Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Kłopot z logowaniem

  1. #51
    gac604
    jakby moje dane ze strony banku tak każdy mógł mieć udostępnione co robi ubisoft powiesić za jaja to mało

  2. #52
    Początkujący Osadnik Awatar arturgg10
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    problem z logowaniem do gry ok 30 min walczyłem z komunikatem " uplay niedostepne"

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    ARKADIUSZ1965, Twoje IP pochodzi z tej samej puli adresów IP co kilka dni temu, kilka tygodni temu, a nawet miesięcy temu...
    Jeśli faktycznie doświadczyłeś zalogowania się na inne konto, napisz proszę do Supportu.
    Bla bla bla......
    Oto odpowiedź supportu na temat moich odwiedzin na zupełnie mi obcym koncie:
    "Witaj Bregon,

    Uprzejmie informuję, że przekazywanie danych osobowych jest niezgodne z naszym regulaminem gry i nie ponosimy za to odpowiedzialności. Nie jest możliwe, aby nie mając danych innego Gracza móc się zalogować na jego konto. Informuję, że adres e-mail, z którego się z nami kontaktujesz ma konto w grze, na które odbywają się dzienne logowania...."

    Odkrywcy...

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    ja tez włączam gre loguje sie i jest super wszystko idzie a po chwili ładowanie staje i na tym koniec wszystko stoi mogli by cos z tym zrobic

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    dlaczego nikt z tym nic nie robi

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja juz 5 dzien nie moge sie zalogowac pare thicketów poszło do supportu ale jak narazie nic i jeszcze widze ze dali happy +100% klejek ale chocby nawet kupic to jak mi sie zalogowac nie chce to po co kupowac ciekawe czy wogóle to naprawia i przynajmniej dali by znac ze mają jeszcze z tym problem przynajmniej na forum lub w wiadomosciach

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    No ja też już od kilku dni nie mogę się zalogować. Chociaż dzisiaj rano ok godz 8 pierwszy raz od soboty udało się zalogować ale już teraz znów nie da się nic zrobić. Wkurzające to jest chyba trzeba dać sobie spokój z tą grą i znaleźć inną rozrywkę

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.