Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: obszar serwera uszkodzony-zwykly general po wyslaniu na wyspe piratow

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj

    obszar serwera uszkodzony-zwykly general po wyslaniu na wyspe piratow

    po wyslaniu generala do przygody ,,wyspa piratow,, nadal byl w menu gwiazdy kliklem na niego i chcialem przeniesc w inne miejsce i pojawil sie blad ,,obszar serwera uszkodzony-w tym obszarze wystapil blad,, i wyrzucilo do glownej strony, restarta systemu, wyczyszczenie ciasteczek itd. nic nie pomaga nie da sie wejsc, info wyslane przez zakladke pomoc/wsparcie
    powroce jeszcze na gre?

    czekam na jaka kolwiek informacje

    serwer: Czarci Gaj
    gracz: Drako-Drag

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przed wczoraj mialam problem z koszarami, nie produkowalo mi sie wojsko. Wczoraj o dziwo naprawili lub samo sie naprawilo..
    Dzis po odpaleniu przygody i wyslaniu generalow na przygode stalo sie to samo co u Ciebie. Masakra co sie dzieje z ta gra, gram od roku i nigdy takich cyrkow nie bylo!

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Drako-Drag Zobacz posta
    po wyslaniu generala do przygody ,,wyspa piratow,, nadal byl w menu gwiazdy kliklem na niego i chcialem przeniesc w inne miejsce i pojawil sie blad ,,obszar serwera uszkodzony-w tym obszarze wystapil blad,, i wyrzucilo do glownej strony, restarta systemu, wyczyszczenie ciasteczek itd. nic nie pomaga nie da sie wejsc, info wyslane przez zakladke pomoc/wsparcie
    powroce jeszcze na gre?

    czekam na jaka kolwiek informacje

    serwer: Czarci Gaj
    gracz: Drako-Drag
    To poczekaj do rana, w nocy jest uruchamiany skrypt naprawiajacy, mi pare dni temu pomogl i moze Tobie pomoże.
    Jeżeli nie to pisz do suportu i badz cierpliwy

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drako-Drag
    ja miałem dokładnie tak samo wczoraj tylko w bohaterskim : po przestawieniu gienka pokazał się komunikat o uszkodzeniu obszaru serwera.
    Napisałem do supportu i w ciągu pół godziny była odpowiedź żeby wyczyścić pamięć podręczną. Pomogło natychmiast.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam Uszkodzenie Obszaru Serwera. Geolodzy się wściekli i nie znajdowali marmuru. Co by jeszcze spieprzyć na grze??

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    wyczyscilem cala historie wszystko co sie dalo i nadal nic :/ odpowiedzi od supportu nadal brak domyslam sie ze to z powodu weekendu :/
    pozostaje czekac do godziny 3:00 lub do poniedzialku :/

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez robkor Zobacz posta
    Też mam Uszkodzenie Obszaru Serwera. Geolodzy się wściekli i nie znajdowali marmuru. Co by jeszcze spieprzyć na grze??
    relog..i na 99% po sprawie
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    relog..i na 99% po sprawie
    Chyba w Twoim przypadku..

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    informacj nadal brak, ale obstawiam ze Fleotria mial(a) racje po 3 w nocy zadzialalo (skrypt naprawiajacy chyba pomogl) nie wiem zgaduje, ale nerwow i zgryzionych zebow to juz chyba nie odzyskam

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak czytam niektóre wpisy o zszarpanych nerwach bo gra nie działa kilka h to jestem przerażony naszym społeczeństwem.


    Nie twierdze że dobrze że coś nie dziala, bo tak nie powinno byc, ale nie ma co robic dramatu z tego powodu
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 16.02.2014 o 13:48

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.