Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Z zaskoczenia MMA + Weteran z rekrutami

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a umnie coś nie tak jak wysyłam gierkow w G2 na obozy to na obóz A idzie normalnie ale na obóz B zmienia cel i wchodzi do obozu A co jest nie tak?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    W G2 oboz C i W nalezy przesunąć o jedną chorągiewke do tyłu i bedzie dobrze, ja wlasnie na tym wtopiłem bo general z C zmienil cel na B.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo ważną rolę tutaj w B2 jest wysyłanie Bloków z opóźnieniem.
    Jeżeli postępujecie tak jak w opisie nie powinno być problemów, ale jeżeli są,
    to proponuję na obóz B wysłać generała dopiero 2 sekundy po bębnach
    na C również 2 sekundy po bębnach.

    Blok wchodzi, tylko trzeba wyczuć jak go puszczać. Tutaj jest link autora bloku do videobloku:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...5%82-Major-270

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Pewnie masz racje ze trzeba sie ich wyuczyc puszczac, ale po co odliczac jakies sekundy jak mozna tak jak mowilem przesunac do tylu o jedna choragiewke i nic nie trzeba liczyc. Ja już wolę przesunac niz wtopic po raz kolejny 190 EŻ

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez myrex Zobacz posta
    Fajnie tylko jak zdobyć co tydzień 500 mapek na zakup przygody, jeśli dodasz koszty zakupu mapek to straty nie są takie małe
    A kto powiedział, że musisz ją kupować za mapki. Ludzie sprzedają znacznie taniej za monetki na handlu, bo mało kto je robi.
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 26.04.2014 o 15:05

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może mi ktoś wyjaśnić czemu wtopiłem 525 elitarnych i konie?

    Ostatni przywódca. Robie tę przygodę tym poradnikiem już 5 raz. Wysłałem wszystko wg. instrukcji jedynie wysłałem 188 EŻ zamiast 190 (w symulatorze sprawdziłem różnice i wyszło nawet, że będzie dłuzej walczył blok). Ten właśnie atak 188 skończył walke zanim doszedł weteran do przywódcy i uwaga! ten blok walczył aż 11 rund (w raporcie), w porównaniu do przywódcy 2 rundy. 9 rund przewagi co daje 180 sekund. licząc 1 pachołek 3 sekundy to mógłby gienek przejść w tym czasie 60 pachołków, a miał może z 20 jak nie mniej. Jakim cudem blok skończył walke i weteran zmienił cel, żeby dobić obóz? ;/

    EDIT: To pewnie dlatego, że wetek wszedł w obszar działania obozu zanim blok zaczął walczyć. Dla pewności więc radzę odczekać troche dłużej niż bębny. I tak ma się sporo zapasu. Ja jestem na 2 dni wyłączony przez to ;/

    Autor zrób jakąś notke w poradniku. Na ostatni obóz przywódcy dla pewności lepiej odczekać bębny + 1-2 sekundy
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 26.04.2014 o 16:12

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie bardzo wiem, o co chodziło koledze, że blok nie wchodzi, poradnik jest prawidłowy, nie mialam problemu
    Ostatnio edytowane przez filsta ; 26.04.2014 o 16:57

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rif1e zrobię video poradnik to zobaczysz ze wchodzi ten blok,
    może coś szybciej puściłeś, ale jedno jest pewne nie należy się śpieszyć z wysyłaniem ataków w tym G5.
    Muszę jednak narobić sam elitarnych sobie.

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Tajfun24
    Dołączył
    05.06.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poprawiony blok z G2 mi nie wyszedł choć był wykonany wg instrukcji. Poprzedni wychodził perfekcyjnie uważam ze ustawienia obozów były lepsze. Czy tylko ja mam ten problem?

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poprawione bloki tak, żeby były bardziej czytelne i łatwiejsze.
    Do G4 w opisie dodałem video blok.
    Testowane 3 razy i 3 razy bez problemów zaliczone.
    Teraz drugiego generała trzeba w G2 puścić szybko po pierwszym

    Tajfun24 nie wiem, w którym momencie coś poszło u ciebie nie tak.
    Ale tak wyglądał wcześniejszy blok G2:

    Spoiler


    Wypuszczamy generała A na obóz A, następnie 2 sekundy po bębnach generała B na obóz B, następnego generała C też sekundę po bębnach na obóz C i po bębnach atak na przywódcę.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 27.04.2014 o 18:25

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.