Zamknięty wątek
Strona 27 z 35 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #261
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam

    BABOL jakich mało proponuje zerknąc na Achievy z Wowa, Starcrafta ma to ręce i nogi nie mówiąc o poziomie trudności a tutaj ŻENUA

    pomysł fajny spaprany dokumentnie -
    Osiągnięcie powinno liczyć TYLKO i WYŁĄCZNIE dla osoby otwierającej i zamykającej przygodę i sumować RAZEM straty ale to chyba zbyt duzy wysiłek coś takiego zrobić.
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  2. #262
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do RedJul a jak wyjaśnisz mi swój ukochany dymek na powyższym przykładzie?

    Na przygodzie jest napisane bez korzystania z konnych...
    W dymku jest rozwinięcie.... korzystając tylko z [...] konny [...]

    To w końcu mam korzystać z konnych czy nie mam?

    A tego typu błędy nie biorą się z błędów tłumaczenia tylko z idiotycznego interface gry, gdzie informacje są wyświetlane w kilku oknach a w każdym oknie jest inny kawałek informacji. Powinno być jedno okno z pełną informacją bez żadnych dymków.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  3. #263
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wywołałeś mnie do tablicy to odpowiem aczkolwiek odpowiedź jest oczywista.
    To są dwa różne zadania.
    Oczywiście wygodnie byłoby zrobić jedną przygodę i zaliczyć wszystkie zadania ale czasami się nie da.
    Lepszym przykładem jest Wyspa Piratów.
    Weseli rekruci - ukończ zadanie tracąc mniej niż 400 rekrutów
    Są ich tysiące - ukończ zadanie korzystając tylko z rekrutów
    Nijak ich się nie da pogodzić (chyba że korzystamy z kufli lub strzelb).
    Czyli przygodę trzeba zrobić 2 razy, osobno pod każde zadanie.
    Gdyby to nie było w osobnych okienkach a w jednym to dopiero byłby krzyk.
    Tak jest wystarczająco czytelnie.

  4. #264
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie zgodzę się z tym co napisałeś. To jest jedno zadanie a nie dwa oddzielne.

    Twój przykład, pokazuje 2 oddzielne zadania, masz zadanie: tracąc mniej niż 400 rekrutów, pod spodem kwadratowy badziew po najechaniu na niego pojawia się dymek z rozwinięciem: tracąc maksymalnie 400 rekrutów.
    Są ich tysiące... dotyczy już innego zadania ze swoim kolejnym kwadratem i dymkiem:


    Tutaj jest 1 zadanie, jeden kwadracik i jeden dymek. Tekst z opisu nie zgadza się z tekstem z dymku:


    Nadal twierdze, iż interface w oparciu o te kwadraty (pewno ala Windows 8 i metro) i dymki to jest PORAŻKA.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  5. #265
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przepraszam, źle zrozumiałem.
    Może szybko podsumuję żeby nie drążyć tematu.
    Są dwa rodzaje zastrzeżeń - obiektywne i subiektywne.
    Obiektywne to wszystkie błędy, bugi i niedoróbki. I tu się zgadzam, trzeba je wyłapywać, nagłaśniać i wołać o poprawę.
    Subiektywne to takie, kiedy coś się nie podoba ale kryterium jest subiektywne.
    Takim przykładem jest panel ulepszeń - Tobie się nie podoba, ja nie mam zastrzeżeń (do samego panelu, błędy to inna bajka).
    I chodzi mi o to, żeby egzekwować to co obiektywne a odpuścić to co subiektywne.
    Niech energia BB pójdzie na poprawę tego co zepsuli a nie na to co nie podoba się części graczy.

  6. #266
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W przygodach, a właściwie w zadaniach związanych z przygodami jest kilka - nie wiem jak to nazwać, luk czy to było celowe...
    Mianowicie, kupujemy dropa i ktoś robił przygodę 10 godzin, my wysłaliśmy generała i powiedzmy 15 minut. Zaliczy nam te 10h a nie nasze minuty.

    Rozmyślania o emeryturze - nasi generałowie muszą odbyć 300 przygód. Wysyłamy przykładowo 25 generałów na np. dzieci sawanny, anulujemy. Generałowie powinni "odbić" się od magazynów i wrócić na wyspę - czasem trwa to normalne 15 minut - czyli ich powrót (szybcy). Wówczas odpalamy kolejną przygode, wysyłamy, anulujemy. Liczą się wysłani generałowie a nie odbyte przygody.

    W dropach nie ważne kto jak przygodę zrobił, ważne jak my ją wykonamy. Jesli robimy wspólnie lub jeśli bierzemy tylko dropa. W ten sposób można się np. wymienić, jeden robi raz tak, drugi po dropa i odwrotnie - obu zaliczy. Ale Ci co kupują, mają to z grzywki 0

    Jest takich rzeczy sporo, często ich zaliczenia są losowe - temu zaliczyło, temu nie, mimo, że mają tak samo. MMA w ogóle jest Mistrzem, w niektórych przygodach jest jako rekrut, w innych jako konny, ochotnik, żołnierz, łucznik czy wyborny łucznik. Po prostu boski 0)
    Skrzydła do góry!

  7. #267
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy wam także rzucenie wsparcia dystansowego traktuje jak wykorzystanie Wybornych łuczników??
    Po użyciu wsparcia (strzelb) w Matczynej miłości nie zaliczyło zadania - Krótsze łuki, te same strzały

  8. #268
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Mianowicie, kupujemy dropa i ktoś robił przygodę 10 godzin, my wysłaliśmy generała i powiedzmy 15 minut. Zaliczy nam te 10h a nie nasze minuty.
    To moze dzialac tez na nasza korzysc przy osiagnieciu 1000h przygod.

    Gracz A odpala przygode wieloosobowa. Po przykladowo 4 dniach, przed koncem przygody zaprasza Gracza B na dropa. Konczymy przygode i graczowi B dodaje sie caly czas z tych 4 dni

  9. #269
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    PiczuPiczu, a jednak dostałeś wspomniane 500 Klejnotów za Osiągnięcia. Właśnie sprawdziłem - 29 kwietnia 2014.
    No to chyba klejki utknely gdzies w drodze razem z 1k monet ktore rowniez powinny dotrzec i nie dotarly

  10. #270
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    I jak stestował ktos Bagienną???-bo nie wiem czy zrobic jeszcze raz, np: bez mistrza....

Zamknięty wątek
Strona 27 z 35 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.