Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia Wyspy Gildii?

Głosujących
122. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jest świetny

    104 85.25%
  • Jest mi to obojętne

    8 6.56%
  • Nie, nie chcę takich zmian

    10 8.20%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Wyspa Gildii

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TomIII Zobacz posta
    czyli jak co 7 dni będzie atakowały 20 osobową gildie 100 osobowa to 20 nie ma szans
    Można porobić różne ograniczenia kto kogo może atakować ale też zeby z tym nie przesadzić bo wtedy porobią się grupki po kilka gildii które mogą się wzajemnie atakować. Bedą liczyły się duże gildie ponieważ samo zdobycie wyspy gildii jest bardzo kosztowne. To ma być zajęcie głównie dla osób z poziomem 40+ którym gra zaczyna się nudzić

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pomysl bardzo dobry w koncu by sie cos dzialo ale niestety..... Nim to zobaczymy to swinie zaczna latac ....

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W settlers II i II Dziesięciolecie (wersje płytowe na PC) były już statki i można było przeprowadzić wyprawę. Jeśli zaprogramowanie czegoś takiego było możliwe 15 lat temu to dlaczego teraz mogli by mieć z tym problemy.
    Co do ataku silnych gildii na słabe, ograniczeń racze być nie powinno. W końcu jak napisane było na początku, nie masz pojęcia jaką i jak uzbrojoną gildię atakujesz. Czyli wysyłasz żołnierzy w ciemno i możesz trafić na gildię 20+, a możesz na 50+ z lepiej rozwinięta gospodarką niż twoja własna. Dodałabym tylko szybkość odbudowy budynków w zależności od poziomu. Czyli jak mamy zniszczony budynek na pierwszym poziomie to odbudowa trwa 6 godzin, na drugi poziom 12 godzin, na trzeci 24 godziny, na czwarty 2 dni, a budynek poziomu piątego 3 dni. W ten sposób mniejsze gildie szybciej "dojdą do siebie".

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Uwazam ,ze to swietny pomysl )

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Super pomysl bardzo mi sie podoba. Ale wladze BB takiego czegos nie zrobie. Wyburzanie skal juz oglosili ile czasu temu a teraz nic nie ma i juz pewnie nie bedzie

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Ciągle w fazie testów jest pvp. Może w tym roku wprowadzą.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł super lecz moim zdaniem widząc że programistów przewyższa nawet ukończenie konserwacji na czas Ostatnia przerwa przeciągła się 3,5 godziny wątpie czy programiści się tego podejmą

    A gdyby się tego już podjeli na pewno gra by muliła było by pełno błędów a przerwa by trwała z 2,5 mięsiąca może trochę przesadziłem. A poza tym BB się tego nie podejmie wyburzanie skał miało ile temu już powstać i na planach sie skończyło
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.11.2016 o 23:40 Powód: połączenie postów

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł doskonały, szczegóły można dopracować a fakt, że silne gildie atakowałyby słabsze nie oznacza, że stałyby się niezwyciężone wystarczy na takiej wyspie dodać nowe surowce, które będzie można wykorzystać wyłącznie do wznoszenia umocnień bądź do ekspedycji. Wysyłając kolejne wojska do ataku na innych będziesz tracił te zasoby tym samym staniesz się bardziej podatny na ataki pozostałych bo nie będziesz miał za co wznosić umocnień.
    Będziesz sam decydował o strategii.
    Ostatnio edytowane przez xerenge ; 08.04.2014 o 12:03

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja to jestem za

  10. #20
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 29.07.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.