Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [Poradnik] Czarni Rycerze MMA 41 lvl (EŻ)

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    slicznie jest mapka na ostatni blok ))

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez dziki2014 Zobacz posta
    slicznie jest mapka na ostatni blok ))
    nie rozumiem zastrzeżeń? To że trochę drzewa ucina tu, a tam trawa wyrasta spod obozu to normalne chyba nie...?
    a tak na serio to nie ja tworzyłem mapki, zapożyczone za zgodą z http://www.settlersonlinewiki.eu/, jak zresztą napisane jest pod poradnikiem

  3. #23
    Osadnik Awatar szpila3
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na obozie 11 możemy mieć 0 straty jeśli zaprosimy na DROPA osoby z MMA , prosimy aby ustawili się w prawej strefie lądowania i puściły atak na 11 mistrzem z 1R a my tylko kończymy atak 20R i 200K straty zero.
    Pozdrawiam.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez szpila3 Zobacz posta
    Na obozie 11 możemy mieć 0 straty jeśli zaprosimy na DROPA osoby z MMA , prosimy aby ustawili się w prawej strefie lądowania i puściły atak na 11 mistrzem z 1R a my tylko kończymy atak 20R i 200K straty zero.
    Pozdrawiam.
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale podobny atak już jest podany jako alternatywa
    jest tylko jedno ale, nie zawsze straty wychodzą wtedy 0, maksymalne straty wtedy to 10K (mi się już udało nawet takie osiągnąć)
    wynika to z tego, że ta 1 fala (1R z MMA) nie zawsze rozwali wszystkich konnych dezerterów z obozu, zostanie ich max 10 i wtedy zadają straty twoim konnym w 2 fali ataku

  5. #25
    Osadnik Awatar szpila3
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez KhazzarPL Zobacz posta
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale podobny atak już jest podany jako alternatywa
    Chyba nie zbyt jasno to opisałem chodziło mi o dwie fale MMA 1R i potym atak MMA 20R+200K wtedy nie ma mowy o stratach
    1) 1R MMA
    2) 1R MMA
    3) 20R 200K MMA
    zapewne można dać mniej koników
    Link do symulacji.
    Ostatnio edytowane przez szpila3 ; 30.04.2014 o 14:49

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez szpila3 Zobacz posta
    ...chodziło mi o dwie fale MMA 1R i potym atak MMA 20R+200K...
    W takim razie muszę się zgodzić ale tak na dobrą sprawę większość obozów, gdzie nie ma "bossów" da się zjechać co 2 godziny 1R + MMA (a jest nas więcej osób w przygodzie to częściej) aż nie zrobimy całej przygody :P. Ciężko będzie tylko w ten sposób mocne jednostki ubić. W czarnych dajmy na to jedna taka fala zabija tylko średnio 4 EŻd.
    Ogólnie jest to dobry patent na słabe jednostki z pierwszeństwem ataku i jak ma ktoś czas na odzyskiwanie MMA albo znajomi tak odbierają dropy można na tym zyskać nie tylko na tym obozie.
    Temat szeroki do obgadania, ale raczej już nie na ten wątek A dowodzi to tylko, że MMA jest bardziej przydatny niż wetek, i warto było na niego uzbierać parę pisanek więcej

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    zapomniałeś dać screena do G3

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    5 gwiazdek ode mnie za ten poradnik, najlepszy przed 48 levelem, bodaj czy nie jedyny dla MMA, robiłam go wiele razy i jest świetny, dzięki :-)

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Istnieje możliwość blokowania obozu 6.
    mapka -> http://settlersonlinewiki.eu/images/blokrycerze3.png
    z Gd wysyłamy 196 konnych 2 rekrutów 2 elitarnych żołnierzy na obóz 6 zaraz po nim z W wysyłamy MMA na fortece 95 Ochotnik, 125 Elitarny Żołnierz [straty 53-95Och]
    Zamiast tracić 123-206 rekrutów tracimy 53-95ochotników

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tez mozna 135r-1ez-114pu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.