Zamknięty wątek
Strona 23 z 88 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #221
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Beta tyczy sie tylko tlumaczenia
    Tak BB_xardas twierdzil
    hehehe to nawet to jest spierdzielone.

  2. #222
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Beta tyczy sie tylko tlumaczenia
    Tak BB_xardas twierdzil
    To po co ta beta? Wiesz co? Ta wypowiedź ma tyle sensu co nasz rząd. Czyli żadnego. Sensu nie miało by utrzymywanie serwera testowego gdzie można testować wszystkie nowości nim się pojawią i raportować bugi wychwycone podczas testów, ale tak naprawdę to celem tego serwera testowego jest istnienie po to, by było poprawne tłumaczona gra ? Śmiechu warte.

  3. #223
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja prosilem o fakture vat za klejnoty ponad ROK temu i do tej pory jej nie dostałem

  4. #224
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma się co burzyć. Wszyscy grający podpisali sie pod regulaminem. Nic w tej grze nie jest wasze i już. Jak sie im tak przywidzi to zamkną serwery z dnia na dzień i nic im nikt nie zrobi.
    BB=tremort nic wam nie napisze bo to co miało BB do powiedzenia juz zostało napisane w wiadomościach do niektórych. Następna komunikacja bedzie pewnie po konserwie. Jaka? To sam jestem ciekaw
    Teraz to moderator mógłby tylko wyrazić swoje własne stanowisko, a tego mu pewno nie wolno, chyba że pod swoim prywatnym nickiem.

  5. #225
    fuJek
    Po czytaniu komentarzy ludzi na temat afery z magazynami, stwierdzam ze czas się zwijać z tej piaskownicy bo ta linia pochyla w która stronę idzie ta gra jest od dłuższego czasu bardzo stroma i idzie ku przepaści. Zniszczyć tak wspaniały tytuł jak "Settlers" i jeszcze nie potrafić się przyznać do błędu ? (to jest prawdziwe oblicze Ubisoftu i Blue Byte). Czemu ludzie się oszukujecie i żyjecie w stworzonej bajce przez Ubi i BB twierdząc że ta gra ma jeszcze potencjał. Dalej niedostrzegacie że to jest zwyczajna chała i maszynka do robienia pieniędzy.?
    Chyba już połowa starych wyjadaczy to zrozumiała i dała sobie spokój z tą grą i odeszła.

    Pozdrawiam ogarniętych i gratulacje za strzał w stopę za pomysł z magazynami w gwieździe.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 18.07.2014 o 22:33

  6. #226
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    BeBe wyszło z założenia że jeżeli wpadł tobie 1 magazyn co 2-3h to jest git
    ale ci co zdobyli magazyn 1x na 30min-1h to już oszustwo i wykorzystywanie bugów

  7. #227
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    powiedzial kolo co zaspal na promoicje )
    Wiedziałem o Bugu, wiedziałem jak dziala ale nie brałem:
    1 czułem że będzie afera
    2 nie mam gdzie ich stawic

  8. #228
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a co z KZE i zmianami w trakcie ? Wtedy jest OK tak ?? Teraz jest źle bo co ?

  9. #229
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    a co z KZE i zmianami w trakcie ? Wtedy jest OK tak ?? Teraz jest źle bo co ?
    Bo kasy na premie dla programistow nie starczy

  10. #230
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    dostalem taka wiadomosc moze mi ktos napisac w takim razie ile mam w gwiezdzie zostawic 4 czy 3 ?

    Drogi grlistek, w grze wystapił błąd związany z Kalendarzem Wydarzenia letniego. Możliwe było kilkukrotne odebranie nagrody głównej (Ulepszony Magazyn). Udało Ci się odebrać 4 Ulepszonych Magazynów z kalendarza, tym samym wykorzystać błąd, aby wzbogacić Swoją wyspę. Jako że chcemy aby nasi gracze grali uczciwie oraz respektowali „Zasady Gry”, prosimy abyś umieścił w menu gwiazdy wszystkie Ulepszone Magazyny (oprócz 1). Zostaną one usunięte z menu gwiazdy podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Szczegółowe informacje/ FAQ dotyczące powyższego tematu znajdziesz na forum gry.

    Dziękujemy za Twoją pomoc i współpracę.

    Zespół The Settlers Online

Zamknięty wątek
Strona 23 z 88 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.