Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z logowaniem czyszczenie kont

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z logowaniem czyszczenie kont

    Witam
    Od około miesiąca jest problem z logowaniem.
    Problem o którym piszę i z którym się spotkałem występuje na Internecie mobilnym od ORANGE.
    Sytuacja jest taka iż logując się na swoje konto przerzuca spowrotem do logowania, lub za którymś razem wbija na postać innego ludka o którym wcześniej nic nie wiedziałem. A ten pewnie niecierpliwie czeka na zalogowanie.
    Analizując to wygląda iż jest kolejka na ZAPORZE ORANGE i za którymś razem się przebija na losowe konto innej osoby.
    Wczoraj ok 20:00 nie udało mi się zalogować jednak wpisując swoje dane utknęły one w kolejce i ktoś to wykorzystał. Dostał się na moje konto.
    Dzisiaj o 8:00 wchodzę logując się już w pracy na stałym łączu i ku zdziwieniu WYSPA oczyszczona z najbardziej wartościowych przedmiotów: młyny, silosy, opactwa, lodowe, wierze wiedzmy itd.
    GENERALNIE można grac od nowa lub skończyć grę.
    CÓŻ pisze to by uświadomić innych ze coś takiego istnieje i ze chyba nie warto inwestować kasy w TSO dopóki niezostanie to naprawione.

    POZDR Getarex 50lvl w TSO prawie od początku
    Nowy Świat

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    No to chyba oprócz pisania do BB również trzeba pisać do Orange bo skoro przy ich udziale to się dzieje to są równolegle odpowiedzialni za zaistniałą sytuacje ?

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Getarex już na ten temat rozmawiamy - o tutaj -> http://forum.thesettlersonline.pl/threads/34610
    warto, żebyś tam wkleił swoją wypowiedź.
    im więcej informacji co do szczegółów niefortunnego logowania, tym większe szanse, że może wpadną na to gdzie jest dziura i w końcu zrobią jakąś łatkę...

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmmmm czyli wynika z tego jak mniemam ze ktos sie włamuje celowo a nie "niechący"... sprawdzielem swoj router jest bezpieczny..ufff..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.