Zamknięty wątek
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21
Pokaż wyniki od 201 do 209 z 209

Wątek: Do bb_teromorta

  1. #201
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A propos korespondencji nieco OT, zgodnie z polskim prawem adresat staje się jej pełnoprawnym dysponentem. Adresat może tę korespondencję wydrukować, rozlepiać na przystankach bądź rozrzucać z helikoptera nad festynem w Chrząszczyrzewoszycach, powiat Łękołody.
    Ostatnio edytowane przez Xuna ; 19.09.2014 o 00:17

  2. #202
    BARYLECZKA
    "Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu:

    Twoja wyspa została zablokowana, ponieważ wymagana liczba ulepszonych magazynów nie została przez Ciebie zwrócona do menu gwiazdy.\n \nLiczba odebranych ulepszonych magazynów: 3, mogłeś zatrzymać jeden z nich.\nLiczba usuniętych ulepszonych magazynów: 2\n \nW razie dalszych pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z Zespołem The Settlers Online (kategoria: „Zgłoś podejrzenie oszustwa lub włamania”, temat: „Exploit z ulepszonym magazynem”)".


    Oddałem wszystkie magazyny, ponadto dzień przed zbanowaniem mojego konta kupiłem sobie magazyn w Targowisku Gildii za monety gildii i zostawiłem go w menu gwiazdy. Dostałem bana i co się okazało po następnej przerwie konserwacyjnej, dowiedziałem się że w moim menu gwiazdy zbanowanego już konta tego magazynu nie ma. Troszkę to zabawne bo ludzie dostali bany za wykorzystanie buga, "kradzież" (tak to chyba trzeba nazwać) a kto ich zbanuje za kradzież itemu z czyjegoś menu gwiazdy ???
    A co najzabawniejsze to że po prawie dwóch miesiącach od zbanowania, konwersacji w kilkunastu mailach, przeproszeniu ich za swoje zachowanie oni odrzucają moją prośbę o odblokowanie konta i przysyłają maila:

    "<tu była wypowiedź Supportu>".

    Na początku były TRZY nadprogramowe magazyny a teraz po prawie dwóch miesiącach nagle okazuje się że CZTERY ??? Jawne lecenie w kulki ze strony BB plus zero chęci dogadania się.
    Ostatnio edytowane przez BB_Inaoch ; 22.09.2014 o 09:26 Powód: usunięcie wypowiedzi Supportu

  3. #203
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moze nie wydales kasy na gre a taki gracz zawadza.

  4. #204
    BARYLECZKA
    "<tu była wypowiedź Supportu>"

    Dobre. Pierwszą część mojego posta też mogłeś wywalić bo tam też jest "wypowiedź Supportu". Żenada.

    Cytat Zamieszczone przez My_Hair Zobacz posta
    moze nie wydales kasy na gre a taki gracz zawadza.
    Grałem chyba ponad dwa lata i nie jestem w stanie doliczyć się wydanej kasy na klejki. Ale to chyba jest myśl, może jak do nich napiszę że wydam dodatkowo x stówek na klejki to może odblokują mi konto i dadzą szansę na oddanie tego ich wyssanego z palca czwartego magazynu.

  5. #205
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    A oto wiadomosc z ostatniej chwili:

    <tu była wypowiedź Supportu>


    Pytam wiec w takim razie jakie byly kryteria zeby konto zostalo odblokowane? Co wy w ogole sprawdzaliscie przez ten caly miesiac?

    Po prostu brak mi slow na wasze zachowanie. Nie dosc ze blokujecie konto za nic bo WSZYSTKIE magazyny o ktore prosilscie oddalem ( tak tez wynika z komunikatu po kliknieciu przycisk "graj" ), kazecie potem czekac caly miesiac na decyjze w tej sprawie to po tym czasie okazuje sie ze nic z tego. ''<ciach>". Dobre zarty robicie sobie ze swoich klientow. Poswiecilem na te gre sporo czasu bo 2 lata nie mowiac juz nawet o gotowce a byly to duze kwoty. 14 sierpnia bedac zablokowanym zakupilem jeszcze raz klejnoty. ( Do wszystkich tych ktorzy chceiliby mi udowodnic ze to byl moj blad - tak doskonale wiem o tym, zrobilem to na swoja odpowiedzialnosc, zeby miec punkt zaczepienia). Support i w tym przypadku analizowal sprawe a kiedy ta czynnosc dobiegla konca napisal, iz ''przy rejestracji zaakceptowałem stawiane przez nich warunki. Tylko to ze ich nie przestrzegalem doprowadzilo do tego , że moj profil został zablokowany. Fakt kupna klejnotów nie stanowi podstawy do odblokowania profilu". W kolejnych wiadomosciach przedstawialem im sytuacje, ze moje konto predzej czy pozniej musi zostac odblokowane bo tak wynika z komunikatu przy probie kupna klejnotow. I tutaj panowie z supportu znow zaczeli dzialac na zasadzie kopiuj wklej : ) "Sprawa zostala przekazana juz dalej do dalszego analizowania tralalalala" . Poprostu WIELKA HAŃBA bb.

    Bardzo a to bardzo jestem ciekaw czy ktos w ogole zostal odblokowany. Cos mi sie wydaje ze to byla kolejna sciema a przy zblokowaniu duzej ilosci graczy zrobili sobie miejsce na nowych graczy pod nadchodzace zmiany czyli m. in PVP : ))
    Ostatnio edytowane przez BB_Inaoch ; 23.09.2014 o 11:28 Powód: usunięcie wypowiedzi Supportu

  6. #206
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie znam takowych którym zdjęto by bana nawet jak zalożyli do nieslusznie a znam 4 osoby ktore zabraly 2 magazyny i maja BANA bo nie oddały

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Tak wiec czekam drodzy Community Menagerowie na wyjasnienie mi kryteriow sprawdzania konta jak i odbanowania. Odpowiedzcie mi tez na pytanie kiedy konto bedzie odbanowane, tzn kiedy ''uplynie wyznaczony czas'' ; )

  8. #208
    antykacolin
    z tego co widać i słychać nikomu nie odblokowali konta. A wnioskując z ich oświadczeń nie mają zamiaru tego robić, absolutną prawda jest banowanie graczy nierentownych. sami popatrzcie co sie dzieje, powiększenie wyspy,pvp, wkrótce 2 eventy. wszystko robione pod nowych graczy, bo ,, stary " to klejek nie kupi na rozwijanie wyspy,a nowi mając ciśnienie na pvp bd kupować jak szaleni. Kto chce może zaczynac od nowa, ale nie każdemu sie bd chciało. Pozostaje mi tylko pozdrowić graczy i pożegnać ( bez żalu z mojej strony) mierny zespół TSO

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to chyba nadzieja n a odblokowanie padła - mimo braku jeszcze jakiejkolwiek informacji z "góry" po tych postach ;/ Dziwna firma - szkoda, że tak popsuli markę "Settlers".

Zamknięty wątek
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.