Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112

Wątek: Poznańczyk kasuje konto w TSO, co Was jeszcze tu trzyma, ewentualnie zatrzyma ? ...

  1. #71
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    aKtoToJestRambo a kto Ci rzekł że masz iść w jego ślady? Widać nie byłeś na lekcji . Piszę tylko że to nie "jakiś poznańczyk". Dość człowiekowi, że musi własnym dzieciakom tłumaczyć to i cudzymi musi się zajmować. "To chleb a nie beb..." .

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Texturos Zobacz posta
    aKtoToJestRambo a kto Ci rzekł że masz iść w jego ślady? Widać nie byłeś na lekcji . Piszę tylko że to nie "jakiś poznańczyk". Dość człowiekowi, że musi własnym dzieciakom tłumaczyć to i cudzymi musi się zajmować. "To chleb a nie beb..." .
    Atak wogole to o co ci chodzi?? czy każdy grajacy ma obowiązek znac poradniki Poznanczyka?? osobiscie wydaje mi sie to malo prawdopodobne, ale możliwe, bo sama znam osoby grajace nie korzystajc z poradnikow i to dla nich jest ta przyjemnosc w grze. Oczywiscie szacunek Poznczykowi sie nalezy tak jak napisalam wyżej ale nie rubmy z niego GURU dyskutujac w temacie - olaboga nie ma boga

  3. #73
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Teoria niby jest takowa ze Poznanczyk przestał grać przez błędy to całemu stadu malkontentów daje wiatr w żagle..do pisania w nastepnym watku jakie to wszystko o kant doopy roztrzasc..sam Poznanczyk nic na ten temat nie pisał za to czytałem kiedys jakos w połowie zeszłego roku ze sie chłopak chce przeniesc na Herosów..i sie zapewne przeniósł..czemu sobie takim fajnym kolesiem z takim wkladem dla nas na tym forum i nie tylko wszyscy buźki wycieraja pojęcia nie mam.
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 17.04.2014 o 23:16
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    Teoria niby jest takowa ze Poznanczyk przestał grać przez błędy to całemu stadu malkontentów daje wiatr w żagle..do nastepnego watku jakie to wszystko o kant doopy roztrzasc..sam Poznanczyk nic na ten temat nie pisał za to czytałem kiedys jakos w połowie zeszłego roku ze sie chłopak chce przeniesc na Herosów..i sie zapewne przeniósł..czemu sobie takim fajnym kolesiem z takim wkladem dla nas na tym forum i nie tylko wszyscy buźki wycieraja pojęcia nie mam.
    Nie wszyscy Duszysko myślałem, że ludzie będą o nim pisać tylko i wyłącznie pozytywnie w tym wątku ale jest jak jest. Gdyby usunął wszystkie swoje posty z poradnikami to dopiero byłby lament a tak to po co się odzywać i napisań coś pozytywnego o nim teraz to niby już bez poradników grają tylko, że jak powstają "niby nowe" na MSW to wykorzystują jego grafiki, ciekawe czy chodziarz z grzeczności się pytają.

    Poza tym nikt nie mówi, że:
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    jakie to wszystko o kant doopy roztrzasc.
    Wyrywasz pojedyncze stwierdzenia z kontekstu z tego co kojarzę to jest to dział poświęcony dyskusjom o grze i poruszony był przy okazji ogólny problem, który spotyka kolejne osoby a który opisałem w pierwszym poście. Oczywiście każdy dostrzega swoje problemy i ma swoje pomysły na ewentualne zmiany:

    Cytat Zamieszczone przez Aga2000 Zobacz posta
    Dlaczego nie zrobicie zadań związanych z wakacjami kolekcja też by mogła być związana z wakacjami np;plecaki leżaki ,parasolki,samochodziki,i wtedy by można zrobić nagrodę więcej pieniędzy klejnotów

  5. #75
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    spoko mnie nie chodziło o ciebie...jeno o marudzacych w tym wątku.
    txt w poprz poscie poprawilem bo widze ze sie zle wyslowilem a zapewniam ze jeno to mialem na mysli.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    Teoria niby jest takowa ze Poznanczyk przestał grać przez błędy to całemu stadu malkontentów daje wiatr w żagle..do pisania w nastepnym watku jakie to wszystko o kant doopy roztrzasc..sam Poznanczyk nic na ten temat nie pisał za to czytałem kiedys jakos w połowie zeszłego roku ze sie chłopak chce przeniesc na Herosów..i sie zapewne przeniósł..czemu sobie takim fajnym kolesiem z takim wkladem dla nas na tym forum i nie tylko wszyscy buźki wycieraja pojęcia nie mam.
    nie przeniosl sie gdyz herosow jeszcze nie ma na pl serwerach . odnosnie samych herosow zalozylem konto na serwie fr i to jest badziewie (moje zdanie i nie tylko )

