Zobacz wyniki ankiety: Jak myślicie?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to dobry pomysł

    35 87.50%
  • Nie, mam super sprzęt

    5 12.50%
  • Pomysł dobry, ale inne rozwiązanie

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dodatkowa opcja zwiększająca płynność gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Dodatkowa opcja zwiększająca płynność gry

    Ostatnio zmieniałem komputer na dużo lepszy i jestem bardzo zaskoczony zmianą płynności TSO. Chciałbym zaproponować opcję która sprawia, że ludzie i zwierzęta znikają z naszej wyspy macierzystej i odciążą komputer.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Były już na forum podobne pomysły - dawno :P. Ja tam oczywiście sądzę, że w ogóle powinni dodać cały panel ustawiań i z czasem określić już jakieś minimalne wymagania. Po podpaleniu całej wyspy i z działającym epickim składem to pokaz slajdów na słabszych kompach. W Herosach dali taki panel i w Anno itd. i TSO też raczej tego nie ominie - chociaż Herosi na Chrome u mnie to tragiiiiedia :P. Ale z drugiej strony to szybciej będzie jak gracze kompy wymienią :P

    Ps. Jest gdzieś na forum poradnik do podkręcenia płynności flash-a i chyba nawet jest przyklejony - tylko, że piszę z fona to nie dam rady znaleźć to i tu wklejć teraz.
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 30.07.2014 o 17:09

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Rula. Myślałem, że podpowiesz, aby każdy kupił lepszy komputer)) Ja dopowiedziałbym. Kupcie do lepszego kompa lepszy internet!!!!.

    BB ma na w powazaniu. Od samego początku powina być możliwość wyłanczanie pewnych sekwencji graficznych.

    NIE KAŻDY MA TAAAAKIE KOMPUTERY JAK BB.!!!!!!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja kupiłem, ale z innych powodów. Ale procek grzeję się bardziej niż na Settlers 7. Co z ludźmi którzy grają w pracy (nie powinni ale grają), na laptopach 3-4 letnich? O smart fonie nawet nie wspomnę bo to totalna masakra. Wersji mobilnej nie doczekamy się nigdy, a mogła by być choćby tekstowa (jak ogame) do rozsyłania grubych, geologów, itp.

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam starego już Athlona 64 3200+ proc ma jeden rdzeń, 2 GHz taktowany, 2 GB ramu. Jakoś gram, choć proc na najwyższych obrotach robi, gra jest prawie płynna, czasami się tnie ostro, ale zazwyczaj jest oki.
    Nie mniej najchętniej bym wyłączył biegające zwierzaki, skakanie ikonek Zzz, a animacje działających premek zastąpił jakąś stosowną ikonką

  6. #6
    przemek480
    niestety to jest gra przeglądarkowa, i taki np. firefox czy chrome + flash nieźle obciążają kompa. U mnie laptop i7 a wentylator kręci jakbym odpalił grę 3D. Bolączką wg mnie jest cały czas flash. Ne netbooku teraz już nie da się netu przeglądać, chyba że wyłączę flasha.
    Przy tso to brakuje mi tylko tego aby zrobili klienta. Wtedy grafika wczytywałaby się z dysku, mniejsze obciążenie łącza a i taki klient lepiej by był zoptymalizowany niż gra pod flashem. Ale jak będzie w przyszłości... okaże się.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł zrealizowany.

    Zamykam,
    Mod_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.