Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: Poradnik do wydarzenia Mistrzostw Świata w piłce nożnej

  1. #51
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gracz pisze bzdurę.
    Drugi gracz udowadnia pierwszemu, że to bzdura.
    Co robi normalny gracz na miejscu pierwszego - pisze "sorki, pomyliłem się".
    A co robi niepełnosprytny gracz? Odpowiada, że nie ma czasu sprawdzać, czy to co pisze to bzdura i skoro ON to pisze to i tak to co ON napisze to prawda.
    Jako, że w jego przypadku nie jest to pierwszy przypadek takiego zachowania więc mnie nie zdziwił.
    Zastanawiam się tylko, kim zostanie jak dorośnie. Dziennikarzem czy znajdzie pracę w BB

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    przecież są piłki z przygód... eventowych (meczy)

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kaśkownik Zobacz posta
    Przy założeniu, że piłki wpadałyby jak np w Rb w ilości max 60szt dokładając do tego premium otrzymujemy z jednego dropa z Rb 90szt (7meczy x(100szt piłek+50 szt piłek -premium)) =1050 szt piłek /90 szt piłek z max dropu na premium = ~11,66 / około 12 ryczących byków a więc nie aż tak ogromne ilości jakby sie komuś wydawało
    żeby wyszło tyle piłek musiałoby być 18 ryczących byków z ilością 60 piłek na drop. Pytanie tylko czy z każdej przygody byłby taki drop?

    A wszechwiedzącemusupersprytnemuachochnajlepszemu graczowi kilka postów wyżej wypada z litości przypomnieć że ten event jest taki sam jak na testowym - nawet bugi się powtórzyły

  4. #54
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nalezyszdostada Zobacz posta
    I trochę masz złe obliczenia bo pierwsze 3 mecze na testowym były tylko z dropem 100szt piłek kolejne 3 miały po 200, finał natomiast 350szt.
    3x(100+50P)+3(200+100P)+350+175P=1875
    Na razie mamy pewność co do pierwszych 2 meczy, czy w kolejnych bedą takie same dropy jak w poprzednich tego jeszce nie wiadomo.
    Masz rację faktycznie na testowym wpadało tyle piłek, miejmy nadzieję, że tak jak na testowym te same ilości piłek wpadną z kolejnych meczów
    Wracając do tematu "gdyby piłki wpadały z dropu z przygody" to wychodzi jakieś 21 Rb, przy założeniu, że z każdego dropu wpada 60szt plus z premium 30sztrazem 90szt, więc w dalszym ciągu to żadne obciążenie dla gracza zrobić w ciągu 4tyg 21 przygód
    Ostatnio edytowane przez kaśkownik ; 17.06.2014 o 14:54

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    A mnie przynieśli naramienniki a zadania nie zaliczyło

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kaśkownik Zobacz posta
    Masz rację faktycznie na testowym wpadało tyle piłek, miejmy nadzieję, że tak jak na testowym te same ilości piłek wpadną z kolejnych meczów
    Wracając do tematu "gdyby piłki wpadały z dropu z przygody" to wychodzi jakieś 21 Rb, przy założeniu, że z każdego dropu wpada 60szt plus z premium 30sztrazem 90szt, więc w dalszym ciągu to żadne obciążenie dla gracza zrobić w ciągu 4tyg 21 przygód
    hehehe piękne założenia piękne
    tylko jak do tej pory zrobiłem 3 wyspy piratów i z dwóch wpadło mi po 2+1 piłek, nie wiem jak na innyh dropi ale na wyspach to raczej 2100 przygód w 4 tyg i bym na coś uzbierał
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  7. #57
    Osadnik Awatar nalezyszdostada
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Tutaj jest temat odnosnie ile wpada piłek z przygód, najlepiej jak dotąd kooperacyjne: Lupieżcy grobowców 80szt, Obleżenie 40szt, Atak na łupiezców i Bukanierzy 60szt.
    .

    Dziekuję Wszystkim znajomym za wspólna grę przez 2 lata na TSO.

    Nieszczęścia Polski są dowodem na istnienie Boga.

    ZBIÓR PORADNIKÓW PRZYGÓD

    Masz problem z poradnikiem. Nie zaśmiecaj tematu napisz PW.


  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    no właśnie znalazłem to jakąś godzine po tym jak to napisałem, ale dzięki i tak
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  9. #59
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dodałem 3 mecz oraz zaktualizowałem spis zadań dziennych.

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Fasi Zobacz posta
    Mam już 16 naramienników przyniesionych przez grubych i zadanie wciąż niezaliczone. Wysyłałem 2x na średnie.
    Być może trzeba wysłać na krótkie, bo części znajomym w gildii to zadanie zaliczyło po powrotach odkrywców z krótkich
    Tylko na krótkich znajduje

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.