Zobacz wyniki ankiety: Czy potrzebne jest

Głosujących
289. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, takie same przedmioty powinny być zawsze w jednej paczce

    114 39.45%
  • Tak, z łączeniem i dzieleniem według uznania

    163 56.40%
  • Nie

    4 1.38%
  • Tak, ale... (inne zastrzeżenia)

    4 1.38%
  • Wszystko jedno

    4 1.38%
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: Łączenie przedmiotów w gwieździe.

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Scalać powinno się wszystko przygody,zasoby i premie, przy sprzedaży przecież wpisujemy ile trzeba sprzedać (podobnie jak w odznakach pracownika miesiąca czy koszach Irmy ) nie wiem po co ograniczenie 25 szt... Poza tym scalać się powinny również jak wspomniałem wyżej, zasoby ... a nie po tygodniu nie wrzucania skarbów odkrywców 30 min klikać jedno i to samo:/, cieszy to tak do roku gry potem irytować zaczyna (przynajmniej mnie).Zamieszczone foto z Anno- świetne rozwiązanie...tylko wdrożyć... Pozdrawiam.

  2. #32
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł nie będzie zrealizowany nigdy ponieważ ułatwia grę.
    Tylko rzeczy utrudniające grę są wprowadzane, często powodując wielki zamęt.

    Lepiej niech tego nie wprowadzają, bo zaraz by rzeczy zaczęły ginąć z gwiazdy.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Technicznie jest wszystko przygotowane, świadczą o tym premie otrzymane w kalendarzu adwentowym, przy których pojawiła się cyferka 2. Nie wiem dlaczego developerzy tworzą nikomu niepotrzebne pierdoły w stylu "kolorowanie czatu" albo przyciski z obrazkami zamiast konkretów. Stawiam, że barierą jest "magiczna" w grze liczba 25

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia

    Łączenie przedmiotów w gwieździe.

    Pomysł padał wiele razy.
    Uznałem, że pora odnowić ten wspaniały pomysł wraz z nową ankietą.
    Może jak będzie z tysiąc tematów na ten sam wątek, to bb zwróci uwagę i doda dane rozwiązanie.

    Łączenie premi, budynków, przygód, zasobów i co tam tylko jest w gwiazdce ze sobą.
    Dzięki temu, będziemy mieć w jednym okienku wszystkie, np. przygody danego typu wraz z cyfrą, pokazującą ilość danego towaru.

    Zapraszam do głosowania, wiem że temat już był kilka razy, ale nie zaszkodzi jak będzie ponownie dodany.

  5. #35
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie jestem za.
    Ale jeśli się nie da (albo z jakiś względów nie chce, bo na Anno się dało) mam inną, minimalistyczna propozycję.
    W gwieździe po kliknięciu ikonki wszystkie zamiast tysiąca z okładem ikonek (u mnie, u innych bywa więcej) pojawiły się zbiorcze ikonki towarów, przygód, budynków itp z ilością (tak jak jest częściowo na wadze gdy chcemy coś kupić).
    Klikam na Koszyk Irmy (z informacją 265) i przerzucany jestem do Premie, gdzie są koszyki.
    Czyli szybko widzimy ile czego mamy (i czy wogóle mamy) i szybko to znajdujemy.
    Gdyby były wszystkie ikonki a te towary (budynki itp) których nie mamy były "na szaro" z cyfrą 0 bez możliwości kliknięcia to brak możliwości grupowania nie byłby dla mnie tak upierdliwy.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Zdecydowanie za moze tez powstac specjalny budynek tzw mieszalnik gdzie ow przedmioty byly by laczone po wrzuceniu ich w odpowiednie sloty

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Równiez jestem za, nic mnie tak nie wkurza, nawet te nieszczęsne koszary jak szukanie co chwilę czegoś w gwieździe. Każdy rodzaj powinien mieć swoje miejsce.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I ja jestem jak najbardziej za.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł upadł, bo programiści BB są za głupi. Temat ich przerósł. Sami ten problem stworzyli i nie umieją sobie z nim poradzić. Możecie pisać ile chcecie. Ja za.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chcą zarabiać na grze to niech zainwestują w lepszych programistów. Jestem za. Obecnie syf w gwieździe, szukanie 1 bzdety wśród tysięcy innych to masakra. Nie mówiąc o tym, ze niby czemu w kantorze mogę wystawić tylko 1 kosz e, a płace za slot normalnie?

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.