Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 107

Wątek: Brak dostępnego serwera rozmów.

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    loot w CR ryba wisi.

  2. #62
    Lipek
    jemen2, też się tego obawiam. Ilość mnożących się błędów i niedociągnięć, głupie pomysły (szkółka egzo, czy kopalnia granitu), brak wizji na rozwój tylko ukierunkowanie na wyciąganie kasy (nie mam nic przeciwko, ale niech to będzie jakoś sensownie rozwiązane) - wszystko to, sprawia że czarno widzę przyszłość TSO. A szkoda, bo pomimo wszystko lubię tutaj wpadać. Wydaje się że TSO jest na 3cim miejscu jeśli chodzi o priorytety w dziale Ubi-MMO. 1sze 2 miejsca na pewno zajmują Might&Magic Heroes Online i Anno. W drugie grał nie będę bo wieje tam nudą, w 1szą też nie bo po co jak mam HOMM3 (+3.5 WoG).

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja to myślę, że to przeze mnie Bo ponoć wywaliło jak tylko wyszłam z gry. Trzeba było mi zostać i się nie ruszać, to może by działało

  4. #64
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cz0rcik Zobacz posta
    ja to myślę, że to przeze mnie Bo ponoć wywaliło jak tylko wyszłam z gry. Trzeba było mi zostać i się nie ruszać, to może by działało
    to przez cz0rcika podróbę , tak się modlił , aż wymodlił ...pózniej pod innymi nickami

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    to przez cz0rcika podróbę , tak się modlił , aż wymodlił ...pózniej pod innymi nickami
    może faktycznie to jego wina :/ eh... niech tylko się pojawi jeszcze raz, to będzie biedny :/ kto to widział. Nie dość, że się pode mnie podszywał, to jeszcze modlił się, żeby wywaliło cały czat i to dla wszystkich :/

  6. #66
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez cz0rcik
    Niedługo obudzimy się i gra nie będzie w ogóle istnieć.
    Akurat ja nie przeraziłbym się z tego powodu ;-]

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Akurat ja nie przeraziłbym się z tego powodu ;-]
    no ja bym się przeraziła, bo co ja bym robiła w wolnym czasie w pracy

    ciekawe czy dzisiaj to naprawią, bo Support pracuje tylko od poniedziałku do piątku. Czyli pewnie dopiero jutro naprawią...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.06.2015 o 00:35 Powód: połączenie postów

  8. #68
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez cz0rcik Zobacz posta
    no ja bym się przeraziła, bo co ja bym robiła w wolnym czasie w pracy
    inne gry. I tyle w temacie. ;-]

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez cz0rcik Zobacz posta
    ciekawe czy dzisiaj to naprawią, bo Support pracuje tylko od poniedziałku do piątku. Czyli pewnie dopiero jutro naprawią...
    Dziś żadnych napraw już raczej bym się nie spodziewała. A okresowy brak dostępności serwera rozmów to w tej grze niestety norma.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Dziś żadnych napraw już raczej bym się nie spodziewała. A okresowy brak dostępności serwera rozmów to w tej grze niestety norma.
    Ale żeby masowy też?
    Masakra, to jakaś kpina...

    EDIT:
    Okresowy... ale i tak nie wiadomo kiedy to naprawią xD
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.06.2015 o 00:47

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.