Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Problem z wczytaniem gry - biały ekran

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie przed chwilką miałem to samo, normalnie sobie gram nagle mnie wywaliło po próbach logowania się idzie kolejka logowania i staje na niebieskim ekranie dopiera za którymś tam razem relogu wchodzę do gry. Kolejny błąd wręcz ostatnimi czasy błąd na błędzie a i jeszcze błąd w przygodach się pojawia tzn że krzyżyk lub trasę ataku też nie pojawiają się dopiero po chwili. bb nawet się już nie wyrabia z odp na wiadomości tyle tych błędów ostatnio maja :/
    Ostatnio edytowane przez Hulito ; 18.02.2014 o 14:50

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    a mnie wyrzuca z gry (tak, wyczyscilem ciasteczka)... przegladarka google chrome

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    No tym razem wręcz błyskawiczną odp od nich dostałem z potwierdzeniem tego ze taki błąd występuje

  4. #14
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    ... Sugeruję kontakt z supportem chociaż może samo przejdzie bo sam spotkałem się z tym problemem ale po wielokrotnym odświeżeniu jednak wczytało.
    Po co grać, jak można siedzieć i bawić się w odświeżanie strony? Poza tym czas goi rany, więc warto poczekać, bo ''może samo przejdzie''.


    Mod Zakręcony - zanim coś napiszesz raz, to proponuję 5 razy pomyśleć.

  5. #15
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Relog któryś tam + wchodzenie na wyspy do znajomych co jest kompletną padaką, dalej wyspa się błędnie wyświetla, ehh..>>
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie to wygląda że serwery są za cienkie i niestety to tak jak kiedys granie w Starcrafta na 386. widzę atak klatka stop po jakims czasie obozy rozwalone ;p. Admini wykasować trzeba multikonta i konta nieaktywne i będzie można grac.
    Ale ja tam jestem tylko szara myszka ;p
    Ostatnio edytowane przez jaco_j ; 18.02.2014 o 20:08

  7. #17
    Początkujący Osadnik Awatar arturgg10
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    umnie w trakcie gry nagle pojawia się biały ekran pomaga ponowne zalogowanie i za jakis czas znowu biały ekran i tak cały dzień

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Gacek666 Zobacz posta
    Uff, wreszcie działa, no zajefajnie, tylko za każdym razem samo z siebie otwiera sie okno zadań i szept znów migał, koszary i prowiant dalej zacinają sie na 18/20 szt, jak wchodzimy w introligator, znów ucina liczby, ehhhh...>>>
    No, mam dokładnie to samo. Za każdym razem wywala mi okno zadań, a czat żyje swoim własnym życiem. To tego gra ładuje się mega wolno, w chwili obecnej wisi mi na niebieskim ekranie i za cholerę nie chce iść dalej.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    dzisiaj już około 12 razy mnie wywaliło to jest koszmar

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez dykteryjka Zobacz posta
    Po co grać, jak można siedzieć i bawić się w odświeżanie strony? Poza tym czas goi rany, więc warto poczekać, bo ''może samo przejdzie''.


    Mod Zakręcony - zanim coś napiszesz raz, to proponuję 5 razy pomyśleć.
    Ująłeś to idealnie - już dawno pisałem, że gierka fajna, ale serwery do dupy, nie mówiąc o supporcie (modowie są zbędni bo serwery wiadomości chodzą gorzej od samej gry, a jedyne co robią to .... ). Może wrócimy do wersji BETA bo już same cotygodniowe "przerwy konserwacyjne" świadczą o super jakości i niepełnowartościowym produkcie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.