Zamknięty wątek
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 209

Wątek: Do bb_teromorta

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Prawda jest taka, że jak ktoś nabrał np 10 magazynów i wszystkie sprzedał to i tak nieźle na nich zarobi bo teraz wszystkie odkupi taniej z racji wprowadzenia nowego targowiska gildii, a co za tym idzie spadku cen w kantorze więc spora część nieuczciwie zdobytych surowców zostanie w magazynach. No chyba, że ktoś oddawał za pół darmo, ale to kolejna nauczka, że chciwy traci dwa razy.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie wiem skąd ta tendencja do myślenia, że skoro jest teraz magazyn do zdobycia za gildyjne to od razu potanieją magazyny?
    Już dawno ta teoria upadła, a ci co ją dalej stosują pojęcia nie mają co piszą.
    Ja tam nie widzę żadnej różnicy w cenie.
    A często się okazuje, że ceny są nawet wyższe.
    Więc bzdury opowiadasz browar69.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 29.07.2014 o 20:30 Powód: literówka

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety po wprowadzeniu magazynu do oferty u kupca, cena podskoczyła. O ile w pierwszych 2-3 dniach można go było kupić praktycznie za darmo, o tyle teraz jest potwornie drogi (20-25k monet, było 15-17). Przynajmniej na Złotej Górze.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    To dziwne bo na kilka dni przed wprowadzeniem nowego targowiska schodziły po 12k gildyjnych, a pierwszego dnia po wprowadzeniu spokojnie mozna bylo odkupic za polowe tej ceny (6k gildyjnych) czyli w jeden dzień z 10 magazynów można było zrobić 20 i nawet oddając teraz 10 bb będzie sie nadal 10 sztuk do przodu, a może jednak się mylę? Może taka osoba powinna oddać wszystkie 20 bo obracała pieniędzmi pochodzącymi z buga czyli domyślnie nielegalnego źródła/podrobionym nominałem (myśli)

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    DO BB_TEROMORTA - Pisze w imieniu Zbanowanego Czy mozesz podac jak dlugo będą obowiązywać bany? Ponadtto w wiadomości było ze umieść magazyny w Gwieździe w przeciwnym wypadku usniemy je z wyspy w gwieździe była część reszta na wyspie to skąd ban u Mojego Kolegi? Nie potrafi Support usunać ?

  6. #26
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Woldemort Zobacz posta
    umieść magazyny w Gwieździe w przeciwnym wypadku usniemy je z wyspy w gwieździe była część reszta na wyspie to skąd ban u Mojego Kolegi? Nie potrafi Support usunać ?
    Nie usuna z wyspy - tylko - usuna wyspy!!!
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To jest winna BB a ludzie to wykorzystali i tak jest w życiu. Jeden korzysta na nieuwadze innego. Sam zgarnąłem tylko jeden magazyn ale jak bym miał możliwość to też bym brał. Obwinianie ludzi i karanie ich za swoje błędy to porażka BB. Powinni przyznać się do winy, że zepsuli sprawę i tyle. Teraz ludzie się obawiają czy ich zbanują czy nie. Wydaje mi się, że powinni wziąć się do roboty aby zatrzymać ludzi, którzy przestają grać bo wprowadzanie nowinek raz na rok to mało i nudą wieje.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    "Twoje konto zostało wykluczone"

    Dzięki za grę.
    Idę teraz sobie pograć w "M&MH" on line

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez akslop Zobacz posta
    (...) Obwinianie ludzi i karanie ich za swoje błędy to porażka BB. (...)
    Po pierwsze - nigdzie nie widziałem żeby BB obwiniało kogoś z graczy za ten błąd.
    Po drugie - Kara jest nie za błąd a za wykorzystanie błędu (patrz punkt 6 regulaminu), a nawet nie za wykorzystanie co nadużycie czyli pazerstwo a bany za niechęć do oddania, nie chciałeś oddać to ban - i gdzie tu kara za błędy BB?

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rowniez milo sie z Wami gralo

    pzdr

Zamknięty wątek
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.