Zamknięty wątek
Strona 16 z 36 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 357

Wątek: Gdzie sie podzial Event ??

  1. #151
    Antyrządowiec
    grunt ze jest promocja na kleje :P. "Nieważne czy gra działa jak nalezy , ważne aby durni ludzie kupowali klejnoty"

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    24.05.2014
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli będzie.

  3. #153
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Znając bb wszystko się skończy tym że dadzą po 100 piłek i premke jednodniowa w ramach przeprosin i napiszą coś o chmurach jakiś zaginionych piłkach na głównej i tak się to skończy.

  4. #154
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Niestety WHEEL masz wiele racji. Wyrównanie szans poprzez dołożenie pozostałym niweczy sens eventu a niejednego gracza, w TSO trzymają już tylko eventy. Jednak z drugiej strony zabieranie czegoś co się zdobyło, nie łamiąc prawa jest co najmniej nieprzyzwoite. Nie chce mi się obecnie przekopywać regulaminu ale jeśli TedMruczek ma rację (pewnie tak skoro to napisał) to ten punt regulaminu nie jest zgodny z prawem ani krajowym ani UE. Konsument nie ma możliwości w takiej sytuacji sprawdzić przed faktem, czy jest to bug czy nie. Konsument powinien w tej sytuacji zawierzyć właścicielowi gry, że gra spełnia normy i działania możliwe do wykonania są dopuszczalne. W tym wypadku prosty odbiór "czegoś tam", wystawionego do odbioru przez właściciela gry. Inaczej można się spodziewać, że w ramach "rekompensaty" (jakże często stosowanej) dostaniemy kod, po czym za kilka godzin ktoś stwierdzi, że rekompensata była zbyt hojna i ci, którzy zdążyli ją zrealizować będą zbanowani za wykorzystanie błędu w grze w rozumieniu "błędu popełnionego przez pracownika obsługującego TSO".
    edit.
    Do tego trzeba mieć tupet, jak Antyrządowiec zauważył, wyciągając brudną łapę po nasze realne pieniądze. W podtekście "płaćcie za możliwość wyżalania się na forum a nie za dodatkowe funkcje w grze bo na więcej nie zasługujecie, a i to łaska, KUPUJCIE KLEJ"
    Ostatnio edytowane przez Akiliana ; 12.06.2014 o 20:42 Powód: uzupełnienie

  5. #155
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Promocja: 100% więcej Klejnotów!
    Oferta specjalna w Sklepie: +100% do wielu pakietów Klejnotów!
    Odwiedź Sklep już teraz, sprawdź dostępne pakiety i dokonaj zakupu!
    Promocja: +100% Klejnotów!
    Promocja już trwa, a zakończy się w dniu 13.06.2014,
    około godziny 23:00 czasu polskiego!
    Życzymy miłej gry,
    Zespół The Settlers Online!


    Dobijcie mnie....

    Jak ktos kupi klejki to jest typowym bezmozgiem slepo zapatrzonym na cudowne promocje BB

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam pytanie do Panów z BB. Kiedy do cholery skończą się te ciągłe wtopy. Może Wasi informatycy są niekompetentni lub źle zarządzane jest całe biuro?
    Od pewnego czasu ciągle coś nie działa... konserwy i nowości są ciągle niedopracowane. Od pewnego czasu ludzi regularnie wyrzuca z gry, albo ta w ogóle pada na kilkanaście godzin. Czy ktoś nad tym panuje?

    Na każdego maila macie jedno rozwiązanie: wyczyścić ciasteczka.

    Może Wami trzeba wstrząsnąć jakoś? Zastanawiam się czy inne oddziały BB m.in. niemiecki wie jak wygląda sprawa na polskich serwerach. Może my tam mamy pisać i poprosić żeby ktoś zrobił porządek z Wami, bo z tego co widze to u Was ktoś nad tym kompletnie nie panuje?

    Jak ja bym takie rzeczy robił w pracy to by mnie zwolnili!!! Kiedy to się do cholery skończy?

    A i jeszcze jedno: dziś rozbroił mnie wpis na stronie głównej:

    "kilka chwil temu nastąpiło próbne uaktywnienie wydarzenia letniego w grze..."

    Panowie wydaje mi się, że od próbnych uruchomień to jest serwer testowy,
    a nie serwer z grą, na którym ludzie dla zabawy, bo dla zabawy ale za pewne rzeczy płacą!!!

    tak żeby nie było, że ktoś anonimowo chce Wam nawrzucać:

    Pozdrawiam
    Cynamon1984
    serwer: Dolina Odkrywców

    i proszę o jakąś konstruktywną odpowiedź z Waszej strony, chyba że jedyne co potraicie to podesłac kilka fantów, które mają załagodzić sprawę.

  7. #157
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez WHEEL Zobacz posta
    Usunięcie eventu z błędem nie jest największą porażką. Ta dopiero będzie kiedy nie zabiorą fantów tym, którzy zdobyli je z wykorzystaniem exploita. Wszedłem sobie wieczorem a znajomi już mają wszystkie premie za kalendarz, nowych grubasów, kilkanaście tysięcy piłek i praktycznie wszystkie możliwe rzeczy co były do kupienia (tak, dało się to zrobić w 5 min).
    Gram tu wyjątkowo długo i zawsze były różne niesprawiedliwości i niedociągnięcia, przywykłem. Jednak zostawienie rzeczy w ten sposób byłoby wyjątkowo podłe i z pewnością oznaczać będzie zakończenie mojej 28 miesięcznej przygody z tą grą.
    Zdradź jak to zrobili, ze mają nowych grubasów, wszystkie premie z kalendarza i tysiące piłek ?

    Nikt z moich znajomych tego nie ma. Byłem przy rozpoczęciu eventu i powiem Ci co mam - magazyn, kilka nowych pokemonów i mecz towarzyski.

  8. #158
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    na cholere wychodziliscie drogie BB z fazy beta TSO, na jakiego czorta macie serwer testowy? a i na oslode +100% do klejnotow w sklepie epickie....

  9. #159
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez romsheff Zobacz posta
    Zdradź jak to zrobili, ze mają (...) wszystkie premie z kalendarza (...)?
    Można było zdobyć 2 pływające lub szkółkę poprzez otworzenie pól w kalendarzu za klejki.

  10. #160
    Początkujący Osadnik Awatar WHEEL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Można też było kupić śmiesznie tanio (w porównaniu z poprzednimi wydarzeniami) piłki za klejnoty.

Zamknięty wątek
Strona 16 z 36 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.