Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Adobe Flash Player - szczyt chamstwa

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    i nadal sie nie mozna zalogowac

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    i nadal nie można się zalogować
    o co chodzi?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    ZZuuzzkkaa: Prawdopodobnie wystąpił błąd javascriptu (wiem o jakim błędzie mówisz bo też czasem go widzę), obecnie wymagana minimalna wersja to 11.2.202. Zainstalowana wersja sprawdzana jest zarówno na stronie głównej (w źródle można odszukać "requiredFlashVersion") jak i na podstronie z grą ("requiredMajorVersion", "requiredMinorVersion" i "requiredRevision").

    .....
    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

    inne wypowiedzi wyciełam gdyż nie dotyczą mojej osoby i mojego problemu .... aczkoleiwk i oni może kiedyś znajdą rozwiązanie

    Serdecznie dziękując za odpowiedź ... choć tu nastąpiła jakaś reakcja

    Pragnę zaznaczyć, że ja moze i mam dostęp do dwóch laptopów z dwóma różnymi systemami ... samsung NC10 aktualnie z odmianą Linuxa Slacko Puppy
    oraz lenovo g780 systemem Windows 7 ... ten drugi niestety mam w zasięgu ręki tylko do południa i w godzinach późno wieczornych.

    Jednak problem z moją wyspą występuje na obu netbook/laptop.

    Niejednokrotnie sygnalizowałam problemu supportowi , jedną z ich rad było wyburzenie Budynku Gildii - faktycznie po jego wyburzeniu lagi częsciowo ustały.

    Mając możliwość instalacji tylko i wyłącznie mało wymagającego systemu botowalnego z pendriva wybrałam taki który po wielu testach okazał się najbardziej optymalny pod klażdym dla mnie możliwym względem.

    To co się stało dziś było gwoździem do trumny ... nikt nigdzie z grona BB nie napisał że dziś nastąpi BLOKADA graczy którzy mają starsze wersje Adobe FLash Playera ... równocześnie z tą blokadą ( musiałam po raz kolejny zrobić relog - średnio co 15 - 20 minut ) od niepamiętnych czasów posypała się strona główna i nie było możliwości logowania się , poprosiłam znajomych by sprawdzili dla mnie nie wylogowując się czy i im się strona posypała .. tylko jedna osoba która z rana z powodu braku możliwości logowania uaktualniła Adobe Flash Playera miała stronę główną prawidłowo wyświetloną, pozostali mieli ją w formacie "jedno pod drugim" i brak możliwości zalogowania - ten biedny chłopek walił tym młotem i walił ) i nic nie wybudował :/

    Po kilki godzinach męczenia systemu i kilkukrotengo doprowadzenia go do ruiny , udało mi się uaktualnić wtyczkę flash. - chętnie udziele informacji zainteresowanym jak to zrobiłam - TAK TAK Adobe umożliwiło akutalizacje Flash da systemów Linux zaznaczając ,przynajmniej w tej chwili, że to ostatnia aktualizacja Flash

    Jendak nie załatwiło to całkowicie moich problemów ... umożliwiło mi tylko zalogowanie się na wyspę.

    Problemy w moim przypadku są dwa :

    1. moje loty z wyspy : nie czekając już na odpowiedź z suportu wyburzyłam złotego golema , epicki budynek a'la tartak ... został już tylko bajkowy zamek ale za niego nikt mi nie zwróci surki za lev upy
    Te lagi są poprostu nieznośne, nie można nic robić, godzinami mogę "stać" w s1 i patrzeć na dom władki - nic się nie będzie działo , w momencie przejścia w dowolne miejsce na wyspie by wybudować cokolwiek, zburzyć zapdanięte złoży czy wysłać geogłupków lub darmodreptaczy na poszukiwania ... i loooot z wyspy . Nie mogę odwiedzać znajomych by pomóc w poszukiwaniu "cosiów" czy rzuceniu premii. Wystarczy że mają bydynek z "niedozwolonej listy" i poprostu wylatuje.

    2. Przejście z wyspy na przygodę jeszcze się czasem uda - po warunkiem wejścia zaraz po zalogowaniu się , z przygody na wyspę już kwestia losowa uda się albo nie ... i jak tu dosłać wojska jak średnio co 30 minut trzeba by przechozić tam i spowrotem. i nie jest to kwestia posypania się wtyczki Flash .. tylko zwiększenia obciążenia przegląarki ( być może i obciążenia Flash ) a co za tym idzie maxymalnego obciążenia procesora, biedna myszka nawet przestaje reagować.

    Od kilkunastu dni słysze od graczy z gildi że ich wywaliło , niektórzy jak ja próbują ustalić kiedy się to dzieje ...niektórzy porostu logują się ponownie i w zależności od posiadanego sprzetu/systemu czasem jest to "relog chata", czasem szybki relog wyspy a czasem reset komputera. Większość z nich mówi o problemie w momencie przyjęcia zaproszenia do przygody lub otwarciu przygody. Piszę o tym by uzmysłowić Szanownym BB fachowcom że to nie problem pojedynczego gracza tylko przynajmniej 1/3 nas niezlaeżnie od tego na jakim świecie mają swoją wyspę.

