Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z flash player na tablet .

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z flash player na tablet .

    Posiadam tablet prestigio ma zainstalowanego androida 4.1 po ściągnięciu różnych flash playerów na androida nie chce mnie zalogować i żąda z ściągnięcia Flashe może ktoś pomóc lub dać linka to pobrania na wersje 4.1 androida plis pozdrawiam :-)

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Teminatorek Zobacz posta
    Posiadam tablet prestigio ma zainstalowanego androida 4.1 po ściągnięciu różnych flash playerów na androida nie chce mnie zalogować i żąda z ściągnięcia Flashe może ktoś pomóc lub dać linka to pobrania na wersje 4.1 androida plis pozdrawiam :-)
    Polecam przeglądarkę Puffin- szału nie ma ale działa najsprawniej z tych które testowałem

  3. #3
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Abode nie wspiera technicznie od paru lat Androida więc jedyne co można zrobić to zainstalować przeglądarke z wgranym Flashem

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    polecam photon flash player. Co prawda na dole ma reklamy(wersja premium kosztuje 15-30zl na rok), ale dziala rewelacyjnie nawet na slabszym sprzecie(galaxy ace 2 mozliwosc robienia przygod bez blokow). Flash wtedy dziala w chmurze wiec nie zalezy od wydajnosci sprzetu a od wydajnosci lacza. Puffin tez dobry ale dla mocniejszego sprzetu (dwa rdzemie 1.2MHz + 1 GB RAM) zeby chodzil plynnie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Rzecz w tym że photon nie działa na tablet a Puffin działa 15 minut potem się blokuje i trzeba wykupić nie jest to problem ale jedyna metoda płatności to karta debetowa i tu znowu problem może znacie inne przeglądarki obsługujące tablet nie telefon proszę o pomoc .

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    To ja się podepnę Mam Samsunga Tab 3 Android 4.2 .Można coś z tym zrobić?

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Photon jest najlepszy uzywam go na iPadzie.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    Abode nie wspiera technicznie od paru lat Androida więc jedyne co można zrobić to zainstalować przeglądarke z wgranym Flashem
    To prawda jednak nadal jest możliwe zainstalowanie flasha. Robiłem to dawno temu, nie gwarantuje rezultatów ale wiem że działa (uruchomiłem TSO na Samsungu Galaxy S2).
    https://forums.adobe.com/thread/1061194
    I nie, nie chce mi się tłumaczyć tekstu 8)

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    http://androidstuff.pl/jak-zainstalo...-1-jelly-bean/

    http://forum.android.com.pl/f908/fla...posa-b-360837/


    z settlersami jest problem na androidzie ze wzgledu na wymagana najnowsza wersje fleshplayera

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.