Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: BANICI - Szybki drop MMA+Major+Strzelba/Strzały

  1. #11
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Pyziolek Zobacz posta
    Wszystko super tylko komus sie pomylily pojecia "szybki drop" . Szybki drop jest wówczas gdy na mapie w chwili kończenia przygody jest przynajmniej jeden obóz bandytów - co nie jest mozliwe w przygodzie gdzie zadaniem jest likwidacja wszystkich obozow bandytów. Szybki drop to nie - szybciej robimy, bo wowczas kazde przyspieszenie przygody byłoby szybkim dropem. Inaczej mówiac, szybki drop jest wtedy gdy za przygode uzyskuje sie drop a suma przyznanych PD jest niższa od maksymalnej. W wypadku banitów to nie jest możliwe.
    za szybki drop można tez uznać użycie strzał które tutaj likwiduje całe G1, nie masz się o co czepiać?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Są ludzie, którzy zajmują się krytyką nie robiąc nic. Dla mnie dzięki użyciu strzał drop jest szybki i koniec tematu.

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No to niech bedzie ze banici - szybkie przejscie i po problemie ;p

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś jest popierdzielone w sektorze G2, nie ta kolejność ataku, najpierw obóz 5 chyba.

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kedlaw01 Zobacz posta
    Coś jest popierdzielone w sektorze G2, nie ta kolejność ataku, najpierw obóz 5 chyba.
    Jak?
    Chcesz sie tluc przez caly sektor niepotrzebnie?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wszystko ok, źle wysłałem wojsko, zapomniałem że trzeba na przywódcę, to 3 obóz przechwyci.


    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Jak?
    Chcesz sie tluc przez caly sektor niepotrzebnie?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Wgł mnie nie, bo to nie oznacza Pozostawienia jakiegokolwiek obozu na mapie skutkujacego mniejszym PD. Jesli przejrzysz poradniki, na przyklad poznanczyka masz wyraznie rozdzielone ataki przy uzyciu bloków, szybsze przejscie od faktycznego szybkiego dropa.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    super poradnik, nigdy nie lubiłem banitow, a teraz przyjemnie to idzie szacun

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja tam zgadzam się z Pyziolem. Nie jest to szybki drop.
    Zwykły drop tylko z użyciem strzał.
    Jak uważacie że "szybkim" można go nazwać bo się szybciej przygodę robi przez to że strzały się rzuca, to równie dobrze możecie szybkim dropem nazwać każdy poradnik z blokiem, bo dzięki niemu się szybciej przechodzi niż niszcząc każdy obóz z osobna.
    Szybko drop to tak jak wspomniano, gdy pomija się niektóre obozy, zostawia się je na wyspie nie zniszczone. Minimalna liczba pokonanych przywódców pozwalająca zakończyć przygodę.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    83
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,
    Widzę że na dobre rozgorzała dyskusja w kwestii semantyki
    Dziękuję wszystkim za komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne
    Co do nazewnictwa - dla mnie każdy poradnik, dzięki któremu przygodę skończę szybciej czasowo będzie ... szybkim dropem

    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    ... to równie dobrze możecie szybkim dropem nazwać każdy poradnik z blokiem, bo dzięki niemu się szybciej przechodzi niż niszcząc każdy obóz z osobna...
    Pytanie, co masz na myśli pisząc "każdy obóz z osobna" ?
    Wyspę piratów autorstwa Shadow_mk "dla mega leniwych" robi się zdecydowanie szybciej bez bloków

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.