Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: problem z serwerem rozmow

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    problem z serwerem rozmow

    Już od 4 dni nie mam serwera rozmów co wskoczy to zaraz znika może łaskawie ktoś z tym coś zrobi bo nie mogę porozumieć się ze swoimi przyjaciółmi.Czekałem cierpliwie a teraz to już mnie nerwóje pozdrawiam .

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Mam podobnie

  3. #3
    Heduan
    Czyszczenie cache przeglądarki, czyszczenie cache FlashPlayer, czyszczenie cache DNS. Jeżeli to nie pomoże, to jeszcze zmiana serwera DNS na inny. Chyba, że złota góra ma swoją pulę adresów IP, ale dlaczego by tylko dwóch graczy na razie napisało?!

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    No sorry, ale akurat gram na kompie który ma windowsa od 10 minut..... I NIE DZIAŁA!!!!! WYWALA CO CHWILĘ!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    prosiłem i pisałem żebyście coś zrobili z serwerem rozmów bo ciągle się pieprzy mam swoją gildie i strasznie utrudnia mi to kontakt z graczami z mojej gildi zróbcie wkoncu jedną ale normalną konserwe i przestańcie za dużo nie poprawiać bo wiecznie są tylko problemy przez to później pozdrawiam

  6. #6
    Heduan
    To, że masz Windows od 10 minut niczego ci nie gwarantuje, jak tobie serwer DNS podpowiada zły adres IP serwera rozmów.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam
    Po ostatniej konserwie wyrzuca mi serwery rozmów i tracę co chwila połączenie z serwerem. Wypada jakiś gość w białej koszulce z młotkiem w ręku i wali w kompa. Niby wiedzą że coś jest nie tak, ale nic się nie poprawia.
    Generalnie grać się nie da - brak mi cierpliwości.
    Dodatkowo nie mamy zadania gildii.
    Pozdrawiam Bamse [BIK]

  8. #8
    Sciernisko
    Mi nie wyrzuca serwera rozmów. I dawno takiego problemu nie miałem.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Raflo
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Nie używajcie tego dziadostwa
    lepiej już esemesować
    TheSettlers 6
    Najlepsza i najciekawsza wersja Settlersów jaka wyszła kiedykolwiek
    a teraz Serwer Złota Góra Level 43
    ---> Mennica 5 poziom non stop profit
    ---> Huty złota 7 leveli
    ---> :-) Populacja 5500

  10. #10
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez BAMSE451 Zobacz posta
    Witam
    Po ostatniej konserwie wyrzuca mi serwery rozmów i tracę co chwila połączenie z serwerem. Wypada jakiś gość w białej koszulce z młotkiem w ręku i wali w kompa. Niby wiedzą że coś jest nie tak, ale nic się nie poprawia.
    Generalnie grać się nie da - brak mi cierpliwości.
    Dodatkowo nie mamy zadania gildii.
    Pozdrawiam Bamse [BIK]
    Czytaj ze zrozumieniem poprzednie posty. Problemy z połączeniem do serwera są po twojej stronie a nie po BB. Czy widzisz grad zgłoszeń z Doliny odkrywców? Nie. No chyba, że na tym serwerze gra tylko dwóch graczy.

    Ani support nie pomoże ani nikt z graczy, o ile nie będzie chęci od strony graczy na rozwiązanie tych problemów. Z forum widać, że ciągle ci sami gracze mają problemy więc coś jest na rzeczy.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.