Zamknięty wątek
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105

Wątek: Partacze bb

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja uważam że dla nas to lepiej a nie gorzej. Może coś wycofają ...

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    NFORMACJE DOTYCZĄCE DWÓCH PREMII

    Dziękujemy za opinie i komentarze związane z nadchodzącymi zmianami (Mikstura Słabego Punktu i Wsparcie dystansowe). Mechanizm działania tych premii musi zostać zmieniony, jednak modyfikacja ta nie obejmie już zdobytych premii tego typu.

    a co z przygoda KZE i wypadającymi z niej strzelbami i kuflami?

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    WARTO BYŁO !!!! Da się i będziemy o KAŻDY KAWAŁEK TEJ GRY WALCZYĆ DO UPADŁEGO !!!

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam uziemionego majora i generała juz od ponad 2 tygodni, niech tym się zajmą a nie kuflami i strzelbami

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie, uderzyliśmy BARDZO CELNIE w mniemanie BB o grze.

    1. nie na takie KUFLE i STRZELBY się umawialiśmy ( to jest tylko i wyłącznie wina producenta i SORY ale na własne plecy trzeba brać błędy )
    2. NIE na taki drop z KZE się umawialiśmy. Mówię o dropie bez strzelb, kufli i tego co mamy w sklepie w premiach.
    3. Jeżeli chcecie coś z KZE usuwać to ta przygoda nic nie będzie warta a LUDZIE wydali na nią pełno prezentów.

    Jeżeli BB już kombinujecie co z tym zrobić to jedyne sensowne rozwiązanie jest takie :

    1. USUWAMY CO WAM NIE PASUJE ZE SKLEPU
    2. DZIAŁANIE TEGO CO ZOSTAJE JUŻ U LUDZI NIE JEST ZMIENIONE - ma ktoś 200 strzelb i 300 kufli jego sprawa jest wygrany ( ja nie mam )
    3. TE PRZYGODY KTÓRE LUDZIE JUŻ MAJĄ W GWIEŹDZIE ich DROOP SIĘ NIE ZMIENIA - ma ktoś 100 KZE to się cieszy
    4. KZE przestaje wpadać z ZE

    Dopóki się nie wytłucze KZE i wyrobi zdobytych premii z tego temat wisi w kosmosie lub EWENTUALNIE dajecie powiedzmy 3 miesiące na wytłuczenie KZE i nie ma dyskusji. Ale i to nie jest potrzebne.

    WPROWADZAMY NOWE PREMIE :
    - kufle 2
    - strzelby 2
    - KZE 2

    i to już leci jak tam sobie w BB chcecie, równolegle z tym co mamy teraz. To nie będzie wielka zmiana chyba...

    No trzeba mieć te ... ( no produkt na jajecznicę ) i coś zdecydować.

    XAAR w końcu masz pod soba 2gą nację TSO, walnij pięścią w stół. Powiedz MAM takiego pomysła może tak i siak zrobimy.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    3 miesiace ? cos ty oszalal ja mam ich na ponad rok robienia po kilka szt dziennie

  7. #77
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    hej , mam nowy przeciek , podczas kolejnej konserwacji silosy i mlyny wodne przestana dzialac bez ograniczen , tzn silosy i mlyny trzeba bedzie doladowywac .. jesli wydales jakies klejnoty na te budynki to sorry taki mamy klimat , klimat zmian i ludzi odchodzacych od BB , idiota tam siedzi i podejmuje decyzje ... jeszcze czegos takiego w zadnej grze nie widzialem ... pozdr

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    hej , mam nowy przeciek , podczas kolejnej konserwacji silosy i mlyny wodne przestana dzialac bez ograniczen , tzn silosy i mlyny trzeba bedzie doladowywac .. jesli wydales jakies klejnoty na te budynki to sorry taki mamy klimat , klimat zmian i ludzi odchodzacych ofd BB , idiota tam siedzi i podejmuje decyzje ... jeszcze czegos takiego w zadnej grze nie widzialem ... pozdr
    działanie silosu i mlynu jest niezgodne z tym co chcieli devowcy. Złoża powinny się kończyć. Zmiana wejdzie w życie wraz z konserwacją konserwacji konserwacji. Tak na poważnie to naprawdę ne ma innych bugow do poprawy?

  9. #79
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O oto kolejny WIELKI SUKCES partaczy z BB.
    Dzisiejsza konserwacja wyjątkowo dobrze spartolono.
    Zepsuto nawet więcej niż planowano.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #80
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Nawet jak sie udalo zalogowac i COS zrobic, to po kilku minutach komunikat - serwer przeciazony i ... PAPA , wywalilo


Zamknięty wątek
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.