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ZZuuzzkkaa: W dniu wczorajszym nie było zmiany wymagań co do wersji flasha. Ostatnia zmiana która została ogłoszona wymagała wersji 12, ale ze względu na liczne głosy graczy powrócono wówczas do wersji 11.2.202 i od tamtego casu tego nie zmieniano.

    Błąd z wyświetlaniem strony (jedno pod drugim) nie jest problemem z flashem ale ze stroną główną i niestety nie ma wówczas możliwości żeby się na niej zalogować.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    Cisna mi sie na usta slowa ktorych nie bede pisac ....

    Znow my gracze rzucamy slowa na witar a nasze problemy pozostana bez odpowiedzi a tym bardziej bez pomocy.

    Jak pisalam wyzej , choc pisalam duzo ,
    Wszytko wczesniej dzialalo. Powiedzmy ze dzialalo ale moglam sie logowac bez przeszkod i nagle bez instalacji czego kolwiek wyskoczylo mi ze logowanie nie mozliwe bo flash za stary . I w tym samym momencie pojawilo sie : blad strony glownej , kilkadziesiat postow o braku mozliwosci logowania.

    Nigdzie nie napislam ze flasz winny wszystkiemu ... Tylko o zbiegu okolicznosci kilku bledow na raz.

    Wy moderatorzy twierdzicie ze wszystko jest w porzadku a nie jest . I dopoki nie zostanie wprowadzona wersja bardziej stabilna , nie bedzie dobrze . Oby tylko wytrzymalosc graczy sie nie wyczerpala ..........

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie twierdzę ze jest wszystko ok, bo sam czasem doświadczam tego błędu z flashem gdzie po relogu twierdzi że mam nieaktualny flash.

    Natomiast trudno mi się ustosunkować do pozostałych kwestii bo moja wiedza jest niewystarczająca w tym przypadku.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w dalszym ciągu nie mogę wejść do gry przez adobe flash player jeśli w dalszym ciągu tak będzie będę wnosił o usunięcie mojego konta i oddania moich pieniędzy które oddałem na grę czuje się oszukany przez grę:

    20. OPROGRAMOWANIA, PROGRAMY NARZĘDZIOWE I NARZĘDZIA
    Usługi są zoptymalizowane dla rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. UBISOFT zastrzega sobie prawo do optymalizacji jakichkolwiek Usług dla innych rozdzielczości lub przeglądarek.

    Usługi mogą wymagać lub umożliwiać Użytkownikowi pobranie oprogramowania, aktualizacji, uzupełnień lub innych programów narzędziowych lub narzędzi dostarczanych przez UBISOFT lub jej licencjodawców (dalej "Oprogramowanie UBISOFT") na komputer Użytkownika lub inny nośnik zatwierdzony przez UBISOFT. UBISOFT udziela Użytkownikowi osobistej, niezbywalnej i niewyłącznej licencji pozwalającej mu na korzystanie z Oprogramowania UBISOFT wyłącznie w celu korzystania z Usług, na całym świecie i na okres ustawowej ochrony Oprogramowania UBISOFT zgodnie z prawem własności intelektualnej. UBISOFT może określić warunki korzystania z tego Oprogramowania UBISOFT w chwili, w której udostępnia je Użytkownikowi.
    Informujemy, że rozwój technologii komputerowej nie jest kompatybilny ze wszystkimi platformami i nośnikami i że działanie Oprogramowania UBISOFT oraz związanych z nimi Usług może się różnić w zależności od rodzaju komputera i innych urządzeń Użytkownika
    .

    spełniłem wymagania ściągając najnowszą wersje adobe flash player a mimo tego nie mogę grać i czuje się oszukany i mam prawo rządać zwrotu moich pieniędzy. teraz będę miał nauczkę że nie ma sensu wpłacać pieniędzy na grę.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko na tą na szczęście

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    inne wypowiedzi wyciełam gdyż nie dotyczą mojej osoby i mojego problemu .... aczkoleiwk i oni może kiedyś znajdą rozwiązanie

    Serdecznie dziękując za odpowiedź ... choć tu nastąpiła jakaś reakcja
    Po co instalujesz system którego nie potrafisz kontrolować a swój brak wiedzy zwalasz na producentów gry. Trochę patologicznym rozumowaniem zawiało.

    w dalszym ciągu nie mogę wejść do gry przez adobe flash player jeśli w dalszym ciągu tak będzie będę wnosił o usunięcie mojego konta i oddania moich pieniędzy które oddałem na grę czuje się oszukany przez grę:
    Mi gra śmiga w Polce na 2MB bez zarzutów. W Stavanger Na 128/1MB/2MB śmiga bez zarzutów. W Dramen niedaleko Oslo na necie 20MB śmiga bez zarzutów. Nie wiem czy to jest wina producentów czy twojej maszyny. Bo mi gra ciśnie na kilku komputerach w różnych częściach świata. A Flash jak to flash, raz kiedyś się zatnie... Ale to sporadycznie licząc na palcach może 3 razy w roku...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 09.02.2014 o 00:03

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    Piotru70 ....to ze akurat Tobie dziala .... ciesz sie

    W zwiazku z faktem - prosze bez urazy - braku mozliwosci pomocy przez moderatorow w temacie mojego opisanego problemu zwracam sie z prosba o zamniecie tematu.
    Ostatnio edytowane przez ZZuuzzkkaa ; 09.02.2014 o 03:04

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.