Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Pytanie do pracownikow tej firmy.

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Może to jednak była twoja wina?! Skąd mamy, tj. gracze mają wiedzieć?! Tylko prawda oczy kole.

    Moje kontakty z supportem co prawda nie były ani częste, ani poważne, ale w ciągu kilku godzin miałem odpowiedzi na moje problemy. Na tym forum znalazło się kilku płaczków, którzy pisali jaki to ten support jest zły. Niestety z języka ich wypowiedzi można było wnioskować, że to gracz był zły, a nie support.
    Ja również mogę tylko przywołać pozytywne kontakty z suportem; odpowiadali w ciągu kilku godzin, bądź w ciągu góra 2 dni, gdy to było coś skomplikowanego. Mogę tylko dodać, że kulturalny list do supportu wywołuje równie kulturalną reakcję, natomiast gdy to jest na zasadzie WY LENIE CHOLERNE BB ZNOWU COŚ MI ZROBIŁO/ZABRAŁO/UNIEMOŻLIWIŁO, A TERAZ TO MI NAPRAWIAĆ JUŻ JUŻ, to nie dziwię się, że macie problemy z pozytywnym załatwieniem zgłoszenia. Chociaż po co ja to piszę, znowu będzie, że to ja zmyślam, bo poprawne załatwienie sprawy z supportem jest po prostu a priori niemożliwe, i to pewnie znowu świstak zawija sreberka, a wszyscy hejterzy supportu mają wyłączną rację.
    Ostatnio edytowane przez Xuna ; 23.07.2014 o 13:32

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Xuna Zobacz posta
    natomiast gdy to jest na zasadzie WY LENIE CHOLERNE BB ZNOWU COŚ MI ZROBIŁO/ZABRAŁO/UNIEMOŻLIWIŁO, A TERAZ TO MI NAPRAWIAĆ JUŻ JUŻ, to nie dziwię się, że macie problemy z pozytywnym załatwieniem zgłoszenia. Chociaż po co ja to piszę, znowu będzie, że to ja zmyślam, bo poprawne załatwienie sprawy z supportem jest po prostu a priori niemożliwe, i to pewnie znowu świstak zawija sreberka, a wszyscy hejterzy supportu mają wyłączną rację.
    Nie masz pojęcia o obsłudze klienta... klienta pieniacza obsługuje się jeszcze dokładniej niż zwykłego z 2 powodów- będzie robił problemy i oczerniał firmę oraz po prostu masz go dość. To jest tak zwany klient eskalacyjny i takich obsługuje się ze szczególną uwagą i zaangażowaniem. Ale ja mówię o klientach płacących za usługi a nie mających coś za darmo.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Takich 'eskalacyjnych' klientów jak np. manolo to sie bierze za fraki i wywala z lokalu, a nie poświęca im szczególną uwagę bo tylko o to im chodzi.

    *sarkazm off*

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Takich 'eskalacyjnych' klientów jak np. manolo to sie bierze za fraki i wywala z lokalu, a nie poświęca im szczególną uwagę bo tylko o to im chodzi.
    Niestety nie rozumiesz problemu i tutaj tkwi problem z tym eskalacyjnym.

    Otóż od wielu dni PRODUCENT GRY nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi na podany przykład. Czy to jest moja wina ? Ja jasno sprecyzowałem sytuację : MAM WIĘCEJ MAGAZYNÓW NIŻ WAM SIĘ NALEŻY co wtedy ? Mijają dni i godziny i nagle nie na forum w grze ( OFICJALNE FORUM przecież mamy ) a na FACEBOOKU lakoniczna odpowiedź zawierająca słowo klucz : P O W I N N O

    Czyli co oznacza POWINNO ? Producent gry nie jest w 100% pewny jak zadziała skrypt który JEGO pracownicy robią. To kto ma to wiedzieć.

