Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Nowy interface poczty - pytanie do deweloperów

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy interface poczty - pytanie do deweloperów

    Witam.

    Szanowni deweloperzy z BB, oglądnijcie proszę film: http://videobam.com/rQysQ

    A teraz odpowiedzcie mi na pytanie: Kiedy nowy interface poczty będzie w końcu działał prawidłowo?

    I na tym zakończę swojego posta bowiem nie mam czasu na pisanie i wylewanie swoich żali, po prostu robi mi się niedobrze jak wprowadzacie nowości które są tak zbugowane jakby grę pisali informatycy I roku studiów, którzy nie mają zielonego pojęcia o programowaniu i testowaniu wyprodukowanego oprogramowania.

    PS. Dywagacje o czyszczeniu cache, aktualizacji przeglądarki, flasha itp proszę kierować do noobów.

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dobrze ze u mnie działa dobrze usuwanie, czasem może ten X po prawo zamula ale najczęściej koszystam z opcji zaznacz wszytko i usun

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie też działa poprawnie

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na starym interface poczty usuwanie działało jak burza, w nowym ciągle zawiesza się jakaś wiadomość, której nie można usunąć.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic nie dziala poprawnie. Nowy interface laguje i nie idzie usuwac wiadomosci tylko trzeba jakies durne relogi robic... Pragne powrocic do starego...

  6. #6
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejne usprawnienia systemu poczty powinny pojawić się już w tym tygodniu. Poprawki powinny poprawić, między innymi, szybkość działania nowego interfejsu (np. zmienianie stron). Gdy informacja ta zostanie potwierdzona, pojawią się odpowiednie komunikaty.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W to, że uda się wreszcie zaimplementować pocztę, która będzie działać nie wątpię.
    Natomiast ja mam inne pytanie: dlaczego ta poczta nie może wyglądać tak, jak poczta w innych grach (nie wspominając już o najprostszych klientach), tzn nie może mieć choćby możliwości tworzenia folderów (nawet jednego, na własne pierdoły) i filtrowania według typu (np. wyświetl tylko raporty z walk)? Gotów jestem na to przeznaczyć część niebieskich z logowania, ale przecież tak naprawdę to są podstawowe funkcje jakie powinien oferować program pocztowy.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam Slavetti
    U mnie poczta działa dokładnie tak jak na Twoim filmiku i również jestem poirytowany.
    Zadajesz proste i konkretne pytanie a otrzymujesz odpowiedź nie na temat: jest to albo ignorowanie /unikanie odpowiedzi sensownej/ albo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
    Pozostaje mi tylko wszystkim nam współczuć co niniejszym czynię.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ponawiam pytanie do developerów BB... i ponownie zapraszam do materiałów wideo: http://videobam.com/ychuf oraz http://videobam.com/MBFYQ. Bug goni buga w tej grze. Weźcie się ogarnijcie!!!

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    W mojej poczcie nie działa właściwie nic, co z tego ze zaznaczę wszystkie skoro usuwać muszę i tak pojedynczo??? Druga sprawa dlaczego nie ma czegoś takiego jak odpisz?? otwieram wiadomość i co, muszę nowa pisać bo się odpisać nie da, ta poczta to koszmar , w żadnej grze nigdy w życiu nie było trylu błędów chyba ile w tej. Nie wiem po co wam serwer testowy skoro i tak testujecie wszystko na nas!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.