Zamknięty wątek
Strona 24 z 30 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 297

Wątek: Konserwacja 20.03.2014

  1. #231
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiedzmin 3 nie wyjdzie na jesień. Przełożyli na 2015 r.

  2. #232
    bigzbig1
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Proponuje napisać taki list przetłumaczyć go na ang i niemiecki i wysyłać codziennie do Niemiec
    Jak wyśle to ok 1000 osób to ktoś się skapnie że jaj sobie nie robimy i sprawa jest poważna
    To dobry pomysł, jakby się znalazł ktoś kto dałby radę to zrobić, może by przyniosło jakiś skutek, bo narzekanie tu na forum mają w nosie.

    Jeśli i to nie pomoże, to pakuję manatki i zamykam konto. Bo to co robią, to juz naprawdę kpina.

  3. #233
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pewnie Putin kazał swoim hakerom przejąć wyspy a oni źle go zrozumieli.

  4. #234
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez GreatMagician Zobacz posta
    Dziś może 100.000 ludzi rzucić grę ale oni i tak na tym zarobią, odrobią itp itd. Walka z wiatrakami.
    jak ze wszystkim wyżej się zgodze, tak z tym fragmentem nie do końca - po tym jak tutaj wyglada stosunek do gracza i kolejne konserwacje, to sporo osób na widok loga BB i Ubi może serdecznie za inne ich gry podziekować na opinie pracuje sie wszedzie, i jasne, że nie zbankrutują przez masowe odejscie graczy, ale czesc z nich bezpowrotnie straca; milijony to nie beda, ale jednak

  5. #235
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sendar Zobacz posta
    jak ze wszystkim wyżej się zgodze, tak z tym fragmentem nie do końca - po tym jak tutaj wyglada stosunek do gracza i kolejne konserwacje, to sporo osób na widok loga BB i Ubi może serdecznie za inne ich gry podziekować na opinie pracuje sie wszedzie, i jasne, że nie zbankrutują przez masowe odejscie graczy, ale czesc z nich bezpowrotnie straca; milijony to nie beda, ale jednak
    Ja już na pewno nic szybko nie kupię z logiem BB lub Ubi , po tym co tu robią nie spodziewam się dobrych produktów w ich wykonaniu.

  6. #236
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    informacja z FB

    46 minut(y) temu
    O obecnie występujących problemach już wiemy, odpowiednia informacja została przekazana dalej. Gdy tylko pojawi się aktualizacja z tym związana, od razu dam znać.

    BB_xaar

  7. #237
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomóżcie ,ja wciąż nie mogę połączyć się z serwerem ,to trwa już od wczorajszego wieczora

  8. #238
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stela302 Zobacz posta
    Pomóżcie ,ja wciąż nie mogę połączyć się z serwerem ,to trwa już od wczorajszego wieczora
    Ciesz sie przynajmniej nie musisz sie denerwowac jak gra ładnie działa

  9. #239
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znowu serwer przeciążony. Nie można spokojnie wyspą zarządzać (problem z czatem, rzucaniem/odbiorem premii), znajomym premii rzucać (rzucam premie kosze w gwieździe stają się szare i potem mnie wywala bo serwer jest przeciążony), a przygody aż strach robić bo podobno przygody znikają wraz z generałami i wojskiem (przeczytałem tak na g1). Według mnie podejście osób Blue Byte jest mało profesjonalne bo albo wprowadzają zmiany bez głębszego ich przemyślenia albo zlecają wprowadzenie tym zmian ludziom, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Ostatnio po konserwacjach wyskakują jakieś problemy. Jeżeli Blue Byte liczy na większe wpływy z zakupu klejnotów przez graczy to według mnie się przeliczy, skoro ciągle są jakieś problemy z grą. Po obserwacjach czacie głównym jak i w samej gildii zauważam fakt wykruszania się ludzi, którzy byli prawdziwymi entuzjastami serii Settlers oraz samej gry. Gra The Settlers Online posiada wielki potencjał ale brak rzetelnego podejścia osób z Blue Byte sprawia, że ta gra zacznie umierać i jedynymi graczami będą w nią grac będą sami pracownicy firmy.

  10. #240
    Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A i oto odp. jaką dostałam z Supportu:

    "Witaj Edziunia,

    Większość z błędów jakie Pani opisała, jest spowodowana masywnymi opóźnieniami w komunikacji komputer-serwer jakie wystąpiły po ostatniej przerwie konserwacyjnej.
    Wiemy o występujących opóźnieniach i w tej chwili pracujemy nad ich wyeliminowaniem.
    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie pojawiły się w Pani rozgrywce.


    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online"

Zamknięty wątek
Strona 24 z 30 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.