Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: System Osiągnięć (27.03 serwer testowy)

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Witam,

    Chciałbym przedstawić plusy oraz minusy nowego System Osiągnięć.
    .
    .
    .
    to zwykły bełkot i pobożne życzenia a nie plusy i minusy.

    Bo każde posunięcie w którym developerzy dają graczom coś nadprogramowo i powodują uatrakcyjnienie gry jest plusem a każda konserwa po której gra muli ,są problemy z logowaniem itp jest minusem. Więc jeżeli ten system nie będzie powodował takich problemów to będzie to tylko i wyłącznie PLUS niezależnie od tego jaka będzie ostateczna wersja.

  2. #22
    Jasiu
    To ja mam inne pytanie. Orientuje się ktoś czy będzie robione coś na zasadzie wyrównania, dla osób które już dane osiągnięcie będą miały w chwili wprowadzenia tej wersji gry?

  3. #23
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wielokrotnie o tym pisałem, nie ma innej możliwości, osiągnięcia będą naliczane od początku gry.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    piekna rzecz osiagniecia ale .. 50ki tylko klikna ''zalicz'' i po nowosci ...

    do mnie juz dotarlo ze maja olewke na starych graczy ... a mogla byc gra na lata bo ludzie tu nie oczekuja magicznej grafiki tylko poklikac chca ...

    nawet x3 klejki nic nie zmieniaja ...

  5. #25
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    piekna rzecz osiagniecia ale .. 50ki tylko klikna ''zalicz'' i po nowosci ...
    Niezupełnie. Chyba takiego zadania jak np. "ukończ przygodę wyspa piratów używając tylko rekrutów" to nie masz zrobionego?
    No ja nie w każdym razie :P
    Parę takich fascynujących wyzwań tam jest w tym systemie.

    Jak dla mnie ten system to porażka. Coś ciekawego na tydzień-miesiąc, zależy jak kto będzie nastawiony na to, żeby te zadania robić.

    Nie rozumiem dlaczego taki system nie może być otwarty? Po prostu - za każde rzucone 25 bufów - 1 punkt, za każdą krótką przygodę - 1 punkt, średnią - 2 punkty, trudną - 3 punkty, bajkową - 4 punkty. Za każde 100 pisanek/100 prezentów itd. zdobytych na evencie - 1 punkt. Wykształcenie 1 specjalisty do końca - 3 punkty. I tak dalej i tak dalej. I można zbierać te punkty w nieskończoność, porównywać ze znajomymi (a najlepiej na serwerze) i się cieszyć.
    A nie wymyślanie nowych, głupich zadań typu przejdź czarnych w czasie krótszym niż 10h albo zepsuj sobie geologa dając mu niepotrzebne do niczego umiejętności :|

    A takie zadania typu "przejdź zdrajców nie używając żołnierzy" i tym podobne to mogłyby być np. raz na tydzień wprowadzane dodatkowo, żeby szybko zwiększyć sobie punktację Np. za 10 punktów jedno zadanie tego typu.
    Ostatnio edytowane przez Marcja ; 01.04.2014 o 11:27

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    No to mamy zapowiadane elementy PVP
    A ja się zapytam wszystkich: czy poza frajdą jest jakiś inny sens czy tam cel (jak zwał tak zwał) wykonywania wszystkich zadań do tego rankingu?
    Bo ja tam zrobie tylko te, co za nie się klejnoty dostaje

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    chłam, nic nie zmienia w rozgrywce nie sprawia, ze jest ciekawsza, chyba tylko osoby niespelnione zyciowo beda sie cieszyc taka bzdura, ktora i tak za chwile sie znudzi
    Dokładnie..byle gry byle zwykłych szarych ludzi jakieś metiny czy inna nędza sobie potrafi zrobić rankingi i systemy osiągnięć a tutaj po 4 latach wprowadzają taki bajer który nie jest nikomu potrzebny...wszyscy wiemy że pierwsi na liście będą banany a jak wleze im na wyspe to znajde 8 kopalni klejotów. Czego to dowiedzie? Nawet jak niczego i tych kopalni nie będzie to jaki cel jest w takim rywalizowaniu czy porównywaniu sie z kim kolwiek...chyba że wasza wyspa to nie wiem jakieś alter-ego, są różne zboczenia i tego nie pojmiesz;p Ludzie zamiast naciskać na optymalizacje kodu poprawki czy na coś co urozmaici gre to wy łapiecie sie na taką marną kość.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lightowy Zobacz posta
    Dokładnie..byle gry byle zwykłych szarych ludzi jakieś metiny czy inna nędza sobie potrafi zrobić rankingi i systemy osiągnięć a tutaj po 4 latach wprowadzają taki bajer który nie jest nikomu potrzebny...wszyscy wiemy że pierwsi na liście będą banany a jak wleze im na wyspe to znajde 8 kopalni klejotów. Czego to dowiedzie? Nawet jak niczego i tych kopalni nie będzie to jaki cel jest w takim rywalizowaniu czy porównywaniu sie z kim kolwiek...chyba że wasza wyspa to nie wiem jakieś alter-ego, są różne zboczenia i tego nie pojmiesz;p Ludzie zamiast naciskać na optymalizacje kodu poprawki czy na coś co urozmaici gre to wy łapiecie sie na taką marną kość.
    Akurat system osiągnięć dobry to dodatek. Osobiście nie mam zamiaru robić czegoś na siłę. Za codzienne "zwykłe" granie od czasu do czasu jakaś nagroda wpadnie. I tyle...

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powinni jeszcze dodać ciąg zadań typu "nie loguj się przez 24h" czy "nie loguj się przez 7 dni", oczywiście też za punkty, przynajmniej niektórzy wyszli by z domu i zobaczyli jak świat wygląda, a nie tylko gra na okrągło.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakiś czas temu popełniłem wątek w tym temacie, więc czuję się częściowo odpowiedzialny za zaistniałą sytuację.
    Podałem tam mój bank jako przykład. Ale mój bank mówi "wykonaj 100 przelewów" albo "wykonaj 100 płatności kartą".
    Nie mówi "wykonaj 100 przelewów na konto pana Kowalskiego" ani "zapłać 100 razy kartą za sandały w obuwniczym na bazarze".

    Innymi słowy dostaję odznaki (czy jak zwał) za coś, co z dużym prawdopodobieństwem prędzej czy później musi mieć miejsce, a nie muszę coś zrobić, żeby otrzymać tę odznakę. Taka subtelna różnica.

    To tyle ode mnie w tej kwestii.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 06.04.2014 o 09:10

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.