Zobacz wyniki ankiety: czy jest to warte to wprowadzenia

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    9 34.62%
  • nie

    17 65.38%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ludwisarnia-odnowa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Ludwisarnia-odnowa

    Dowiedziałem się ostatnio ze ludwisarze robili dzwony i armaty. Jak widzie większość z Was ludwisarni nie używa wiec wpadałem na pomysł że w ludwisarni można zacząć produkować dzwony. Dzwon produkuje się z brązu, żelaza i złota dla ozdoby wiec dla niektórych jest szkoda złota wiec trzeba będzie się zastanowić czy warto to produkować. Przy pomocy tego surowca będzie można wybudować kościół oczywiście, płacąc dzwonami, zlotem, deskami egzo. i granitem. Budynek będzie mógł wytwarzać (produkować?) księży, którzy będą potrzebni do ulepszenia wojska lub z rekrutowania nowego wojaka "krzyżowca". Nie mam jeszcze pomysłu jak bardzo będzie ulepszone wojsko i nowy wojak i z czego będą robieni księża ale tak pisze i chce Was zapytać czy to dobry pomysł.

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No nie .....
    Religię wprowadza do TSO.
    Żadnych kościołów, fanatycznych krzyżaków tym bardziej XD,!!!
    Bo zaraz ktoś wpadnie na pomysł szkolenia talibów-zamachowców obwieszonych dynamitem
    Albo zażyczy sobie jabłek na drzewach liściastych na wyspie :P

    Same dzwony są ok, ale bardziej w kontekście eventu zimowego

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Krzyżowiec, no no, jak ludki na arabskich serwerach to zobaczą to będzie "Allah akbar... BUUUUM!!"

  4. #4
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Śmiechłem z wypowiedzi...lecz co racja to racja, bez kościoła itd. Ale urozmaicenie Ludwisarni w kierunku czegoś , dobry pomysł. Ogólnie budynki mistrzowskie powinny produkować po 2 surowce. 1 właściwy, 2 jakiś poboczny do produkcji czegoś

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Już proponowałem kiedyś chyba kościół.
    Mógłby pobierać monety nie produkując niczego i wstrzymywać produkcję na jeden dzień w tygodniu.

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kościół be... ale event ściśle związany ze świętem religijnym to już cacy... hipokryci

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Kościół be... ale event ściśle związany ze świętem religijnym to już cacy... hipokryci
    Który event jest związany ze świętem religijnym?
    Przecież ani choinka ani pisanki nie mają pochodzenia chrześcijańskiego.
    Oba święta (przesilenie zimowe i równonoc wiosenna) są ukradzionymi świętami pochodzenia astronomicznego, obchodzonymi w różnych kulturach pod różną nazwą, przesuniętymi o kilka dni dla zmyłki.

    Ciekawostka: w Settlers są elementy o pochodzeniu religijnym.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 19.09.2014 o 15:54

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 19.09.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.