Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nieudolność supportu i wieczne błędy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nieudolność supportu i wieczne błędy

    Witam od wczoraj nie mogę włączyć żadnej przygody wyskakuje komunikat



    To już się zaczyna robić wkurzające, 3 dni temu po rozpoczęciu przygody nie mogłem na nią wejść/wysłać wojska ani jej anulować bo też wyskakiwał jakiś błąd obszaru czy coś takiego, miałem w tym czasie konto premium które zleciało bez żadnych korzyści, po napisaniu do supportu do dziś nie otrzymałem odpowiedzi to co wy robicie z graczami to się już w głowie nie mieści !! Zero szacunku do klienta !!

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Golitos, wygląda na to, że przygoda "Koniec Świata" została rozpoczęta na Twoim profilu. Obecnie występuje z nią problem, który uniemożliwia jej rozegranie. Prace nad rozwiązaniem zostały rozpoczęte.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    BB-Xaar,
    Nie sądzisz, że taka informacja powinna się znaleźć na stronie głównej? Na pewno jest więcej graczy mających "w zapasie" przygodę Koniec Świata i wypadałoby ich poinformować o ewentualnych "konsekwencjach" jej rozpoczęcia. Nie każdy zagląda na bieżąco na forum.
    pozdrawiam

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Przecie w supporcie małe dzieci pracują to co się dziwisz, że tak wolno odpowiadają lub wcale. Na rękę im jest nie odpowiadanie na zadane pytania i problemy graczy!
    Od czegoś to wsparcie techniczne ma być, ma szybko działać, a nie zasłaniać się niby dużą ilościom maili do nich bo to bzdura jest!

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jednym słowem: Koniec świata
    i to się nadaje do prasy.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    wiecie co ? to moja pierwsza i chyba jedyna gra online na ktorej jest taki wielki i wieczny rozpizdziaj ... jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem , teraz testuje Heroes Online i powiem wam ze tam mimo ze testy jakos wszystko smiga jak powinno , komunikacja tez jest super ... chyba na TSO zostaly wyslane same odrzuty ...
    nie nadajesz sie do niczego idziesz robic TSO

    aktywnosc tutaj mozno zredukowalem i dobrze mi z tym , a widze ze jeszcze sporo osob sie katuje ... wytrwalosci zycze i moze kiedys sie cos poprawi ..
    pozdr

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    zgadzam sie z przedmówcami tylko zastanawiam się czy wogóle można coś pisać bo z tych info co dostałem od kolegi to raczej nie bo banany rozdają koledze juz mina miesiąc i dalej jest niemy na grze a suport ściemnia i bezsensowne odpowiedzi wysyłają

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.