Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Bohaterski Mały Krawiec - MMA + Major

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    sorki ale w G1 zrobić blok bez wtopy, to tutaj jest spora sztuka- nie dla mnie

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Blok działa i wszystko się udaje, choć zacząłem go robić wcześniej i mam trochę inne ustawienia. Poradnik bazuje na niemieckim i jest tam jeszcze jeden blok: w g4 nadkruszamy obóz 10 atakiem 200Ł, a następnie stosujemy blok o składzie zależnym od tego co zostało.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bloki wchodzą pięknie, sam bym takiego poradnika nie zrobił:-)
    W g5 chyba jest błąd w oznaczeniach. pierwszy obóz ma atakować 118r 1eż i 151 Eż a chyba na końcu miały być puchy?
    Wysłałem puchy i się udało więc do poprawki:-)
    dzięki za poradnik

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W G1 Major i MSW zmienili cel i poszli za Ab pomimo, że zapalił się napis Twój Generał atakuje. Wtopa 133 elitarne w piach. Spora cena. Nie da się powiedzieć, że puszczałem za wolno. Za szybko?
    Blok jest na minimalnym zapasie, wręcz na loterii. Warto o tym uprzedzić a nie zaklinać, że pięknie wchodzi ;-)

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ejek56 Zobacz posta
    W G1 Major i MSW zmienili cel i poszli za Ab pomimo, że zapalił się napis Twój Generał atakuje. Wtopa 133 elitarne w piach. Spora cena. Nie da się powiedzieć, że puszczałem za wolno. Za szybko?
    Blok jest na minimalnym zapasie, wręcz na loterii. Warto o tym uprzedzić a nie zaklinać, że pięknie wchodzi ;-)
    Bloki na 1r zawsze sa bardziej ryzykowne niz bloki z zolniezami, konnymy czy elitarnymi
    W koncu to tylko jedna runda ze 100% porazka

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    akurat teraz jak gra sie sypie nie wiem czy jest sens robienia ryzykownych bloków, czasem pewniaki potrafia sie posypac bo generałowie zlapia laga i ida w zlej kolejnosci/odleglości

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Bloki w g1 wychodzą, wysyłam jeden po drugim, jak poprzedni wyjdzie z obozu (choć ja mam swoje ustawienie generałów), ale tak jak pisał set2g - lepiej poczekać do bardziej stabilnej wersji gry, czyli być może końca eventu, może się poprawi.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Blok 1 był ryzykowny i nadal jest - ale wchodzi.

    Wracając do tematu - teraz zrobiłem dużą aktualizację, testowałem dwa bloki ze strony settlersonlinemaps i postanowiłem je tutaj dodać - THX

    Zupełnie zmieniona strategia:
    - 8 razy ginie MMA
    - wykorzystujemy dwóch skrytobójców
    - zmiana bloku w G1
    - zmiana bloku w G3

    Uprzedzając pytania na 10 razy w bloku w G2 w drugiej fali traciłem tylko rekrutów,
    i ładnie też wchodzi blok w G3

    Oczywiście są niektóre ataki MMA, na których oszczędzamy mało, 30-50 wojska - jak zależy Wam na szybszym przejściu można alternatywnie zastosować ataki takie jakie były przed edycją ... polecam symulator lub poradnik Vuirulent'a oraz settlersonlinemaps.
    .....
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 01.07.2014 o 21:22

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    By nie było niedomówień, bloki robię zawsze na własne ryzyko i bywa coś wtopię. Nie mam do nikogo żalu
    (może do siebie, ze nie zdążyłem wszystkiego cofnąć)

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie za dużo tych strat MMA? Teraz zrobił się poradnik na 2 dni siedzenia

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.