  7. #77
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ml76 Zobacz posta
    nie przeniosl sie gdyz herosow jeszcze nie ma na pl serwerach . odnosnie samych herosow zalozylem konto na serwie fr i to jest badziewie (moje zdanie i nie tylko )
    jeszcze nie ma serwera fr :P
    jesli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz .. a moze na inne herosy sie zalogowales ...
    w Heroes Online poki co ruszyly 2wa serwery , de i ru i w dodatku sa to closed beta wiec musisz miec klucz ... ja poki co siedze na testowym u nich (tez sie bylo ciezko tam dostac) ... gra ma wielki potencjal , kwestia tego jak nia pokieruja o poki co motaja sie jeszcze strasznie ze zbalansowaniem jej poki co

    co do TSO , loguje sie tylko by kliknac zadanie gildyjne , wiekszosci za klejki ktorych troche uzbieralem ... chyba ze banalne jest to sie zrobi normalnie ... poki co ograniczylem gre od jakis 2-3ech miesiecy i powoli zbliza sie moj koniec w TSO .... pasywnosc tej gry jest przeogromna ,,, dala zabawy na troche ale gwozdziem do trumny byly te pudelka z lodowymi i ogolna dostepnosc lodowych i wiez wiedzm ... gdybby nie to pewnie sporo osob jeszcze mialoby jakis cel

    pozdr

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Poznańczykowi szacunek za wkład. Szacunek po wielekroć.

    Każdy ma powody by grać lub nie grać. Atrakcyjność gry nie jest najbłahszym z nich.
    Wobec wielości dostępnych produktów istotny jest, moim zdaniem, nieco odmienny klimat TSO, choć najpewniej znajdę oponentów dla tej uwagi.

    Mając za sobą wiele zabaw online, zarówno w trybie "szybkim" jak i "dla cierpliwych", znajduję w TSO dokładnie to, czego szukam.
    Towarzyską atmosferę, brak przymusu czuwania nad kontem dzień i noc.
    Możliwość zrezygnowania z logowania na kwartał lub pół roku (przećwiczone na własnej skórze).
    Brak przymusu wydawania na zabawę realnych pieniędzy postrzegam jako bardzo przyjazny aspekt TSO.

    Kierunek zmian w grze jest wynikiem czyichś przemyśleń - jak sądzę.
    Nie podejmuję się oceny ich trafności - zaspokoić spektrum oczekiwań wszystkich graczy zdaje się niedościgłym marzeniem.
    Życzę twórcom wyczucia i wyrozumiałości ze strony użytkowników.

    Bardzo prawdopodobnie skończę kiedyś udział w tej zabawie, jednak bez specjalnych deklaracji przyczyn.
    Zmienia się buty, mieszkania, samochody(?) - zmienia się i ulubione zabawki.

    Pozdrawiam pogodnie czytelników tego wątku

  9. #79
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A proponuje się zastanowić co będzie za płacz jak w TinyPic zażądają sobie tak jak w Imageshacku $ za umieszczenie screenów do Poradnika. Poradniki padną i co wtedy? Nikt tego nie przeniesie.
    Ja taki problemem miałem już 2x z photobucket a teraz z Imgshackiem.
    Szacunek dla Poznańczyka za "DARMOWY" wkład w gre. Żeby było jasne BB nic nie wspomaga tak zasłużonych graczy jak on. A ilość postów i PW z prośbami uwagami itp jest ogromna
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  10. #80
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Steelkill Zobacz posta
    A proponuje się zastanowić co będzie za płacz jak w TinyPic zażądają sobie tak jak w Imageshacku $ za umieszczenie screenów do Poradnika. Poradniki padną i co wtedy? Nikt tego nie przeniesie.
    Ja taki problemem miałem już 2x z photobucket a teraz z Imgshackiem.
    Szacunek dla Poznańczyka za "DARMOWY" wkład w gre. Żeby było jasne BB nic nie wspomaga tak zasłużonych graczy jak on. A ilość postów i PW z prośbami uwagami itp jest ogromna
    Jak strona będzie płatna to ktoś otworzy nową darmową. Zawsze tak było, jest i będzie.
    A to czy ktoś przeniesie poradniki to nie wiadomo. Może ktoś przeniesie z dwa, ktoś dorobi z trzy, kilka jest już gotowych, kilka ktoś ma pobranych z neta dysk. A do tego wszystkie są na settlers online wiki. Tak wiec gdzie ty widzisz problem?
    Co do zasłużenia Poznańczyka to się nie zgodzę.
    Owszem wniósł wkład dla graczy i szacunek się należy ale z punktu widzenia BB przyniósł jedynie straty, moze nie w odzwierciedleniu na pieniądze. Ale BB pewnie Gul chodzi że na samym początku nie zaprojektowali przygód w których rodzaj jednostek jest losowy. Teraz już tego zrobić nie moga bo gracze się oburzą. Dlatego poznańczyka nie obdarzyli orderem społecznym.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.