Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Płatności i klejnotów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Płatności i klejnotów

    W dniu 12.03.2014 r. dokonałem 2 płatności po 40 zł. a otrzymałem tylko 1 porcję klejnotów , jak mogę wykorzystać drugą płatność dzisiaj?.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Może pisząc do suportu a nie na forum ?

  3. #3
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    tak musisz napisac do supportu tylko na odpowiedz mozesz poczekac ale spokojnie jezlei zrobiles 2x a dostales jako 1x to dostaniesz wszystko

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra

    Proszę niech ktoś zauważy, że wielu graczy ma puste strony z płatnością klejnotów !
    Ostatnio edytowane przez secret007 ; 06.04.2014 o 15:12

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja nie mogę zakupić klejnotów wyskakuje mi komunikat

    "Niepoprawny pakiet

    Wybrany pakiet klejnotów jest niepoprawny. " i tak na każdej ofercie

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakie by nie były wtopy z grą, bugi czy pomyłki ale kupno klejnotów zawsze działało (pojedyncze potknięcia się nie liczą).
    A tu taka wtopa
    Chyba, że to celowe działanie - "promocja była, jak ktoś nie kupił to trudno, niech kupi po normalnej cenie."
    A że nie mógł kupić - miał pecha

  7. #7
    Jasiu
    U mnie wszystko działa, nawet kupiłem jeden pakiecik. Może te problemy wynikają z waszych komputerów, co? Proponowałbym najpierw wyczyścić pamięć podręczną, pliki cookies, zrobić reset przeglądarki. Warto też mieć wyłączone rozszerzenia przeglądarki typu adblock (z doświadczenia wiem, że potrafią robić problemy).

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jasiu Zobacz posta
    U mnie wszystko działa, nawet kupiłem jeden pakiecik. Może te problemy wynikają z waszych komputerów, co? Proponowałbym najpierw wyczyścić pamięć podręczną, pliki cookies, zrobić reset przeglądarki. Warto też mieć wyłączone rozszerzenia przeglądarki typu adblock (z doświadczenia wiem, że potrafią robić problemy).
    jak placiles? u mnie karty odrzuca (w banku wszystko ok, zreszta inne platnosci chodza,tylko ta nie), paypala tez (komunikat jest ze sprzedawca anulowal transakcje), przelewy24 nie otwieraja sie. kasowanie ciastek i zmiana przegladarek to juz klasyka, wiec nie ma sensu o tym pisac.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    ...niestety support robi takie wlasnie wklejki zamiast sprawdzic....skonczy sie tak, ze z promocji nie skorzystamy a pozniej zwala na nasze komputery i przeglądarki. Standard.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    mnie dziala wszycho bez problemow zaplacilem dostałem..zawsze najpierw wszystko czyszcze zanim wchodze na konto i robie szybki skan kasperskym.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.