Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Limit populacji.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Równe 8,5k - wielkość populacji zalezy od czestotliwosci robienia przygod - kiedys robilem 3 przygody dziennie. Obecnie ponieważ gra jest zupelnie nierozwijalna moja czestotliwosc spadla do 1 na tydzien

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Obecnie ponieważ gra jest zupelnie nierozwijalna
    Nie zgodzę się z tą opinią. Gra jest rozwijana, tyle, że rozwój polega na dodawania kolejnych BUGÓW i utrudnień:
    - dublujące się zapki,
    - przewijanie czata,
    - interface introligatora,
    - uszkodzenie sektora,
    - itp.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Równe 8,5k - wielkość populacji zalezy od czestotliwosci robienia przygod - kiedys robilem 3 przygody dziennie. Obecnie ponieważ gra jest zupelnie nierozwijalna moja czestotliwosc spadla do 1 na tydzien

    U mnie bardzo podobnie.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Z odrobiną wysiłku na planowanie i liczenie, można z powodzeniem zrobić wiele przygód mając limit poniżej 2k. Sam mam 2010 i nie mam problemów z robieniem sawanny, wiktora czy podobnych, zakazane czy mroczne nie kalkulują mi się z powodu na dropa
    Dokładnie. U mnie 3,3k (49LVL) i spokojnie każdą przygodę można zrobić w 24h odpowiednio planując przygotowanie wojska. Myślę, że do przygód, oprócz populacji, ważne jest mieć odpowiednią ilość generałów, by mieć na straty przy obozach wymagających więcej niż 1 fali ataku.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie istnieje coś takiego jak optymalny poziom populacji. to jest mocno indywidulana sprawa na którą składa się wiele niezależnych czynników takich jak :
    - zależy jakich i ile masz generałów,
    - zależy czy robisz bloki czy nie jesteś ich fanem,
    - czy preferujesz skomplikowane przygody czy skupiasz się na prostszych, szybszych,
    - ile czasu poświęcasz grze i ile z tego możesz przeznaczyć na walke na przygodach,
    To takie podstawowe czynniki. Jeden ma 3 godziny dziennie ale siedzi wiecej na czacie i sporadycznie zrobi przygode. Inny ma 8 godzin dziennie i falami przelewa krew osadników. kolejny robi przygody tylko jesli ma jakies zadanie. jeszcze jeden, ma slaby net i nie robi bloków. inny chce dziennie zrobic kilka przygod a jeszcze inny odpali przygode i kilka dni bedzie robil bo mu się nie śpieszy.
    Optymalny poziom jest płynną liczbą i każdy sam widzi, czy mu starcza czy brakuje. jak brakuje to podnosisz. jak starcza to masz optymalny.
    Wszystko w temacie.

  6. #16
    Osadnik Awatar QueenPen
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    Nie istnieje coś takiego jak optymalny poziom populacji. to jest mocno indywidulana sprawa na którą składa się wiele niezależnych czynników takich jak :
    - zależy jakich i ile masz generałów,
    - zależy czy robisz bloki czy nie jesteś ich fanem,
    - czy preferujesz skomplikowane przygody czy skupiasz się na prostszych, szybszych,
    - ile czasu poświęcasz grze i ile z tego możesz przeznaczyć na walke na przygodach,
    To takie podstawowe czynniki. Jeden ma 3 godziny dziennie ale siedzi wiecej na czacie i sporadycznie zrobi przygode. Inny ma 8 godzin dziennie i falami przelewa krew osadników. kolejny robi przygody tylko jesli ma jakies zadanie. jeszcze jeden, ma slaby net i nie robi bloków. inny chce dziennie zrobic kilka przygod a jeszcze inny odpali przygode i kilka dni bedzie robil bo mu się nie śpieszy.
    Optymalny poziom jest płynną liczbą i każdy sam widzi, czy mu starcza czy brakuje. jak brakuje to podnosisz. jak starcza to masz optymalny.
    Wszystko w temacie.
    zgadzam się w 100% z przedmówcą

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój optymalny limit na poziomie 50 wynosi obecnie 220 osadników, którzy i tak w głównej mierze zajmują się produkcją metanu i siarkowodoru z osobistych wytwórni...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.