Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Wielkanocne JAJA

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Wielkanocne JAJA

    Na stronie głownej pojawil sie komunikat:
    Drodzy Gracze,

    w związku z otrzymanymi od Was pytaniami dotyczącymi 150 Pisanek, uprzejmie informujemy, iż były one rozsyłane do wszystkich aktywnych graczy, zgodnie z obietnicą z Pamiętnika dewelopera poświęconego Wydarzeniu wielkanocnemu.

    Odpowiedzi na pozostałe pytania, związane z Zakończeniem wydarzenia - częścią 1, zamieściliśmy w niniejszym poście.
    Ale jak klikam na ostatni link poście, czyli chce wejsc na strone:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...537#post149537

    dostaje komunikat:
    TedMruczek, nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

    Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby wykonać tę akcję,

    Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakieś akcje administracyjne,

    Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane,

    Niektóre funkcje (np. możliwość pisania na forum) zostały wyłączone przez administratora.
    Ale nam wyjasnili

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To proste, jesteś na ich czarnej liście

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też tak mam, po prostu wejdź przez forum, nowości i ogłoszenia>wydarzenie wielkanoc (pamiętnik dewelopera), na dole masz ostatni post, o którym mowa w ogłoszeniach.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No tak, można tak zrobić ale można też wkleić poprawnie link.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Takie coś to powinno być umieszczone przed konserwa, a nie po, bo większość ludzi już sama sie zorientowała jakie zmiany ona przyniosła i było to nielada zaskoczeniem. Jak zwykle polska społeczność cierpi przez to że komunikacja gracze <=> bb nie istnieje.

  6. #6
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten link, to link chyba dla moderatora 0 dlatego nam, śmiertelnikom nie działa 0
    Skrzydła do góry!

  7. #7
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Takie coś to powinno być umieszczone przed konserwa, a nie po, bo większość ludzi już sama sie zorientowała jakie zmiany ona przyniosła i było to nielada zaskoczeniem. Jak zwykle polska społeczność cierpi przez to że komunikacja gracze <=> bb nie istnieje.
    No przecież jest, wszystkie pozostałe serwery językowe w zakończenie 1 fazy wejdą w przyszłym tygodniu i dla nich to jest wiadomość wyprzedzająca.
    A polscy testerzy i tak szybko sami zorientowali się co jest grane. Ponadto jak należy przypuszczać plany były inne i zadania wielkanocne nie powinny zostać anulowane, ale skoro im tak wyszło to teraz dorabiają do tego ideologie, żeby ich gracze z niemiec nie zlinczowali.

    To gdzie oni mają graczy z polski już od dawna jest wiadome i nic na to nie poradzimy.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #8
    Osadnik Awatar QueenPen
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja tak samo nie mam dostępu do tej strony

  9. #9
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Nikt nie ma, ale to co tam jest zawarte zostało opisane właśnie w pamiętniku
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy ktoś pamięta czy na stronie głównej po pojawieniu się informacji o konserwacji w poniedziałek był wpis:
    "Przypominam, iż zgodnie z zapowiedzią, podczas przerwy nastąpi:
    Zakończenie eventu wielkanocnego - część 1."
    Nie jestem do końca pewien bo to był czas świętowania :> ale wydaje mi się, że była tylko informacja:
    "Podczas konserwacji nastąpi:
    Przedłużenie czasu trwania aktywnych Kont Premium.
    Przedłużenie czasu trwania aktywnych przygód.
    Usunięcie Raportów bitewnych starszych niż 30 dni.
    Usunięcie wiadomości o aktywacji premii przez znajomych,
    które są starsze niż 7 dni."
    Logowałem się około godziny 22 ale tego wpisu nie zauważyłem :> może to efekt świątecznej gorączki :-) \%/

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.