Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: fajna gra

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar kashya1958
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia

    fajna gra

    2 lata temu zaczalem grac skuisli mniev pvp dzis osiagniecia i te inne bzdety
    Ostatnio edytowane przez kashya1958 ; 24.05.2014 o 02:30

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kashya1958 Zobacz posta
    skuisli mniev pvp
    Nie znam tej gry. Mógłbyś ja trochę bardziej opisać, skoro taka fajna ?

  3. #3
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Podeślij tytuł na PW

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja gram bo nie ma żadnego PVP, i mogę spokojnie spać nie bacząc na to, że w nocy jakiś pryszczaty gimbus najedzie wyspę i rozkradnie surkę. Tylko nie piszcie o specjalnych wyspach to PVP bo to jakby pisać o UFO i zielonych ludzikach albo o zielonej wyspie o której mówi propagandowa tuba wyborcza a której nikt na oczy nie widział. Jak ktoś chce PVP to niech sobie odpali grę gdzie jest PVP na starcie.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  5. #5
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Gra mmo bez pvp to jakiś wybryk natury, ta gra ma potencjał na coś lepszego niż tylko zapomnianą przez producenta, prymitywną aplikacje do wyciągania kasy skrajni niskim kosztem własnym.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziwne. Gram już prawie 2 lata i jeszcze ani razu gra nie wyciągała ode mnie żadnej kasy. Wiec pisanie o wyciąganiu kasy jest równie prawdziwe jak obiecywanie gruszek na wierzbie podczas wyborów. Natomiast gra utraciła na grywalności poprzez zabygowanie, nędznie przygotowywane aktualizacje, brak konsultacji z graczami i realizacji elementów o które proszę gracze, nieprzemyślane wprowadzanie nowości np. epicki skład drewna, który poza wyglądem guzik daje, itp.
    PS. Jeśli gra ma być ekonomiczna to nie musi być PVP. Nie każdy gracz lubi ślęczeć 24h na dobę i pilnować konta.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Szakael Zobacz posta
    Gra mmo bez pvp to jakiś wybryk natury
    Czemu? Gra wieloosobowa oznacza, że się trzeba koniecznie bić z innymi graczami?

  8. #8
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    pewnie dał linka do gry ale usunęli
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    Te osoby co śledzą tematy od X czasu to widzieli post BB jak pamięć mnie nie myli to było jasno napisane ze pvp będzie przypominać walkę pomiędzy dwoma graczami na oddzielnej wyspie o surowce te co sami postawili, a wyspa macierzysta będzie nietykalna

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    A ja gram bo nie ma żadnego PVP, i mogę spokojnie spać nie bacząc na to, że w nocy jakiś pryszczaty gimbus najedzie wyspę i rozkradnie surkę. Tylko nie piszcie o specjalnych wyspach to PVP bo to jakby pisać o UFO i zielonych ludzikach albo o zielonej wyspie o której mówi propagandowa tuba wyborcza a której nikt na oczy nie widział. Jak ktoś chce PVP to niech sobie odpali grę gdzie jest PVP na starcie.
    Po co gadasz takie bzdury, skoro mówią ze wyspy będą nienaruszalne to takie będą. A twoje konkluzje po prywatnych przemyśleniach są zbędne i tandetne.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 25.05.2014 o 05:07

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.