Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: Zmiany w grze - 18.03.2014 (Mikstura oraz Wsparcie)

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zmiany w grze - 18.03.2014 (Mikstura oraz Wsparcie)

    Witam,

    Dzisiaj się pojawiła adnotacja do zmian, które mają wejść 18.03.2014, wróć 20.03.2014 .

    Kolejne kroki:

    Wspomniane premie zostaną tymczasowo usunięte z oferty Sklepu (20.03.2014).
    Mechanizm działania już zdobytych premii pozostanie bez zmian.
    Dwie premie powrócą do gry w przyszłości, jednak ich działanie będzie inne.

    Miłej gry!
    BB_xaar
    1) Pytanie, jeżeli nie będzie dostępna, to co mi wypadnie z Kolejnych Zakazanych Eksperymentów??
    2) Jeżeli wypadnie mi mikstura, to jakie będzie miała działanie jeżeli działanie pozostaje bez zmian, w już zdobytych a ja zrobię KZE po 20.03 ??
    3) Czy ta zmiana ma polegać tylko na wykasowaniu Mikstury oraz Wsparcia dystansowego ze Sklepu???

    Pozdrawiam,
    Idho

  2. #2
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Dobre pytania Idho
    Ciekawe co wymyślili sobie zaś tam BB

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dołączam się do pytań przedmówcy: Co z dropami z Kolejnych Zakazanych Eksperymentów (np. już zakupionych)? i Co ewentualnie z działaniem premii z tych dropów?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    tez mnie ciekawi

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobre pytanie

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po tych pytaniach konserwa zostanie przesunięta o kolejne dwa dni, celem przemyślenia dalszej przyszłości premii.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to świszczypały! Jak już wszystkie premie zużyłem, to informują :P

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    witam

    pytanie sie powiela...ciekawe jak rozwiazecie wlasnie sprawe zwiazana z droopem z kolejnych zakazanych. czy za zakupione przed kilkoma dniami przygody zwrocicie mi koszty??? po wprowadzeniu waszych "nowinek" wszyscy ktorzy je maja sa stratni i to nie malo. uwazam osobiscie ze takie zmiany mozna fundowac graczom w chwili kiedy to co jest na rynku wyczerpie sie.najpierw powinniscie zablokowac mozliwosc otrzymania kolejnych w dropie ze zwyklych,potem umozliwic wykorzystanie wszystkich przygod na rynku a dopiero potem zmieniac zasady ich dzialania. ale byc moze to przerasta wasze wyobrazenia...

  9. #9
    DinoZov
    Witam
    to może ktoś odpowie poco dano niższym lv mozliwość korzystania ze Wsparcia czy Mikstur uzyskanych z dropu w Kolejnych Z.E , mozna było tak zrobić jak z monetami gwiezdnymi podczas eventu, skorzystanie z nich możliwe po uzyskaniu 50lv , i to mozna było wprowadzić?Teraz wychodzi na to że 50lv są najbardzie pokrzywdzone , już raz czekaliśmy długo póki wprowadzono mozliwość zakupu za gwiezdne monety i to z reglamentacją na zakup , teraz wycofujecie Mikstury i strzelby , jestem bardzo ciekaw co wprowadzicie jeszcze . Osobiscie proponuję powrót do gry z wersji BETA, choc burzliwie to świetowaliscie ,ale czy zeszlismy z wersji BETA , tkwimy w niej jeszcze głębiej, gra jest dalej na etapie testów.Osobiście nie znam gry online żeby tak długo trwały konserwacje , a jak już są przeprowadzane to nie zdarza się po niej następna konserwacja do konserwacji - żenada to co robicie.Rozwój gry w niczym się nie posuwa do przodu, ile można czekać na podniesienie poziomu powyżej 50lv.Wasze zapowiedzi nowości były bardzo obiecujące i spełzły na niczym,więc poco ulepszać gre, dać grajacym mozliwości , a potem to zabierać , czy to oznacza że spadła rentowność gry i szukacie środków? Takie postępowanie jedynie oslabi gre i ilość w niej grajacych , sam osobiście zastanawiam się nad dalszym sensem gry . Nie robi sie nic ku ulepszeniu gry i jej atrakcyjności, a zmiany idą tylko aby podnieść wydajność środków finansowych z gry
    Ostatnio edytowane przez DinoZov ; 19.03.2014 o 07:28

  10. #10
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Podejrzewam, że sporo KZE jeszcze leży niewykorzystanych. Również ciekawi mnie co z nimi się stanie.
    Ostatnio edytowane przez GarnekPierogów ; 18.03.2014 o 20:30
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.