Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Gratulacje dla BlueByte

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Gratulacje dla BlueByte

    Jak napisałem w temacie, gratuluję moim zdaniem nieprzemyślanej decyzji o blokadach kont graczy, którzy nie "oddali" magazynów. Nie dość, że kilku graczy w mikro (w odniesieniu do całego serwera) skali zdecydowało zaprzestania gry po otrzymaniu pierwszego żenującego komunikatu o magazynach to w dniu dzisiejszym BlueByte dokonało spustoszenia wśród własnych klientów. Okres wakacyjny, który raczej nie skłania do przesiadywania przy grze + w/w bany spowodowały to, że zrobiło się po prostu pustawo. To się nazywa właśnie strzał we własne kolano.

    pozdrawiam
    p

  2. #2
    psia_krew
    silu700 - kto się tym przejmie, że wykosili swoich klientów? bo chyba nie BB. wypadałoby zerknąć, kto dostał te bany - zwykle gracze na 50 lvl, którzy grali już ponad dwa lata, więc mieli już wszystko i nie kupowali klejnotów, a zatem nie byli dochodowi dla firmy

  3. #3
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Ja tez gratuluje posuniecia, polecialo wielu nieuczciwych graczy....
    Kazdy mial szanse oddac...
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  4. #4
    psia_krew
    Cytat Zamieszczone przez DJPietka Zobacz posta
    Ja tez gratuluje posuniecia, polecialo wielu nieuczciwych graczy....
    Kazdy mial szanse oddac...
    Ciebie chyba koń w głowę kopnął... A co powiesz, mądralo, na to, że dostali bana również ci gracze, którzy wszystko oddali?
    Zanim coś napiszesz trzy razy pomyśl

  5. #5
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Jak oddali to po kontakcie z supportem powinni wrocic, chyba ze mieli tez magazyny np z innych kont, sasiadow, braci, siostr itp.....
    Jakos wielu graczy na czacie w grze pisze ze oddali i sa w grze....

    A kon to byl trojanski z tymi magazynami, swietny ruch BB!!
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiecie co, ta polemika nie ma sensu. Nie oddałem magazynów i mam gdzieś tego bana - nie chodzi mi niego. Chodzi bardziej o podejście do samych graczy... Mam nadzieje że szybko TSO zniknie bo dalszego rozwoju nie widać i powiedzmy sobie szczerze nie będzie PvP, wyburzania itp... a szkoda

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też uważam, że trzeba tępić cwaniaków...

  8. #8
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bartm1234 Zobacz posta
    Wiecie co, ta polemika nie ma sensu. Nie oddałem magazynów i mam gdzieś tego bana - nie chodzi mi niego. Chodzi bardziej o podejście do samych graczy... Mam nadzieje że szybko TSO zniknie bo dalszego rozwoju nie widać i powiedzmy sobie szczerze nie będzie PvP, wyburzania itp... a szkoda
    Wlasnie pierwszy raz sie zachowali fair wobec uczciwych graczy wywalajac cwaniaczkow ktorzy teraz udaja niewiniontka a jeszcze dwa dni temu wypisywali na forum ze im nic nie zrobia, idt..... BB dawalo szanse na polubowne zalatwienie tej sprawy....

    A gra ma sie swietnie, a calkiem nowa wersja gry wchodzi w faze zamknietej bety wiec przestan szerzyc defetyzm, nie pasi to fora ze dwora...
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z mojego punktu widzenia wygląda to tak. Nieuczciwość została wygenerowana dokładnie przez operatora. W pierwszej fazie eventu gracze złapali po kilka magazynów, reszta się nie załapała, czyli wg teorii co poniektórych "straciła". Operator gry NIC, dokładnie NIC z tym fantem nie zrobił. Żadnych informacji, cisza w temacie - tak jak zwykle, przykłady można mnożyć. Nie pokwapili się, żeby policzyć tamte magazyny i dokonać jakiejś "korekty" to gracze mają jasny przekaz, wykorzystać BUG do bólu bo jeśli nie bierzesz magazynu to jesteś w stosunku do reszty w tzw. plecy. Tyle w temacie. Nie ma z kim grać, czas na bierki

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    A skąd wiecie że sytuacja z magazynami niebyła celowa by wymusić kupno klejnotów dla tych co sprzedali magazyny , i bb nie stosuje się do regulaminu tylko do widzi mi się jakiś nierozsądnych ludzi , albo zasady dotyczą wszystkich albo nikogo

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.