Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 101

Wątek: Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    event na euro byl o wiele latwiejszy jesli o to wam chodzi na chwile obecna po 2 latach gry nie sadze zebym dal rade cokolwiek zakupic z tego eventu typowe nastawienie na osoby co graja 24/7 + niskie lvlve nie maja szans praktycznie ;/

  2. #42
    Początkujący Osadnik Awatar zet83
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciężko będzie ukończyć ten event......

  3. #43
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zalezy co rozumiesz poprzez slowo ukonczyc

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Przeciez na wielkanoc byly
    Niskie lvle mialy wydac belki iglaste i lisciaste a wyzsze egzotyczne
    Tylko potem oczywiscie byl placz ze to jest be bo sie nie oplaca...
    gracz na bodajże 40 poziomie miał te same zadania jak ten na 50 poziomie. Nie wiem gdzie tu sprawiedliwość skoro ten pierwszy nie ma elitarnych żołnierzy i nie może robić połowy przygód a drugi robi po dwie bajkowe przygody w jedno popołudnie. Czy oni prezentują ten sam poziom i należą im się takie same zadania? Rok czy dwa lata temu gdy graczy na 50 poziomie praktycznie nie było sprawa wyglądała inaczej.

    Inne gry po kilku latach istnienia dają handikap maruderom a tu premiuje się tylko tych co dużo płacą lub kiedyś płacili a obecnie raczej płaczą

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tymi dwoma bajkowymi to przesadziłeś. Mam 8k popa i 1 bajkową mogę robić na 2-3 dni zależnie od koszar ( na 4lvl) . A co do zadań i trudności to sam doszedłem do tego co mam, żadnych giftów i kupnych klejek. Więc jak ktoś ma ból, że ja mam 12 lodowych a on żadnej to niech ruszy 4 litery i zacznie kombinować na handlu. Samo się nie zrobi. Co do eventu różnie może być zależnie od wajchy, którą ustawiają ile wypada piłek. Ale spójrzmy trzeźwo- opactwa zbędne przy 5 piwowarach, bez grubych też można się obyć, patenty hmm już nie są problemem, a bardziej brak miejsca. Jedynie pudełka teraz i cement w przyszłości przejawiają jakąś sensowną wartość. Co do przedziału lvl prochu nie wymyślimy, zawsze ktoś będzie poszkodowany. Widziałem wypasione wyspy ludzi na 45 lvl, jak i kiepskie na 50 lvl. Lvl teraz nic nie znaczy i to jest kiepski wyznacznik, już lepsze będą pod tym względem umiejętności/ rankingi-> produkcja dobowa, ilość gienków, lvl budynków.

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Opactwa zbedne przy 5 piwowarach? No technicznie rzecz biorac to nawet piwowarzy sa zbedni, skoro jest handel, ale... I tak naprawde jak sie odchudzi wioche lodowymi/ulepszonymi silosami, to wiekszym problemem sa wlasnie patenty, niz miejsce przy ~10k populacji. W sumie z tego eventu jedyne co mnie rusza to odkrywcy i patenty (hobbystycznie, bo zero pomyslu na co je wykorzystac). Opactwa sa dostepne zawsze, lvl6 gospodarstwa... fajne jednostkowo, jak ktos przy ulepszonych silosach ma na tyle nadwyzki, zeby upnac te kilka gosp na lvl6, bez koniecznosci dostawiania silosow. Upajac calosc, raz ze wychodzi sporo pilek (jakies 24k u mnie), dwa ze miejsca to specjalnie nie oszczedzi, skoro silosy trzebaby dostawic...

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja szczerze jakoś niezbyt ekscytuję się tym eventem wcale mnie on interesuje za to pierwszego meczu MŚ wyczekuje z utęsknieniem
    Planuje zabawę na czarcim dla kibiców piłki nożnej (i nie tylko) z pulą nagród 250 000 monet, chociaż znając mój serwer i ludzi którzy tutaj grają liczę że pula wzrośnie spokojnie do 500k a może nawet więcej. Regulamin i zasady postaram się opracować do niedzieli.

    Ja ciągle usprawniam wyspę ale jakoś te 6lvl gospod mi ewidentnie nie pasują

    PS. pozdrawiam zapłakanych fanów Liverpoolu hahahahahaha YWNWA dude hahahaha
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 06.05.2014 o 07:21
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    PS. pozdrawiam zapłakanych fanów Liverpoolu hahahahahaha YWNWA dude hahahaha
    Dopóki gra tam Gerrard nigdy nie będą mistrzami. Tak samo było w Lechu - Reiss 15 lat tam grał a zostali mistrzami akurat wtedy kiedy go nie było

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lub dostali mistrza wtedy kiedy komuś innemu zabrano ...

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pogoslaw Zobacz posta
    event na euro byl o wiele latwiejszy jesli o to wam chodzi na chwile obecna po 2 latach gry nie sadze zebym dal rade cokolwiek zakupic z tego eventu typowe nastawienie na osoby co graja 24/7 + niskie lvlve nie maja szans praktycznie ;/
    Ja mam 46 lvl i ciężko będzie mi uzbierać na odkrywcę... :/ a opactwo nie jest za darmo..

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.