Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wyspa Piratów - Mistrz od 41 LvL - by Starx

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    ok, poprawilem to
    blok teraz ma wieksze szanse na wygrana
    jak robilem to na obozie 7 i 10 w tym samym czasie pojawil sie pasek
    oboz 10 bijemy mistrzem wiec pasek schodzi szybciej

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    mnie właśnie padł blok na obozie 8
    tuż przed pobiciem obozu 10 zabrakło sekundy, może dwóch

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kilka razy robiłem z tego poradnika i za każdym razem padał blok nr 8 ale już przy składzie 62E weszło elegancko. Polecam to wyjście.
    Ostatnio edytowane przez M4clek ; 11.05.2014 o 23:29

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    no to ja nie wiem jak Wy to wysylacie ze wam pada..... ile razy robie to mi żaden blok nie pada

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj

    jak widac bloki nie padły

    mistrza wysłałem nawet pozniej bo mialem laga

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    Robiłem Wyspę Piratów kilka razy według Twojego poradnika, Starx (szacun!!!!) i było OK.
    Oczywiście kilka razy (z reguły) włączał się pasek przy obozie nr 7, ale na szczęście pasek z 10 był szybszy
    Nigdy nie miałem problemów z blokiem w obozie 8, ale...

    Dzisiaj (około godziny przed konserwą), robiłem wyspę według poprawionej wersji (62 EŻ na 8 obóz), robiłem szczególnie starannie, i ze zdumieniem zobaczyłem: najpierw włączył się pasek na 7 obozie, później dłuższa niż zwykle chwila nerwowa, wreszcie włączył się pasek na 10 obozie (uffff!!!) i prawie natychmiast pasek na 8 obozie (?!?!?)...
    Oczywiście pasek na 10 obozie był najszybszy, ale chwila nerwów była

    Piszę, bo być może kochane BB znowu coś grzebało... w każdym razie po własnych doświadczeniach zachęcam do czujności
    a już miałem napisać, że to może Władymir Władymirowicz wysłał kolejne zielone ludziki, by dołączyć nasze wyspy do Matuszki Rosiji

    PS. W każdym razie - Starx - wyrazy szacunku dla Ciebie za świetną robotę i duże dzięki! Wielu rekrutów dzięki Tobie mogło dłużej sycić się piwem w koszarach
    Ostatnio edytowane przez mucha691 ; 13.05.2014 o 01:51

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    z tego co mi wiadomo to pasek u mistrza schodzi 2 razy szybciej niz u zwyklych gienków, wiec nie ma co sie martwic jesli przed pojawieniem sie paska na glownym obozie widac juz paski na 7 i 8

    walka na obozie 10 trwa krótko, 2 rundy mistrzem = 1 runda zwyklym

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    blok 7 dalam 60 EZ - cala przygoda wychodzi pieknie

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zrobiłam po raz pierwszy tę przygodę z Twoim poradnikiem, pierwszy raz puszczałam chyba tyle bloków naraz, więc naczytawszy się komentów, jak to bloki ludziom nie wychodziły, troszkę z nerwów mistrza puściłam chyba z sekundę wcześniej, a na blok 7 dałam 60 EŻ, jak napisała wrednazocha. I wyszło wszystko piknie.

    edit. Od tamtej pory robiłam już wiele razy w ten sposób i zawsze wychodziło. Dzięki Starx za poradnik. 5 gwiazdek.
    Ostatnio edytowane przez Xuna ; 08.08.2014 o 17:14

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Śliczny poradnik, piratów tłukę tylko z nim. Można teraz przyoszczędzić na pułapce, mistrz z 1 rekrutem wygrywa i nie odpoczywa.
    Generał blokujący 8 nie włazi w strefę obozu 7, stąd można go wysłać wcześniej. Wtedy gdy generał 7 jest na szczycie chatki rybaka, jakieś 4 paliki przed 7A.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.