Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: zadanie Szukamy czempionów - nie zalicza

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj

    zadanie Szukamy czempionów - nie zalicza

    Jak w temacie, mam problem z zaliczeniem zadania Szukamy czempionów które polega na znalezienie przez odkrywców naramienników (chociaż pisze znajdź na wyspie to i tak w opisie pisze o odkrywcach i oni je przynoszą)
    Odkrywcy już kilka razy je przynieśli a nie zaliczyło go, czy to musi być jakiś specjalny typ poszukiwań (krótkie, średnie itd.) czy jest to zbugowane zadanie?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Tylko z krótkich zalicza
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    jedyne na jakie nie wysyłam odkrywców... dzięki za szybką odp

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jest jakaś kpina to tłumaczenie, znajdź na wyspie naramiennik do zebrania.... ja do tej pory myślałem że chodzi o pojawiające się kolekcje a tu takie buty..... To jest normalnie kpina i czysta nie kompetencja, gdyby nie ludzi z gildii lub to forum w życiu bym nie wpadł na to że ma to być z krótkich poszukiwań, masakra ciekawe co na to BB

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi mimo że odkrywcy już 2 razy znaleźli je podczas krótkich poszukiwań... to dalej nie zaliczyło zadania ktoś ma podobny problem...?

  6. #6
    Sunx
    Ja mam tak samo. Mam 100 naramienników z krótkich a zadanie wisi. Czyszczenie ciastek itd, nic nie daje niestety.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy do k....y nie można napisać że to ma być z poszukiwań odkrywców i to krótkich czy długich , czawarty dzień a zadanie nie zaliczone bo... właśnie bo znowu wypuściliście jakiś cholerny bubel, gratulacje dla zespołu

    może ktoś w końcu napisze wyraźnie jak zaliczyć to cholerne zadanie. bo do tej pory na wyspie nie pojawił się u mnie żaden naramiennik, a odkrywcy z bardzo długich poszukiwań dostarczyli kilku, ale zadania nie zaliczyło.
    Ostatnio edytowane przez feafan ; 16.06.2014 o 10:07

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wysyłaj na krotkie i średnie a zaliczy, mi tak zaliczyło ale nie wiem który przyniósł

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez westuaragorn Zobacz posta
    a tu takie buty.....
    Korki na obcasach normalnie. To nie jest już tłumaczenie tylko brednie bez sensu, które tylko wprowadzają w błąd. Xaar sobie jeszcze smacznie śpi, a ludków już dawno szał zniszczenia opętał.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez KhazzarPL Zobacz posta
    Jak w temacie, mam problem z zaliczeniem zadania Szukamy czempionów które polega na znalezienie przez odkrywców naramienników (chociaż pisze znajdź na wyspie to i tak w opisie pisze o odkrywcach i oni je przynoszą)
    Odkrywcy już kilka razy je przynieśli a nie zaliczyło go, czy to musi być jakiś specjalny typ poszukiwań (krótkie, średnie itd.) czy jest to zbugowane zadanie?
    polecam zapoznać się z tym tematem

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.