Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [PORADNIK] Minael - Atak z zaskoczenia [MMA+W+3Z]

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [PORADNIK] Minael - Atak z zaskoczenia [MMA+W+3Z]

    Poradnik przygotowany dla tych, co bezpiecznie chcą nabić trochę doświadczenia lub gwiezdnych monet. Jest to plan przygotowany na moje widzimisię, więc jest to bardziej osobista produkcja niż uniwersalna dla wszystkich 0
    Może komuś się przyda, jeśli tak, będzie mnie to cieszyć 0

    UWAGA! Ustawienia są tak dobrane, że wysyłamy generałów po kolei, bez stresu. Jak się trochę więcej spóźnimy, nic się nie stanie. Tak więc spokojnie 0 (oznaczenie -1 przy garnizonach)

    Poniżej mapka, instrukcja, plany ataków z blokami. Wszystko zawarte na karcie, wydaje mi się oczywiste, ale jakby nie było, krótko to opiszę poniżej w spoilerze 0
    Spoiler

    1 częśc to mapa taktyczna. Tam są ogólnie zaznaczone z jakich obszarów atakujemy jakie obozy. Pod każdym atakującym miejscem (czarne kółeczko z zieloną cyferką) jest kolejność wykonywania ataków. Nie zawsze będzie po kolei, wiec należy na to zwrócić uwagę.

    2 część - czarna plansza - to zestawy wojska potrzebne na kolejne obozy, Maksymalne straty (lub jesli blok, to pokazany jego przebieg, czyli % wygranej, ile rund min-max i średnio). Tam są też oczywiscie informacje dotyczące generała, którym będziemy atakować (bardzo istotne) oraz max potrzebne wojsko na przygodę. Tu zalecam ostrożnośc, bo czasem jest tak, że wpisane jest większe zapotrzebowanie na wojsko, ale to jest - tak jak pisałem wcześniej - moje widzimisie i ma na celu usprawnienie wykonania przygody (np. dodatkowi generałowie).
    Na dole też przykładowe składy wysyłanych generałów.

    3 cześć to taka ogólna instrukcja, co oznaczają literki, cyferki przy garnizonach generałów. Tu nie każdy może to załapie, ale jak sobie najedzie mieczykami na atakowany obóz i policzy paliki/chorągiewki, to wszystko wyjdzie 0
    Po prostu, np.:
    -1.G1 oznacza, że wysyłamy TEGO generała, jak generał G1 (czyli wysłany wcześniej) przejdzie -1 palików/chorągiewek. W tym wypadku -1 oznacz, że już na starcie jest spóźniony, wiec wysyłamy go od razu, najszybciej jak się da.
    +6.G3 oznacza, że wysyłamy TEGO generała jak poprzedni (G3) przejdzie +6 palików. Czyli musimy odczekać 6 choragiewek.
    Jest to bardzo istotne, ponieważ ma to wpływ na to, czy go ktoś przechwyci czy nie. Dlatego dobrałem pozycje na starcie spóźnione (czyli -1), aby w przypadku laga i zbyt szybkiego wysłania generałów, nie zdarzyła się sytuacja krytyczna, że go przechwyci. 0 (zero) palików jest niebezpieczne, bo jak wejdą równo, to może być przechwycony. A zapas i tak jest na tyle duży, że nie ma ryzyka i stresu 0

    4 część to ustawienie garnizonów przy danych blokach i opisy, którego generała w jakiej kolejności wysyłać, 1, 2, 3, 4 ... I tu trzeba patrzeć na jaki obóz 0 co jest opisane.

    To tyle. Troszkę elitarnych tutaj trzeba, ale mam wersję lżejszą, w zamian za żołnierzy. Ilosć rund się skraca mocno, ale jest wystarczająco. Dodam taką wersję niebawem. Na razie trzeba mieć ich troszeczkę, co każdy pewnie ma 0

    No to do dzieła 0 Powodzenia!

    Jakby mapka była za mała, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem i pokazać pełny obrazek.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mapka taktyczna - Atak z zaskoczenia

    Ostatnio edytowane przez Minael ; 06.05.2014 o 16:18
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Grafika wygasła, zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.