Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z logowaniem

    Witam serdeczne. Po ostatniej "naprawie konserwacji" pojawił się problem z logowaniem, a mianowicie nie mogę zalogować się za pierwszym razem. Pojawia się napis "logowanie" i tak w nieskończoność. Dopiero po odświeżeniu strony loguje mnie na wyspę. Jeśli ktoś ma podobny problem to napiszcie tutaj, a jeśli temat już jest to proszę o wskazanie i usunięcie
    Pozdrawiam tylko graczy

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tematu nie ma, ale w temacie "obszar serwera uszkodzony" paru użytkowników poruszyło ten temat. W tym ja. Mam ten sam problem. Nie jesteś sam

  3. #3
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja również mam ten problem,ponadto w grze dzieją się różne dziwne rzeczy, jeden geolog znajduje trzy złoża na raz. Budynki (kopalnie) zamiast się wyburzyć to się usypiają,a po ustawieniu nowych budynków nie zabiera patentów.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  4. #4
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Ja również mam podobny problem.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też mam to z logowaniem. W sumie to jestem zadowolony, bo wpisuję hasło, walę enter, potem odświeżanie i nie wk.. denerwuje mnie to kretyńskie pytanie czy chcę zmienić hasło. Jeżeli nie zmieniłem go do tej pory to chyba oznacza że nie chcę. No ale cóż, za każdym razem klikam później i tyle.

  6. #6
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    [...] denerwuje mnie to kretyńskie pytanie czy chcę zmienić hasło. Jeżeli nie zmieniłem go do tej pory to chyba oznacza że nie chcę. [...]
    Zmień na to samo hasło ... ew. zmień jedną literke lub cyferke,dodaj ! lub # i po sprawie... Takie rzeczy robi się ze względów bezpieczeństwa

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    podobnie, logowanie po odświeżeniu strony

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    Widzę, że się powoli ludzi zbiera, co zwiastuje konserwę konserwy konserwy. Browar Muzyka Konserwy BB psuje coś bez przerwy

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Mam to samo - sprawdziłem na FF 27.0.1 i Chromie 33.0.1750.146 m - strona po zalogowaniu nie odświeża się.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    mam i ja

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.