Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: BANICI - Szybki drop MMA+Major+Strzelba/Strzały

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Tatulo Zobacz posta
    Pytanie, co masz na myśli pisząc "każdy obóz z osobna" ?
    Że każdy obóz który trzeba ubić, ubija się bezpośrednim atakiem bez bloków.

    Semantyka semantyką, ale ogólnie się przyjęło i takie są standardy. Nie wprowadzajmy tutaj bałaganu i gierek słownych jak nam wkoło wszyscy wciskają ciemnotę.

    Później się zacznie że nie znajdziesz to czego szukasz bo każdy na swój sposób zaczał nazywać i się tłumaczyć z tego nazewnictwa, tylko po to by podpiąć się pod jakieś nazwy itp.

    "Szybki drop" jest, jak już zostało napisane, gdy nie pokonuje się wszystkich obozów. Dla większości jest to prosta i zrozumiała definicja.

    Jak chcesz tworzyć nowe teorie to jeszcze można zrobić każdą przygodę szybciej, tworząc wojsko w koszarach za klejnoty. To też przyśpieszy przecież robienie przygody, bo nie trzeba na wojo czekać, czyli będzie to SZYBKI DROP.

    Albo weź poradniki choćby Shadow'a i wpakuj tam jeszcze do każdego obozu przed atakiem Strzały albo Skrytobójcę. Jeszcze szybciej pójdzie i jeszcze mniejsze straty będziesz mieć. Czyli powstanie Ci "zbiór poradników szybkich dropów dla mega leniwych"

    Trochę powagi, troche myślenia szanowni gracze.
    Jeśli poradnik jest dobry i wart uwagi to ludzie sobie go zapamiętają i będą używać. Nie trzeba wplatać mylnych słów kluczowych aby ściągnąć ich do siebie.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    83
    Serwer
    Nowy Świat
    Hor4cy, wiem co miałeś na myśli ale widzę że zdecydowanie zbyt poważnie podszedłeś do tematu i chyba umknął Ci lekki ton mojej wypowiedzi
    Pozwól, że nie będę kontynuować dyskusji, bo pewnie ani Twoje argumenty nie przekonają mnie, ani moje Ciebie.

    Najważniejsze, że MAYDAY33, bez względu na tytuł polubił Banitów

    Miłego grania

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta

    Później się zacznie że nie znajdziesz to czego szukasz bo każdy na swój sposób zaczał nazywać i się tłumaczyć z tego nazewnictwa, tylko po to by podpiąć się pod jakieś nazwy itp.

    "Szybki drop" jest, jak już zostało napisane, gdy nie pokonuje się wszystkich obozów. Dla większości jest to prosta i zrozumiała definicja.

    Siedzę w TSO bez mała 3 lata i jak dotąd nie czułam potrzeby pytlowania ozorem (czytaj: klawiaturą) na forum, czort mnie jednak podkusił przejrzeć cały wątek. I takie uwagi z tego wynikają: a) poradnik jest b. dobry, w każdym razie i mnie do banitów przekonał, b) nazewnictwo (młode, bo niespełna 3-letnie) jest rzeczą całkowicie wtórną i w tym przypadku nieistotną tym bardziej, iż z relacji znajomych wynika, że występują w nim wcale niebagatelne odmienności na różnych serwerach.
    Wybacz Hor4cy, lecz argument dotyczący uznanej "definicji" w ogóle mnie nie przekonuje, a dodatkowe wyjaśnienie, że w tymże "definicyjnym" zastosowaniu będzie dla większości zrozumiały - tym bardziej. Poza umiejętnością czytania ze zrozumieniem przydatne bywa myślenie, zresztą niebolesne. I jeśli komuś może sprawiać trudność korzystanie z tego poradnika dlatego, że sztampowo będzie poszukiwał obozów do ominięcia, zamiast szybkość odnieść do czasu wykonywania przygody - co jest oczywiste... No cóż... Może powinien grać w tetrisa czy inne kulki.
    Jeśli natomiast ktoś uważa, że jakieś frazy czy słowa odnośnie do gry powinny mieć charakter uniwersalny i powszechny (obowiązkowy? - trudne do wyegzekwowania), to niech wzorem poradników stworzy słownik w odrębnym wątku.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    pismak, a ja myślę że Hor4cy ma sporo racji. poradnik jest ok ale on nie o tym zaczal dyskusje, tylko o czyms co nie tylko on podważył ale również inni. ńazwenictwo jest w bład wprowadzające.
    niektórych rzeczy nie trzeba definiować żeby były przyjętymi w pewnej formie.
    prawo także nie definiuje jaka różnica i granica jest w kilo newtonach , do którego momentu jest policzek a od którego momentu jest pobicie. a jednak ludzie to rozróżniają.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Prawo akurat policzek od pobicia odróżnia - to po pierwsze, a po drugie - wystarczy przepytać ludzi z Nowej Ziemi w jakich znaczeniach (nie bez kozery używam liczby mnogiej) funkcjonuje tam pojęcie "szybki drop", natomiast po trzecie - nie wszystko,co jest powszechne jest też prawidłowe.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nieależnie od tego czy szybki drop jest tu uprawniony czy nie, bardzo dobry poradnik. dzięki!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.