Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [Poradnik] Czarni Rycerze MMA 41 lvl (EŻ)

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Maryjan123, wgląda na to, że te składy które podałeś do bloków (a w sumie ataków przy blokach) są ok. 1 runda walki generałem z 72 rekrutami (który idzie na straty) w zamian za jedną rundę walki generała zwyciężającego nie powinno sprawić, że blok się nie uda, zaraz to testuje.
    A co do ataku na mroczną też straty są mniejsze, zawsze trochę oszczędności, jest tylko 1 "ale", skład powinien być 157R i 63EŻ (na twoim czasami można stracić 2 EŻ
    Wprowadzę te zmiany jeżeli pozwolisz
    Ostatnio edytowane przez KhazzarPL ; 23.04.2014 o 13:31

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    oczywiście, że możesz
    Kolega z gildii muzg666 podpowiedział, że obóz 11 można rozbić tracąc 1 rekruta
    11. Obóz ( 100Kd 100Kud ) [ 1f mistrzem 1R, 2f 150k ] ( 1R 0-10k)
    jeżeli drugą fale robimy też mistrzem wystarczy 90 konnych
    Bardzo przydatna rzecz jak możemy sprzedać dropa komuś z mistrzem lub nie spieszy się ze zrobieniem przygody.
    Ostatnio edytowane przez maryjan123 ; 23.04.2014 o 21:12

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    owszem, ale tylko w tych przypadkach, mogę to dołożyć jako alternatywę a nie jako preferowany atak

    Edit:
    sprawdziłem to w symulatorze i muszę cofnąć to co wyżej napisałem
    niestety pomimo, że dość często będzie tak jak twierdzi twój znajomy, to jednak statystycznie niemal zawsze zostanie kilku Kd w tym obozie po pierwszej fali, którzy później zjadą ci kilku konnych z drugiej fali. Niestety straty w koniach są kosztowne... :/, ale jeżeli ktoś chce zaryzykować do 10K na rzecz jakiś 120R to polecam
    Ja osobiście nie wiem którą opcję będę stosował, pewnie będzie zależeć od zaopatrzenia
    Ostatnio edytowane przez KhazzarPL ; 24.04.2014 o 00:42

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeszcze tylko zostały łączne straty do poprawienie.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez maryjan123 Zobacz posta
    Jeszcze tylko zostały łączne straty do poprawienie.
    Poprawione, dzięki

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    bardzo mi sie podoba ten poradnik

    szkoda tylko ze niemoge otworzyc ustawienia na ostatni blok
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.06.2019 o 23:37 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez dziki2014 Zobacz posta
    szkoda tylko ze niemoge otworzyc ustawienia na ostatni blok
    Chyba strona z której są zdjęcia coś ma problemy, to dlatego :/
    Ale ustawienie obozów do bloków spokojnie możesz wziąć z Poznaczyka, też zadziała

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Straty w pełnym pokonaniu przygody z MMA są poniżej 800-R więc składy do poprawy. No i mapka by się przydała.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    a jest szansa na poradnik z MMA, z puszkarzami i bez bloków??

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Pylos1 Zobacz posta
    Straty w pełnym pokonaniu przygody z MMA są poniżej 800-R więc składy do poprawy. No i mapka by się przydała.
    Skąd takie info o lepszych składach? Robiłeś sam całe czy ktoś ci powiedział? No i "pełne pokonanie przygody" to przygoda z blokami czy bez (z blokami straty zazwyczaj poniżej 800R wg tego poradnika, bez bloków wychodzi więcej) no i czy z puszkami czy bez?
    jeżeli to składy do tej przygody bez bloków i bez puszek i dają taki wynik jak ty piszesz, to jestem pod wrażeniem i chętnie je poznam i osobę która na nie wpadła może sama pokusi się o poradnik aby przekazać taką wiedzę innym tym bardziej, że prawdopodobnie wtedy przy blokach straty również można zmniejszyć
    Co do mapki to wiem, strona na której mapka w sieci siedzi ma problem :/ poszukam jak będę miał czas coś na zastępstwo...

    Cytat Zamieszczone przez Domniq Zobacz posta
    a jest szansa na poradnik z MMA, z puszkarzami i bez bloków??
    Mi brakuje jeszcze parę lvl do puszek wiec się na to nie szarpie w tym momencie.

    Poza tym dziwi mnie, że jeszcze są osoby, które robią takie przygody bez bloków tym bardziej z puszkami na stanie... Wiem, że lagi itd., ale te bloki są akurat stosunkowo bezpieczne nawet w ciężkich warunkach
    Ostatnio edytowane przez KhazzarPL ; 29.04.2014 o 10:30

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.