    Mnie zadowoliłaby JAKAKOLWIEK odpowiedź ale konkretna z ich strony. NP : Słuchaj graczu, nie wiemy jak to zadziała , dla pewności zostaw w gwieździe jedynie tyle magazynów ile masz oddać a na czas konserwacji postaw resztę na wyspie , daj na przechowanie ( np na ich konto - przeciez takowe BB ma ). Tylko że skoro takiej odpowiedzi nie można uzyskać od BB to niestety i ja usztywniłem stanowisko i zobaczymy. Czasu na udzielenie odpowiedzi było wystarczająco. Support tylko się pętli a oficjalnie żadnej na żadne pytanie odpowiedzi nie ma. Nawet nie dali tłumaczenia odpowiedzi udzielanych przez BB_PANDURA w niemczech. Ale to jest OK, tylko my klienci jesteśmy ESKALACYJNI.

    dodam że jedynie na FORUM PL żaden BB nic nie pisze. To niestety jest przykre.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Kurde, czemu przerwa techniczna jest dzisiaj????????????????zawsze była z poniedzialku na wtorek...porażka

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    jakbys czytał komunikaty to bys wiedział, że od teraz będzie w czwartki

  7. #27
    KARP1U
    No i ja również mam teraz mały problem z supportem. Do tej pory byłem bardzo zadowolony ze współpracy oraz z rzetelności pracy zespołu wsparcia technicznego.
    ...aż nagle (wczoraj) zablokowali mi konto twierdząc, że mam 4 konta. Problem w tym, że nie mam. Owszem, gram z rodziną (i fakt, nie sprawdziłem, że w takiej sytuacji należy to zgłosić wcześniej) ale konta nie należą do mnie.
    Mało tego, nie tylko ja jestem poszkodowany a wszyscy - bo zablokowali konta również pozostałych domowników.
    I nic do nich nie przemawia.
    Lakoniczne odpowiedzi w stylu, że mój adres i nazwa wskazują na to, że wszystkie profile są moje i konta pozostaną zablokowane.
    Ja wystosowałem długie, bardzo szczegółowe wiadomości wyjaśniające sytuacje i cały czas zadaje im pytania jak mogę udowodnić, ze konta należą do różnych osób a dostaje odpowiedzi jednozdaniowe w stylu, że im się wydaje, że profile są moje i ich nie odblokują.
    Ma ktoś jakiś pomysł jak im udowodnić, że jest inaczej?
    ...czy już możemy pożegnać się z grą? (bo grając od 2 lat z całą pewnością nie będziemy zaczynać od nowa)

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KARP1U Zobacz posta
    ...aż nagle (wczoraj) zablokowali mi konto twierdząc, że mam 4 konta. Problem w tym, że nie mam. Owszem, gram z rodziną...
    I tutaj można przestać czytać. Owszem masz 4 konta i w KAŻDEJ grze w której multikonta mają jakikolwiek wpływ na grę (czytaj dają przewagę) dadzą Ci bana. Najgorsze że o tym nie powiedziałeś wcześniej, rodzina to chyba najpopularniejsza wymówka. Nie twierdze że jesteś 'multikonciarzem' ale też nie dziwie się reakcji BB.

    Czy mogę posiadać kilka kont?

    Zgodnie z obowiązującymi zasadami, każda osoba może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli ktoś używa więcej niż jednego konta, może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.

    W przypadku gdy z jednego komputera/adresu IP gra kilka osób, należy to zgłosić do Supportu.
    I tyle w temacie. To że nie sprawdziłeś czy nie chciało Ci się czytać to słaba wymówka. Zazwyczaj wpadam tutaj pośmiać się z postów gimbazy ale uwierz że teraz nie chciałem być niemiły, tylko szczery.

    Swoją drogą to miło że BB coś robi w tym temacie, dziwne tylko że tyle czekali z reakcją.

  9. #29
    Heduan
    .
    Ostatnio edytowane przez Heduan ; 24.07.2014 o 20:43

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Nad suportem jest ubisoft logujesz sie do ubi tym samym loginem i haslem do tso tam masz dzial pomocy klienta i piszesz co ci na duszy lezy jak juz swojego mejla wyslalem i dzwonilem do samego ubi pod ten numer 223060063

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.