Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: [MMA] Ryczący byk - szybki drop od 48 lvl

  1. #21
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Tylko obóz G2 ma sens robić z użyciem MMA (jeśli ktoś posiada majora). Jest jedna runda zapasu, więc można spokojniej wysyłać blokujących generałów, bez ryzyka, że któryś za szybko wejdzie w strefę, która powinna być już zablokowana.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A mnie dzisiaj zeżarło w G1 w bloku A 90Ż i 101EŻ, po prostu blok A zakończył przed MMA, zdarzyło mi się to po raz pierwszy, nie wiem co jest grane, wszystko było ustawione tak jak należy.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kuman300 Zobacz posta
    A mnie dzisiaj zeżarło w G1 w bloku A 90Ż i 101EŻ, po prostu blok A zakończył przed MMA, zdarzyło mi się to po raz pierwszy, nie wiem co jest grane, wszystko było ustawione tak jak należy.
    to prawidłowe zachowanie bloku
    jest mała szansa ( około 1% ale jest), że blok przegra (4 rundy bez wygranej) tuż przed zniszczeniem wieży przez majora/mma. Raz na 100 byków padł mi tak blok na majorze. Jak jest z mma hmm podejrzewam, że podobnie bo to ciasny blok i nic na to nie poradzisz.

    Prochu nie wymyślisz co do składu na blok A, ale ja dalej używam Podkołdernikowego - 3R 1K 65Ż 119 E i wychodzą aż miło te bloki. Jednak skład taki czy inny jest bez znaczenia- nie da się skonstruować bloku na minimum 5 rund lub 4 rundy i wygraną....

    Jednym słowem albo takie ryzyko albo szukasz innego poradnika
    Ostatnio edytowane przez pitapit ; 20.05.2014 o 23:47

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakby ktoś chciał się pobawić blokami,
    to moje podkręcone składy.
    s1
    A: 77S 114EŻ
    B: 36EŻ 153Ko
    s2
    A1=>A2 3r => 109ez 91k
    B 73ez 127k

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2014
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Przygoda dobrze opracowana, ale przez glupote wtopilem wojsko na bloku. Pozniej juz pilnowalem sie schamatu i pieknie dziala. Natomiast milo by bylo aby do tego opracowania wlozyc Majora. Z Majorem mozna by zejsc w stratach o 80R mniej mysle.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    @m_ic_ha_l Po pierwsze- czemu nie dałeś bloków takich samych, jakie dał Poznańczyk? Przecież są na pewno bardziej bezpieczne, niż te skonstruowane przez Ciebie.
    Po drugie- zrobiłem symulację ataku na pierwszą wieżę ze składem 149R, 71Pu i straty by wyniosły do 148R.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    G2 wychodzi jeśli Gd wypuścisz chwilkę przed tym jak Gc1 skręca w górę,aA MMA jak Gc2 mija zielona trawę (oczywiście jak sam jesteś na wyspie, bo jak kogoś zaprosiłeś przed tym blokiem to wszystko bierze w łeb).

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Rozwalcie obóz C, blok tylko na D i oszczędzicie kombinowania
    Tyle poradników, ale z G2 jeszcze nikt sobie nie poradził w sensie pewnego bloku.
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 24.08.2014 o 21:30

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bo takie sa w nich sklady

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    A ja podziękuję za poradnik, bo na 25 byków tylko raz nie wyszedł blok i to przez mój błąd. Poradnik jest OK!

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.