Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 112

Wątek: Poznańczyk kasuje konto w TSO, co Was jeszcze tu trzyma, ewentualnie zatrzyma ? ...

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lavena Zobacz posta
    Witam,
    ale nie znacie powodu kasacji konta przez Poznańczyka.
    Powody mogą być rodzinne czy osobiste. Często również powodem kasacji konta są niezgodności wśród graczy. Zwłaszcza osoby, które bardzo dużo z siebie dają, a taki jest Poznańczyk usłyszą za dużo słów i nitka pęka.
    Masz rację nie znamy powodów kasacji konta. Osobiście gdybym miał mniej czasu po prostu przestał bym się logować i tyle ale gdybym chciał ostentacyjnie wyrazić swoją dezaprobatę wobec braku zmian lub idących w złym kierunku zrobiłbym tak jak Poznańczyk.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja skończyłem grę w sierpniu 2012 roku bo była zbyt ślamazarna i monotonna. W listopadzie 2013 wróciłem i widzę że wiele się zmieniło na lepsze. Już w grudniu dali specjalny magazyn prowiantu i złotą wieżę dzięki czemu gra stała się taka jakiej oczekiwałem. I to mnie tu trzyma. Pewność że prędzej czy później dają coś co pozwoli cieszyć się grą.
    Tak więc wszystkim uzależnionym polecam zrobić co najmniej kilkumiesięczną przerwę. I to nie taką między jednym eventem a drugim ale taką porządną na 2-3 eventy. Dopiero wtedy się doceni grę kiedy jej zabraknie

  3. #63
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    darq85
    w tedy się doceni jak nie będziesz miał "zabawek" z eventów. jak będziesz miał to już nie jest tak wesoło.

    ps
    mając, dosłownie, wszystkie budynki na 5lvl i wszystko z eventów, co dalej?
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 16.04.2014 o 20:16
    "Everybody lies"

  4. #64
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie trzyma świetna gildia w której jestem i ludzie z którymi można pogadać A w grze zawsze znajdzie się coś do roboty, a to porobi sie przygody, a to pohandluje, a to coś ulepszy No i oczywiście eventy są miłą odskocznią od rzeczywistości Oczywiście wszystkie nowości zatrzymują także człowieka przy tej grze, może nie jest ich sporo, aczkolwiek coś nowego sie pojawia i mam nadzieje, że pojawiać będzie.

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Dziwny jest ten temat. Fakt - Poznanczyk zrobil naprawde duzo nie dlla samej gry ale dla nas i to dzieki niemu gra stała sie prostsza, ale skoro on zrezygnował z gry nie znaczy to ze czas zamknąc serwery. Kiedy skonczyc jest indywidualna sprawa kazdego z nas. Jedni odchodzą drudzy przychodza i się kreci wiec nie ma co płakac.
    Dopuki mi sie to totalnie nie znudzi bede grac a jak przyjdzie czas to odejde i pewnie zajme sie czyms innym, setlersy sa naprawde fajne ale na nich nie konczy sie swiat

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    oczywiście wszyscy zrezygnują bo jakiś poznanczyk przestał grać...

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez aKtoToJestRambo Zobacz posta
    oczywiście wszyscy zrezygnują bo jakiś poznanczyk przestał grać...
    Wszyscy z pewnością nie zrezygnują ale widać, że jesteś "świeży" i jeszcze się uczysz więc życzę powolnych efektów tejże nauki im później przejrzysz na oczy i dostrzeżesz to co inni już widzą tym lepiej dla Twórców TSO ale nie dla społeczności i pozostałych graczy ale Ty się ciesz dalej jeżeli masz jeszcze "wyzwania", którym zamierzasz sprostać w takiej formie rozgrywki to dobrze dla Ciebie.

    Lubisz polaryzować wypowiedzi to nie wnosi nic konstruktywnego pokazuje tylko Twoją niedojrzałość ale to nic złego w tej grze jest miejsce i dla takich osób.

  8. #68
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aKtoToJestRambo Zobacz posta
    oczywiście wszyscy zrezygnują bo jakiś poznanczyk przestał grać...
    Dodam tylko, że to nie "jakiś poznańczyk". Nie znam gościa co prawda, lecz widziałem jego zaangażowanie i nie jeden raz mu się dziwiłem. Miał wolę i chęci czego mi np nie można zarzucić. "Szacun" dla niego.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Texturos Zobacz posta
    Dodam tylko, że to nie "jakiś poznańczyk". Nie znam gościa co prawda, lecz widziałem jego zaangażowanie i nie jeden raz mu się dziwiłem. Miał wolę i chęci czego mi np nie można zarzucić. "Szacun" dla niego.
    To znaczy że jeśli gościu był zaangażowany w grę i przestał grać to znaczy że każdy ma pójść w jego ślady? ;p

  10. #70
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie co was tak na marudzenie na grę wzięło? Już chyba 3 temat jest w ciągu ostatnich dni. Event jest to jest ciekawie

Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.