo w sumie, ale na innych wyspach Za każdy pokonany oboz dostajesz expa, max lvl 50. Za wykonanie przygody dostajesz jeszcze różne surowce w nagrode.
    Cała wyspa działa 24h, obojetnie czy jesteś zalogowany czy nie.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie , az tak szybko to magazyn ci się nie zapełni Na początku wszystkiego brakuje
    To gra dla cierpliwych

    Wojsko jest potrzebne do podboju wyspy, a od 26 lvl-do robienia przygód, za które otrzymasz zasoby i Punkty Doświadczenia.
    To, że nie ma tutaj pvp, to właśnie zaleta tej gry
    Znudzi Ci się - wracasz po pół roku- poświęcasz wieczór lub dwa na odbudowę kopalni itd i znów wszystko śmiga

    Ja wydałam na grę tylko 10 zł , 50 lvl (maksymalny) wbiłam po 2,5 roku grania ( z kilkumiesięcznymi przerwami)
    Do automatyzacji wyspy jeszcze mi sporo brakuje, wszystko przyjdzie z czasem
    NIE MuSISZ płacić za grę , jeśli nie chcesz klejnoty otrzymasz za codzienne logowanie (7-go dnia ) , osiąganie kolejnych lvl , i wykonywanie niektórych zadań.

    Większość graczy gra tu przede wszystkim dla ludzi
    Osiągnęli już wszystko: nie muszą męczyć się ze stawianiem pól i studni, mają niewyczerpalne kopalnie miedzi, kopalnie klejnotów itd, wykonali już wszystkie zadania z Księgi Zadań ... i teraz sami stawiąją sobie cele typu -pojemnośc magazynu 1mln
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 13.08.2014 o 14:34 Powód: literówki

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar FumaPL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i banany dla najlepszych testerow

  7. #7
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Nie , az tak szybko to magazyn ci się nie zapełni Na początku wszystkiego brakuje
    To gra dla cierpliwych

    Wojsko jest potrzebne do podboju wyspy, a od 26 lvl-do robienia przygód, za które otrzymasz zasoby i Punkty Doświadczenia.
    To, że nie ma tutaj pvp, to właśnie zaleta tej gry
    Znudzi Ci się - wracasz po pół roku- poświęcasz wieczór lub dwa na odbudowę kopalni itd i znów wszystko śmiga

    Ja wydałam na grę tylko 10 zł , 50 lvl (maksymalny) wbiłam po 2,5 roku grania ( z kilkumiesięcznymi przerwami)
    Do automatyzacji wyspy jeszcze mi sporo brakuje, wszystko przyjdzie z czasem
    NIE MuSISZ płacić za grę , jeśli nie chcesz klejnoty otrzymasz za codzienne logowanie (7-go dnia ) , osiąganie kolejnych lvl , i wykonywanie niektórych zadań.

    Większość graczy gra tu przede wszystkim dla ludzi
    Osiągnęli już wszystko: nie muszą męczyć się ze stawianiem pól i studni, mają niewyczerpalne kopalnie miedzi, kopalnie klejnotów itd, wykonali już wszystkie zadania z Księgi Zadań ... i teraz sami stawiąją sobie cele typu -pojemnośc magazynu 1mln
    lepszej reklamy bym nie nastrugał

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzieki za odpowiedzi, powoli zaczynam grac. Ale pojawił sie problem.Zblokowałem się. Mam 4 lvl i 3 główne zadania rozpoczęte i nie moge iśc dalej.Zadanie do wykonania w Tawernie: zrobic geologa, specjalistów itd. po 100 monet. Monet mam 5 . Nie moge wykonać innego zadania z dostarczeniem z gwiazdki zasobów belek drzewa iglastego bo dom władyki - zapchany 500 belek i 500 desek. Także lipa.Poradzili mi rozwalanie tawerny i budowanie nowej aby schodzic z desek. Ale mam dodac 500 belek do domu władyki a nie desek.Grac od nowa czy jak??

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśłi od nowa to czy moge na tym koncie ( emailu ) grac na nowej mapie? jęsli tak to jaki serwer dla nowego ? Dolina odkrywców tak jak miałem czy inny/

  10. #10
    deagostini85
    Inny mail musisz mieć, chyba że napiszesz o usunięcie obecnego. To wtedy możesz tego samego użyć podczas rejestracji, ale to dla cierpliwych...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.