Zobacz wyniki ankiety: Co o tym uważasz?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za!

    18 42.86%
  • Jestem przeciw!

    24 57.14%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Nowy Generał

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ewentualnie zrobia drzewko rozwoju generalow w ktorym bedzie uwzglednione skrucenie czasu dotarcia na przygode/wyspe

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co do sprawy nowego generała jestem na tak.

    Link kilku generałków:
    http://zapodaj.net/9fe0df4d5ae10.jpg.html

    Dla uzupełnienia starej gwardii może pojawić się kilku nowych:
    Za dynie - Barbarzyńca --- 150 jednostek, duże HP, ostatni atak, duża siła, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny
    Okazjonalnie - Amazonka --- 200 jednostek, małe HP, pierwszy atak, slaba siła, premia dla strzelajacych +20%, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny
    Koniec świata RAGNAROK - Valkiria --- 220 jednostek, srednie HP , srednia siła, atak 2 fali, premia dla piechoty +20%, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny

    Przyspieszanie generałów: kupno eliksiru czy w przyszłości drzewko umiejętności tez na tak.

    Dodatkowo Generał Pień 220 jednostek, dostępny po zakupieniu pudełkowej wersji gry powinien dostać dodatkowe umiejętności podobne do mistrza sztuki walki dla wszystkich którzy go posiadają.

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dziad_luk Zobacz posta
    Dla uzupełnienia starej gwardii może pojawić się kilku nowych:
    Za dynie - Barbarzyńca --- 150 jednostek, duże HP, ostatni atak, duża siła, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny
    Okazjonalnie - Amazonka --- 200 jednostek, małe HP, pierwszy atak, slaba siła, premia dla strzelajacych +20%, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny
    Koniec świata RAGNAROK - Valkiria --- 220 jednostek, srednie HP , srednia siła, atak 2 fali, premia dla piechoty +20%, podróż 15 min, odpoczynek 2 godziny
    Zeby bylo smieszniej kazdy z wymienionych jest znacznie gorszy od weterana.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Myvu Zobacz posta
    Nie są niedozwolone tylko nie zostały przewidziane jako mechanika gry, a że któryś gracz odkrył że się da to wykorzystać to zaczęły się pojawiać poradniki oparte na blokach, ale nie jest to błąd gry więc nie zostało to zmienione.
    W zasadzie podchodzi pod wykorzystanie błędu w grze, a takie coś jest w zasadzie zakazane w większości cywilizowanych gier.
    Z drugiej strony jest to zauważone bardzo dawno temu, wszyscy o tym wiedzą, więc trzeba to traktować jak nielegalne, ale nie ścigane.

    Tak czy inaczej - bloki robimy na własną odpowiedzialność i obowiązuje zakaz narzekania w razie wymiany systemu walki na działający poprawnie (no dobra: bardziej poprawnie) albo jak się adminom odwidzi i jednak zaczną za to karać (mają pełne prawo).

    Chętnie bym zobaczył, jakby to naprawili i byłby przez dwa tygodnie zbiorowy płacz, że "ratónku błont w gże zrobiłem jak w poradnikó na foróm i zabiło mi puł elitarnyh pilne!!!!!!!"
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 20.04.2014 o 13:05

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zeby bylo smieszniej kazdy z wymienionych jest znacznie gorszy od weterana.
    Nie maja być lepsi od weterana. Maja byc lepsi od żniwiarza czy złotego i okazjonalnie dostepni.
    Co do HP i innych statystyk to do przemyślenia.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja chce wetka ktory ma 10000 zycia, uderzenia obszarowe, pierwszy atak i bije 100000000000000 obrazen ....

  7. #27
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dziad_luk Zobacz posta
    Nie maja być lepsi od weterana. Maja byc lepsi od żniwiarza czy złotego i okazjonalnie dostepni.
    od zniwiarza tez na pierwszy rzut oka nie sa lepsi.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #28
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    wg mnie to powinny zrobić nowe przygody, bo gienków jest aż nadto

  9. #29
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł zrealizowany - dodano Mistrza Obrony .

    Zamykam

    Mod Victoria

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.