Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Mistrz Sztuki Walki vs Weteran

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym jest za 7k kleju.
    Pytanie brzmi czy wróci do kupca za SC, bo był ale go wycofali podobnie zresztą jak wetka.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zacząłem robić sobie prywatne poradniki i po zrobieniu symulacji do 3 przygód: do banitów, wyspy piratów i okradać bogatych stwierdzam że Mistrz Sztuk Walk jest sporo lepszy od Weterana. Np w okradać z weteranem z żołnierzami tracimy max koło 780 rekrutów a z MSW z 650. W wyspie (bez puszkarzy z 3 blokami) straty wyniosą <400 rekrutów. Z weteranem takie wyniki w tych przygodach są niemożliwe do zrobienia. Fakt że np w wikingach (nie robiłem jeszcze symulacji) lepiej wypadnie weteran ale w 80% przygód straty będą mniejsze z MSW. I co ważne w przygodach wieloosobowych w których zwykle traci się sporo konnych posiadanie MSW daje duży komfort.
    Tak więc jeśli ktoś ma jeszcze wybór to zdecydowanie Mistrz Sztuk Walki

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam 5 generałów i 1 ponurego, lvl 43, a przygody robię może z 4 w miesiącu i to nie z cyklu czarni rycerze czy byka ale łatwiejsze.
    Czy warto kupić MSW czy lepiej Weterana ?
    Doradźcie mi.
    Czytam forum na ten temat ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.

  4. #34
    Osadnik Awatar Judosław
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Biorąc pod uwagę ilość Twoich generałów, ja osobiście proponowałbym weterana. Jeśli planowałbyś za jakiś czas kupić Majora, to wtedy możesz brać MSW.
    Pain is temporary.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdecydowanie MSW.

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    tylko msw , bo major rzecz nabyta a nie wiadomo kiedy msw sie nowy pokaze ...

  7. #37
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bruce Lee jest lepszy tylko w niektórych przygodach, dlatego najlepiej mieć każdego Gienka. Bo na Krawców dobry Major i Weteran, a np. na OB lepszy Karate Mistrz.

    Wszystko zależy od tego co kto woli .... i czy zależy mu na czasie wykonywania przygody, bo np. mając 2 Weteranów możesz o wiele szybciej skończyć OB, niż męczyć się jednym Bruce Lee ....

    PS.... mój 100 post Hip hip hurraa !!!

  8. #38
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MMA świetnie sie sprawuje w obozach gdzie jest sir robin czy wielka berta, oraz w takich gdzie jest mix dystansowe(małe hp/duze dmg(łowcy/kusznicy itp) +1uderzenie, bo w takim przypadku nie można dac konnych a MMA swietnie sie nadaje bo ubije np. psy (ktore musza i tak nam zadac dmg,wiadomo żenie wszytkie zawsze zalezy od ich ilości), ale i czesc inych jednostek pada też, wiec już nam polegnie mniej rekrutów. NIe wiem jak tam na bajkowych daje rade bo nie miałem przyjemności jeszcze.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kubowy Zobacz posta
    Mam 5 generałów i 1 ponurego, lvl 43, a przygody robię może z 4 w miesiącu i to nie z cyklu czarni rycerze czy byka ale łatwiejsze.
    Czy warto kupić MSW czy lepiej Weterana ?
    Doradźcie mi.
    Czytam forum na ten temat ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.
    Kupiłem jednak MSW.
    To dobry zakup.
    Tylko w CR zaoszczędziłem sporo rekrutów i czasu.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    A ja w dzielnym krawcu. Prawie wszystko na raz bije i ponad 1k rekrutów w kieszeni

Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.