Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: zadanie Szukamy czempionów - nie zalicza

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Potwierdzam tubylczy z krótkich przyniósł mi naramienniki parę razy powtarzam na 100 % "krótkie" nie nie pomyliłem się i zadania nie zaliczyło pisałem do supportu ale nawet nie raczył odpowiedzieć :/ Teraz wysyłam zwykłych odkrywców na razie nie przyniósł ale tylko marnuje czas no i piłki tracę bo na dłuższych więcej niosa, po prostu lipa straszna ;/

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No do k... to ja czekam aż pojawi się naramiennik jako przedmiot kolekcjonerski a tu chodzi o posłanie odkrywców i to jeszcze na krótkie poszukiwania!!! Bo na długich i bardzo długich znalazłem ich sporo. Co za chamstwo tak ludzi robić w jajo!!
    To jest robienie ludzi w ...

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez LisuOne Zobacz posta
    No do k... to ja czekam aż pojawi się naramiennik jako przedmiot kolekcjonerski a tu chodzi o posłanie odkrywców i to jeszcze na krótkie poszukiwania!!! Bo na długich i bardzo długich znalazłem ich sporo. Co za chamstwo tak ludzi robić w jajo!!
    To jest robienie ludzi w ...
    Juz od tygodnia to wiadomo....
    Odkreles mega blad po prostu

  4. #24
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez LisuOne Zobacz posta
    No do k... to ja czekam aż pojawi się naramiennik jako przedmiot kolekcjonerski a tu chodzi o posłanie odkrywców i to jeszcze na krótkie poszukiwania!!! Bo na długich i bardzo długich znalazłem ich sporo. Co za chamstwo tak ludzi robić w jajo!!
    To jest robienie ludzi w ...
    Trzeba było czytać wstęp do zadania i wysilić makówkę.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witajcie. Mam problem z tym zadaniem (Od razu mowie grubych już 5 razy wysłałem na krótkie) owszem przynieśli nawet po 16 sztuk naramiennika ale zadanie jak wisiało tak wisi....

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    polecam zapoznać się z tym tematem

    wszystko fajnie, ale chodzi o to, że odkrywcy wysłani na krótkie znaleźli te durne naramienniki, a nadal zadanie nie jest zaliczone, poradniki wszyscy potrafią czytać...

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    ja juz kilkokrotnie wyslalem na krotkie srednie dlugie i znalazl juz kilka razy a mimo to nie akceptowalo

    żal na maxa oni se chyba jaja robia z graczy

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    naramienników to mam ponad 300..przynosili i przynoszą i nic.zadanie dalej "wisi"...olewam to już bo trzeba by było porządnie opie... za taką farse...

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez KruszonPL Zobacz posta
    Witajcie. Mam problem z tym zadaniem (Od razu mowie grubych już 5 razy wysłałem na krótkie) owszem przynieśli nawet po 16 sztuk naramiennika ale zadanie jak wisiało tak wisi....
    jak przyniesli 16 a nie 4 to wyslales na bardzo dlugie. (4 krotkie,8 srednie, 12 dlugie, 16 b.dlugie + premie jak ktos ma rozbudowanych odkrywcow)
    Zalicza tylko znalezienie naramiennikow na KROTKICH poszuykiwaniach skarbu i na zadnych innych

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zapoznałem się, lecz nic i tak nie wyjaśnia bo: po pierwsze mam zakładkę eventową w magazynie prowiantu i w u kupca, ap o drugie wywylalem parę razy na krótkie poszukiwania i nie przyniósł nigdy naramienników. Wszystko inne i owszem, ale naramienników nie.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.