Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Cud Zmartwychwstania

  1. #1
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj

    Cud Zmartwychwstania

    Witam,

    zdaję sobie sprawę iż święta Wielkiej Nocy już za nami, jednakże podczas dzisiejszego ataku w DMK oniemialem po tym jak ujrzałem raporty po ataku na obóz gigantów. Otóż sprawa wygląda następująco:
    - stworzyłem swój autorski poradnik pod rekrutów gdzie, aby zniszczyć obóz gigantów potrzebuje najpierw wysłać 3 fale z rekrutami pełnych 200 a następnie weteran ma dokończyć zadanie (całe szczęście iż wojsko jeszcze było w drodze na weterana do eliminacji obozu, gdyż straty mogły być niekorzystne dla mnie).
    - dwie pierwsze fale bardzo ładnie wyeliminowały przeciwników tak jak powinno być, jednakże kiedy 3 generał doszedł, który powinien wyczyścić obóz (tzn. zostawić samych gigantów w obozie) zauważyłem iż jednostki przeciwnika w magiczny sposób się zregenerowały.
    - wszelkie testy na symulatorze potwierdzają prawidłowość tych 3 fal. Po takim ataku powinni zostać jedynie giganci w swoim obozie, co jednak się nie stało.

    Poniżej prezentuje w formie wideo raporty z ataków na obóz gigantów.

    http://youtu.be/fnOGMyZV0aU

    Jestem ciekaw waszych sugestii jak to można wytłumaczyć ja nie widzie innego tłumaczenia jak cud hehe.

    Pozdrawiam,
    ichigo-san

  2. #2
    Osadnik Awatar QueenPen
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cud nad Wisłą :P

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No takich cudow to jeszcze nie widzialem ;p
    Temu wole 1 max 2 falami ubijac :/ Ale wiadome kazdy ma swoj styl gry

  4. #4
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    z reguly tez wole 1-2 fale, jednakze przy dmk postanowilem zrobic swoj poradnik wykorzystujac jedynie rekrutow. Ale sytuacja mnie zaskoczyla po powrocie i przejrzeniu raportów. No cóz, jak widać cuda się zdarzają

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgłoś sprawę do Suportu.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Albo do kościoła

  7. #7
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    sprawa została zgłoszona do supportu i otrzymałem już odpowiedź. Podsumowując, należy uważać kiedy wysyła się fale na obozy, gdyż taka sytuacja może zaistnieć

    Pozdrawiam

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale, że co...
    taka jest odpowiedź od suportu?
    Atakuj obóz, którego musisz atakować parę razy, żeby rozwalić, a tam co jakiś czas początkowy stan wroga?
    To błąd, a raczej taka sytuacja nie powinna zaistnieć.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Moze za szybko ataki wyslales
    Wyobrazacie sobie cos takiego np u poznanczyka ostatni blok w zdradzonym?
    Jak tam 4 fale leca :/

  10. #10
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ichigo-san Zobacz posta
    Podsumowując, należy uważać kiedy wysyła się fale na obozy, gdyż taka sytuacja może zaistnieć

    Pozdrawiam
    Wszystko już było:
    "Na często zadawane pytanie, czy do stanu wojennego musiało dojść, jest tylko jedna logiczna odpowiedź. Widocznie musiało, skoro doszło".
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.